Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • a jsem rozhodnut - viz http://ateo.cz/i/6334/
 • Smutné je, že volební právo je v naší "demokratické" společnosti vymezeno dosaženým věkem a je po dovršení tohoto vlastně automatické. A to bez ohledu na to, jestli jedinec už něco pro společnost, kterou svou volbou ovlivní, vykonal, nebo jestli už opravdu mentálně dospěl a je připraven se sám o sebe postarat. Takové 20ti leté, reálným životem nedotknuté, povětšinou studující, rodiči a daňovými poplatníky dotované děti, jsou jedna z nejsnáze ovlivnitelných skupin obyvatel. Karlův volební tým, vyzbrojen jednoduchými frázemi a nic neříkajícími hesly, se trefil do této skupiny skvěle. Zabraly hlavně placky s hašišákem, samolepky (které si ale na auto nalepí snad jen totální hňup) a hlavně Fejsbůk, kde se tyto děti převážně zdržují. Karlův volební tým záměrně vynechává politická témata, protože ta je prudí. Musí být hlavně zábavní, srozumitelní a snadno zapamatovatelní, prostě musí být "in". A když něco nezabere, tak se vytáhne stará klasika - komunisti a Rusko. Tenhle bubák už zabere na všechny :-)
  Samozřejmě, že Karla volí i většina pravicově založených voličů, převážně zbohatlíci (restituenti jako Karel) a pak podnikatelé. Obzvláště ti, co při každé příležitosti do světa zahlásí, že ONI zaměstnávají např. 20 lidí a tím se pokládají za něco víc, než tzv. lůza a závistivé socky (které zaměstnávají). Že svým zaměstnancům platí minimum, pozdě nebo vůbec a tak z nich ty socky dělají, je vedlejší. Každý má přece možnost podnikat jako oni. Herce a tzv. osobnosti, o kterých většinou nikdo ani neslyšel, nemá smysl zmiňovat. Herci hrají ( za peníze) a i osobnosti potřebují granty a příspěvky pro své nadace a organizace...
  Karel prostě představuje ideál bohatého, úspěšného a údajně neposkvrněného člověka. To, že svůj majetek nezískal vlastní pílí a prací je vedlejší. To, jak a pro co za svou dlouholetou politickou kariéru, ať už v senátu nebo v poslanecké sněmovně, hlasoval (chytrý člověk si na internetu vše najde), nikoho vlastně nezajímá, je to vedlejší. To jakou vykazoval přítomnost (spíše nepřítomnost) při důležitých hlasováních, je vedlejší. To, že je členem současné vlády a nese za všechny ty sra.ky, co tu jsou, spoluodpovědnost (ikdyz se tvrdí že ne), je vedlejší. To, že mu skoro nikdo nerozumí a byly by třeba titulky, je vedlejší (měl jsem tu "čest" si ním pár minut promluvit osobně a je to opravdu katastrofa)
  A proto jdeme volit Karla. Karel je budoucnost. Karel představuje změnu. Víc než si myslíte...
  • Zase nepodařená agitka v estébáckém slohu...
   • cigos opet bez argumentu
 • Fischer to je v-kurvený bolševik!!! *11*
 • !Novinář o nac. minulosti Schwarzenbergovy rodiny a pozoruhodném obraze http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Novinar-o-nacisticke-minulosti-Schwarzenbergovy-rodiny-a-pozoruhodnem-obraze-260228
 • ... únavné pindy, zejména tapetující chudáci jsou ve svém živlu, že pako Justy :))))
 • V každém případě to bude prezident pouze poloviny národa. Ty volby budou velmi těsné. Z toho bych se netěšil.
  • Tak se jdi projít, klidně 150 km.
   • Nerozumím tomu moudru. Na to jsi přišel sám? Zajímavý monolog.
 • Troška nedávní historie nikoho nezabije.
  Nevím, proč Miloš Zeman a jeho volební štáb nechtějí jeden z nejsilnějších a nejméně férových útoků vůči osobě Miloše Zemana, znectít jasnými fakty, jasnými argumenty. Možná dospěli k názoru, že předkládat argumenty nemá žádný smysl. Jednak proto, že sdělovací prostředky tyto argumenty zasunou v přehršli všelijakých jiných zpráv a údajů na okraj, tak, aby pokud možno nevyvolaly žádoucí pozornost. Možná pro vědomí, že ten kdo nechce nehodící se argumenty vzít na vědomí, tak je prostě na vědomí nevezme.
  Řeč se týká tolik zmiňované, předhazované a opovrhované opoziční smlouvy. Její plný název zní: „Smlouva o vytvoření stabilního politického prostředí v České republice uzavřená mezi Českou stranou sociálně demokratickou a Občanskou demokratickou stranou.
  Tato smlouva vznikla nejen na základě volebního výsledku ale především na základě podivného chování a přístupu strany US (Unie Svobody). Počet mandátů ve sněmovně na základě výsledků voleb byl takový: ČSSD = 74, ODS= 63, KSČM = 24, KDU-ČSL =20, US (Unie Svobody) =19.
  Miloš Zeman tehdejší předseda ČSSD, která získala 74 mandátů, po řadě bezvýchodných jednání učinil stranám KDU-ČSL a US, se kterými jednal o vzniku koalice, nevídanou a takřka neuvěřitelnou nabídku. Stranám, které získaly 39 mandátů dohromady, nabídl polovinu vládních křesel. Aby toho nebylo málo, nabídl tehdejšímu předsedovi KDU-ČSL post předsedy vlády.
  Soudný člověk by mohl považovat takovou nabídku v dané situaci za překročení mezí vstřícnosti. Lze to brát i tak, že takovou nabídkou bylo pro vytvoření stabilního politického prostředí v České republice učiněno maximum z možného. A protože byla více než velkorysá nabídka odmítnuta, bylo možné buď smířit se s víceméně chaotickým pokračováním nestability, nebo pokusit se nalézt jiné řešení vedoucí k vytvoření stabilního protředí.
  Někdejší počin Miloše Zemana znamenal potlačení osobních ambicí. Nabídka postu předsedy vlády předsedovi strany, která získala v porovnání se 74 mandáty pouhých 20 mandátů, znamenala počin směřující ve prospěch zlepšení tehdejší celkové politické situace ve státě. Podobně by mohla vyhodnotit sociálně demokratická strana i jeho někdejší odstoupení z místa předsedy ČSSD s prošlapáním cestičky Vladimíru Špidlovi. Vzdor tomu, že to byl krok chybný.
  Dnes, s odstupem času je tomu tak.
  Není vinou Miloše Zemana, že počinání na vlastní úkor vedoucí ve prospěch celku, nabídka poloviny vládních křesel s postem předsedy vlády, byla razantně odmítnuta. A není vinou Miloše Zemana, že jeho výše uvedené počinání vedené na vlastní úkor a vedoucí ve prospěch celku, na místo výsostného uznání, sklízí nevděk. Především zásluhou sdělovacích prostředků, mnohdy nekriticky fandících jeho odpůrcům, je hodnocení tehdejšího počinu obráceno doslova na ruby a krajně nekorektně zneužíváno v osočování a v neprospěch Miloše Zemana.
  V neprospěch téhož Miloše Zemana, který byl vždy proti školnému na veřejných vysokých školách, proti církevním restitucím a proti amnestiím. Zamysleme se nad danými skutečnostmi a zamysleme se i nad tím, proč tomu tak je.
 • Tak to vypadá, že jeho poradci vlastně kopali za Shwarcenberga a proto dopadl jak dopadl. Je fajn že mu to došlo..... Ten Švarcík, tedy panstvo... takhle došel manipulacemi jeho adoptivní otec k majetku. No a nedostudovaný lesník hospodský byl v tomhletom- v těch manipulacích a pod. dobrým žákem. A tophle chcete na hradě... to vVám to nestačí.... bláhovci....
 • Je dobře, že vznikly různé seznamy se jmény na podporu Schwarzenberga. Alespoň
  se bude vědět na koho si dát v budoucnu pozor. Že to jsou studentíci, to se dá
  pochopit - žádné životní zkušenosti - ti uvěří pomalu každému "knížeti". Ale umělci a tvz.
  inteligence ? Pro mě obrovské zklamání. Totálně rozdělili společnost. U mě ztratili "váhu".
  • Souhlas, až na to zklamání. Po roce 89 prostě lidé ukazují, jaký kdo je. Takže místo zklamání to mohu nazvat jen zvýšení hnusu a opovržení nad těmito lidmi.
  • Je dobře, že vznikly seznamy? Vy máte charakter? Seznamy nemám ráda. Je demokracie a lidi mají právo vyjádřit názor na cokoliv, co nesahá do práv druhých. Společnost rozdělují právě lidé,kteří dělají a studují "seznamy". Naučte se raději ctít osobní svobodu pro každého člověka a nehledejte v seznamech. VOLÍM ŠLECHTICE, TOMU JSOU PODOBNÉ PODRAZÁCKÉ MANÝRY CIZÍ. Z VYPRÁVĚNÍ RODINY VÍM, ŽE PRVOREPUBLIKOVÉ USPOŘÁDNÍ BYLO OPTIMÁLNÍ. PROTO SE K NĚMU CHCI VRÁTIT SPRÁVNOU VOLBOU KARLA SCHWARZENBERGA. *3* KAREL MILUJE SVŮJ NÁROD A JÁ SE TĚŠÍM AŽ BUDE NA HRADĚ NOBLESNÍ ČLOVĚK.
   • Mediální masáž u vás názorně zabrala. Nasměřovala vaše oči přímo a brání vám v pohledu na špínu okolo a díky této propagandě dokonce už ani necítíte silný smrad Kalouska, který se za knížetem line.
   • ach vy chudinko oblbnutá
   • Jsou ale seznamy dobré,nepodrazácké, šlechtické a noblesní. Podepisovací archy na vysokých školách na podporu šaramantní, noblesní, osobnosti, dřímajícího starého pána zdobeného motýlkem.
    Podepisujte to nebo s váma zatočíme. U jiných zase zrušíme veškerou další spolupráci. My vám tedy ještě ukážem a zatopíme tak, že se z toho poděláte. A běda tomu kdo bude volit nesprávně. Běda tomu kdo nevolí noblesního člověka co miluje svůj národ. Oprava, co miluje tóóprýho českýho člověk.
   • Zajímavé, že právě lidé, kteří charakter postrádají se jím nejvíce ohánějí. A o charaktru "SCHWARZENBERGA" mohu jen a jen oprávněně pochybovat. Stačí se jen podívat na jeho oficiální stránky a na skutečnost jaká je. Lidé kteří to nevidí zřejmě na tom jsou podobně.
  • Kdo volí Zemana se taky ví - nevzdělaní pitomci a zloději!
 • Vzpomněl jsem si Topolánka,když tady říkal cituji žid Fischer vždy uhne a měl pravdu.Ten to nemůže vydejchat,že končí koryto.Nebo Zeman nějaké slíbil?
  • ale Fischer se taky může rozhodnout sám, nebo snad ne, vy demokrati. A důvpdy může mít taky svoje, jako studenti . karel má číro to je jejich důvod
  • co když to bylo jinak a bylo s ním manipulováno stejně jako s námi???? zamyslet se je asi nutné
   • Jestli s panem Fišerem někdo manipuloval nebo se o to jen pokoušel, měl by to poznat. Jestli to nepoznal, nemůže být prezident, protože by byl hloupý. Spíš to poznal a vyhovovalo mu to, protože si myslel, že ze špínavé hry bude profitovat. *3* TO JE DOBŘE,ŽE VYPADL.NEPŮSOBÍ CELKOVĚ DOBŘE, PŘEZDÍVKY NA NETU SLIZ, ŽELÉ, GUMA HO DOBŘE TREFILY. *3* *1*
   • Ty ses zamyslel a.... ...blábol!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit