Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... já bych řekl, že je po skončení své volební kampaně propustil, ne že ho opustili a k tomu, co píše pode mnou - shledávám volební kampaň tendenční a špinavou, zejména ČT a Mladá fronta se vyznamenávají, asi jde o hodně, když někdo do kamapně proti Zemanovi investuje tolik ...
  • Je dobře, že vznikly různé seznamy se jmény na podporu Schwarzenberga. Alespoň
    se bude vědět na koho si dát v budoucnu pozor. Že to jsou studentíci, to se dá
    pochopit - žádné životní zkušenosti - ti uvěří pomalu každému "knížeti". Ale umělci a tvz.
    inteligence ? Pro mě obrovské zklamání. Totálně rozdělili společnost. U mě ztratili "váhu".
    • Souhlas, až na to zklamání. Po roce 89 prostě lidé ukazují, jaký kdo je. Takže místo zklamání to mohu nazvat jen zvýšení hnusu a opovržení nad těmito lidmi.
    • Je dobře, že vznikly seznamy? Vy máte charakter? Seznamy nemám ráda. Je demokracie a lidi mají právo vyjádřit názor na cokoliv, co nesahá do práv druhých. Společnost rozdělují právě lidé,kteří dělají a studují "seznamy". Naučte se raději ctít osobní svobodu pro každého člověka a nehledejte v seznamech. VOLÍM ŠLECHTICE, TOMU JSOU PODOBNÉ PODRAZÁCKÉ MANÝRY CIZÍ. Z VYPRÁVĚNÍ RODINY VÍM, ŽE PRVOREPUBLIKOVÉ USPOŘÁDNÍ BYLO OPTIMÁLNÍ. PROTO SE K NĚMU CHCI VRÁTIT SPRÁVNOU VOLBOU KARLA SCHWARZENBERGA. *3* KAREL MILUJE SVŮJ NÁROD A JÁ SE TĚŠÍM AŽ BUDE NA HRADĚ NOBLESNÍ ČLOVĚK.
      • Mediální masáž u vás názorně zabrala. Nasměřovala vaše oči přímo a brání vám v pohledu na špínu okolo a díky této propagandě dokonce už ani necítíte silný smrad Kalouska, který se za knížetem line.
      • ach vy chudinko oblbnutá
      • Jsou ale seznamy dobré,nepodrazácké, šlechtické a noblesní. Podepisovací archy na vysokých školách na podporu šaramantní, noblesní, osobnosti, dřímajícího starého pána zdobeného motýlkem.
        Podepisujte to nebo s váma zatočíme. U jiných zase zrušíme veškerou další spolupráci. My vám tedy ještě ukážem a zatopíme tak, že se z toho poděláte. A běda tomu kdo bude volit nesprávně. Běda tomu kdo nevolí noblesního člověka co miluje svůj národ. Oprava, co miluje tóóprýho českýho člověk.
      • Zajímavé, že právě lidé, kteří charakter postrádají se jím nejvíce ohánějí. A o charaktru "SCHWARZENBERGA" mohu jen a jen oprávněně pochybovat. Stačí se jen podívat na jeho oficiální stránky a na skutečnost jaká je. Lidé kteří to nevidí zřejmě na tom jsou podobně.
    • Kdo volí Zemana se taky ví - nevzdělaní pitomci a zloději!
  • Weigel zůstane Zemanovým kancléřem. Už vám svítá?
    http://zpravy.idnes.cz/klaus-kandidatura-prezident-zeman-d5l-/domaci.aspx?c=A130122_111823_domaci_pul
  • V USA je běžné,že si konkurenti po odchodu z kandidatury vyjadřují podporu,tak co plivete na Fichera? Zachoval se jako správný chlap,jen česká hloupost je nekonečná.
  • Komouš Fišer čeká od komouše Zemana koryto!
  • Fischer to je v-kurvený bolševik!!! *11*
  • Lidi, nebuďte blbí a volte Zemana. Vždyť Venca Peročmajz už co nevidět zmizí v propadlišti dějin a kde jinde bychom honem sehnali druhého deprivanta? Miloš Zeman je jeho plnohodnotná náhrada!!! Cizák Schwarzenberg by nám tu nejraději nainstaloval americké radary! Hanba, vždyť na ty sovětské jsme zvyklí, tak proč ještě dělat našim soudruhům naschvály!? A taky by se nedejbože mohlo stát, že potrhlé kníže by mohlo vypudit z republiky, resp. z Karlových Varů naše sovětské přátele, kterých je tu v současné době naštěstí už víc než Čechů a už tu mají pěknou pátou kolonu. A co takový Temelín, co kdyby ho nezískali Rusové!? Jímá mne z toho děs a hrůza!!! ZEMAN NA HRAD!!!
  • Koho by to před 23 lety napadlo, že se jednou tento národ zhlédne v zdegenerovaném cizákovi, který bude rušit Benešovy dekrety, a zbytek národního bohatství, který ještě nebyl rozkraden rozdá cirkvím, landšmantaftu a bývalé šlechtě. Je mi k blití z té rádoby české inteligence.
  • Vzpomněl jsem si Topolánka,když tady říkal cituji žid Fischer vždy uhne a měl pravdu.Ten to nemůže vydejchat,že končí koryto.Nebo Zeman nějaké slíbil?
    • ale Fischer se taky může rozhodnout sám, nebo snad ne, vy demokrati. A důvpdy může mít taky svoje, jako studenti . karel má číro to je jejich důvod
    • co když to bylo jinak a bylo s ním manipulováno stejně jako s námi???? zamyslet se je asi nutné
      • Jestli s panem Fišerem někdo manipuloval nebo se o to jen pokoušel, měl by to poznat. Jestli to nepoznal, nemůže být prezident, protože by byl hloupý. Spíš to poznal a vyhovovalo mu to, protože si myslel, že ze špínavé hry bude profitovat. *3* TO JE DOBŘE,ŽE VYPADL.NEPŮSOBÍ CELKOVĚ DOBŘE, PŘEZDÍVKY NA NETU SLIZ, ŽELÉ, GUMA HO DOBŘE TREFILY. *3* *1*
      • Ty ses zamyslel a.... ...blábol!
  • Tak to vypadá, že jeho poradci vlastně kopali za Shwarcenberga a proto dopadl jak dopadl. Je fajn že mu to došlo..... Ten Švarcík, tedy panstvo... takhle došel manipulacemi jeho adoptivní otec k majetku. No a nedostudovaný lesník hospodský byl v tomhletom- v těch manipulacích a pod. dobrým žákem. A tophle chcete na hradě... to vVám to nestačí.... bláhovci....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit