Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cirkev upalila Mistra Jana Husa,jestli se omluvila nevim,mam za to,ze ANO!
    Ale komunismus vyvrazdil 60milionu lidi,dalsim minimalne 500milionum znicil zivot-a soudruh se omluvil!?TO SI SNAD DELA P R D E L!
    Meli by se kat kazdy den a prosit o odpusteni vsechny,lidi a narody,jimz toto fasisticky uskupeni ublizilo!
    • Hezké. Omluvila se za vraždu jednoho člověka. A co ti ostatní? Ty nestojí za omluvu? Co domorodci z jižní ameriky, to nebyli lidé? Tam ti vaši černoprdelníci pobili stovky tisíc lidí.
      Nebo se o tom nesmí demokraticky mluvit? Jděte do háje. Ne jděte se dívat na Novu, na to vaše inteligence stačí. (možná)
      • Zmiz!!! *12*
        • No, jedinej kdo se tady vyjadřuje jako prase, jste vy.
          • Ty prasetem jsi,teda spis potkanem.....
            • Vy jste musel být ve straně, chováte a vyjadřujete se stejně jako ti potentáti, na které nadáváte.
              Jak už jsem napsal, mne urazí pouze inteligentní člověk. Což po přečtení Vašich příspěvků (slátanin), každý rozumný člověk pozná, že vy jste rozumu prosté stvoření.
    • odneslo to spoustu lidí, kteří se protivili tehdejšímu režimu, ale zbytek co zůstal ... nečekal, že mu tento systém ukradne co bude moci a dnešní papalášové se ani nikomu neomluví za vykradení tohoto státu ... proč taky, vždyť ještě něco zbude pro novou garnituru zlodějů ... vlastně nevíme, kdo toho ukradl a ukradne více, zda Občanské fórum, ODS, ČSSD a u všeho se motají lidovci, vždy v novém kabátě, teď církev hamty, hamty, ať mám víc než tamty ... "a furt je z čeho brát!" Když ne z DPH, tak z důchodů ... a jedeme dál *1* *1* *1*
    • Když přitloukly Krista krovákama na kříž a pak mu řekli promiň............To je jako normální?Celá slavná církev nestojí za níc,je to největší a nejbohatší strana ve státě. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit