Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fischer nás zavede pod křídla světového židovstva.
  • soudruh fischer už se osvědčil -bravurně přikryl a zametl šméčka dalíkotopolánkovy mafie což se od tohoto lokaje nyní opět očekává ,proto je jeho křivá tlama vylepená na každém rohu.
  • Kde bere agentura ppm factum prachy na nesmyslné průzkumy? Copak prezident může vyřešit nějaké problémy? Šéfem exekutivy je přece podle Ústavy předseda vlády. Předsedu a členy vlády sice jmenuje prezident, ale jeho výběr limitují výsledky voleb a přímý vliv na činnost vlády taky nemá. Sám o sobě prezident mnoho nezmůže, takže je zbytečné si dělat naděje, že přijde nějaký spasitel, který dá všechno do pořádku. Důležité je, aby se prezidentem nestal nějakej mafián (u nás takřka synonymum pro politika), který by pak z titulu své funkce opravdu mohl mít zásadní vliv na další vývoj státu (kmotr na prameni informací s mimoparlamentními nástroji: nátlak z pozice autority, právo udělovat amnestii ...)
  • Pro: Antiparoubek, Alsasan, "tečku" a brablence: "Co kdybyste odjeli někam do Německa, třeba do bavorské hospůdky a cvičili si němčinu tam ??? Ostatně beztak si předem připravujete odpověď česky a pak použijete "google překladač" a opisujete to z něj. Tady zatím ještě je Česko a ani Sudety ještě nebyly vráceny. Musíte si na to počkat a nedělat tu chytráky, jak umíte cizí jazyky...
  • Na každého kandidáta se něco najde. Tak bude lepší nejít k volbám a pak nadávat, že vyhráli komunisti. Oni totiž k volbám poctivě chodí a pak při účasti 35 % v kraji to dopadlo jak dopadlo. Když presidenta volil parlament a senát tak jsme chtěli přímou volbu, teď si můžeme vybrat a zase remcáme.
    • Co tu vykládáš za pitomosti! Buď jsem v restituci dostal majland nebo jsem si nakradl a volím pravici, která mi to umožnila. Nebo poctivě makám, čumím jak mě média chtějí zpracovat, úředníci se mnou zacházejí jako s třetiřadovým občanem, nemám skoro co do huby a proto budu volit levici.
      Nikdo tu neremcá kromě tebe.
    • Vybrat? Zařídili to tak, že z osmi připuštěných kandidátů je osm SIONISTŮ a nejméně čtyři Židé. Koreojapanomoraváka a Bobošíkovou - oba oficiálně NESIONISTY vyhodili a přidali, aby to tak neřvalo, Žida s nejmenší podporou. Takže Mohl jsem si snad vybrat mezi 2 Góji, nebo někým ze sionistů. Abychom se snad ve volbě nespletli, je nabídka pouze Sionistů - židů a Židů. Výběr jako za komunistů, když kandidovali jenom komunisté a ostatní strany národní fronty byly odstaveny. Máte v ošatce 8 ks. karobu. Vyberte si z toho ovoce jaké chcete... *12*
    • Když vyhrajou komunisti nebudu nadávat ale jásat!
      • Bohatí zloději budou naříkat a prchat *1* *1*
    • ... problém je v tom, že 90% pisatelů zde nepatří mezi seriózně uvažující občany, s*r na ně
      • Neboj se trubko my slušní občané na tebe též *1* *1* *1*
  • Aber du bist der extremen und Laune der Natur, aber nicht von diesem Planeten. Offenbar habe ich blies das UFO als Abfälle aus organischen Lebensformen während der Vorbeiflug der Erde.Ja ja Pista Ziga !!!
    • naja ... "Laune der Natur" ist wirklich "hricka prirody"
    • ... Islandština?
    • Mein Gott, Alsasan, zurück in die Schule! So viele Fehler hast du gemacht. Solltest du vom Elsass stammen, würdest du doch gut deutsch und auch französisch schreiben müssen. Wahrscheinlich bist du selbst mit einem UFO hergeflogen oder von den Sternen heruntergefallen. *1*
      • Elsässer aber nicht Hitler posthum.
      • ... jsi v němčině lepší než on, ale neslevuj ve výuce, máš šanci ji jednou zvládnout :))))
        • Antiparoubku, děkuji, od Tebe mě to zvlášť těší a Tvá pochvala mi dodala novou chuť do učení. *1*
          • ... vyvedu tě z omylu, člověče, aniž bych se vychloubal - jsem také německý překladatel :))
            • prekladas vagony a Nemecka ?! ano pak jsi opravdu nemecky prekladatel , jantare
            • Hajzlpapir muzes prekladat nekde u metra,nemusis kvuli tomu jezdit do Nemecka.
  • Děsivá sci-fi nebo děsivý sen nebo reálný budoucí vývoj?:
    1. Stádo si zvolí za presidenta Miloše Bechera.
    2. Klaus se nacpe znovu do ODS a za pomoci své páté kolony se vedere na místo předsedy.
    3. Klaus přesvědčí stádo, že pod jeho předsedováním se ODS očistí a stane zastáncem stádních zájmů, bude chránit stádo před "zlou" EU a "zlými" sudetskými Němci a bude hájit stádní "národní" zájmy.
    4. Následně získá ODS ve volbách většinu.
    5. President Becher pověří sestavením vlády Klause.
    6. Premiér Klaus bude hájit "národní" zájmy ČR a prosadí její "odchod" ze "zlé" EU a aby se "ušetřilo" a aby se ČR stala "suverénní" zemí, prosadí její vystoupení z NATO; komunisti ho v tom ochotně podpoří.
    7. Aby naši zemičku nikdo neohrožoval, sepíše Klaus "zvací dopis" a Putin mu ochotně poskytne "bratrskou pomoc".
    8. A z ČR se opět stane jeden velký gulag...
    • Z tohoto dnesniho cteni,jsem zacal zvracet.Dobrou noc.
    • ... divíš se, že nikdo nereaguje, tupane?
      • Nedivím, tupane. Sám jsem se zděsil, když jsem to napsal, že by mohla být skutečnost. *8*
        • proc desivy ?! v CEZkem Exekustistanu je mocny fsechno, ale s Becherem jako prezidentem to bude zkaza
        • ... tak to jo, jako lidovou tvořivost to beru :))))
  • Fischer evidentně považuje občany ČR za totální idioty (oni jsou), ale doufám že ne všichni.
    • ... u sebe nedoufej, nemělo by to žádný smysl :))))
  • Fišerovi věřím, že ve všem podpoří Kalouska a Nečase. To by byla darda *10*
  • Fišerovi vůbec nevěřím. *2*
    • ja neverim nikomu
    • ... to je nepodstatné :))))
    • Děláš dobře *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit