Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není ďivu že na Západě hodnotí dosazení Zemana na hrad jako ostudu.
    V předvolební kampani mu pomáhal profláknutý kmotr Šlouf a kopal za něj
    i STBák Zavadil který dělal to co se v mládí naučil: lhal a pomlouval oponenta.
    Předvolební kampaně Milouše Zemana sponzoroval kmotr Nejedlý který
    dostal zakázku bez v. řízení od Topolánka.
    Hm. Takže peníze od tzv. pravicovejch mafiánů Zemanovcům nesmrděj. *1* *1* *1*
  • Nyní je bude zachraňovat i Klaus, jsem zvědav zda to příjme, vkládají v něj velké naděje.
    • Jsem zvědav zda Zeman hodlá zacálovat svůj státní dluh v podobě předražené
      dálnice D47. *1* *1* *1* *1*
  • ODS je pravicová strana a proto je pro pravicového smýšlejícího občana volitelná! Musí si nyní spravit reputaci kterou jim pokazil premiér Nečas.
    • ODS stejně jako SPOZ je pouze mafie maskovaná jako pol. strana. Základ
      těchto spolků tvoří banda převlečených kariérních komunistů která v dnešním
      mafiánském státě podniká nebo provádění exekuce a dál hromadí majetky.
      Těmto spolkům dá každý správný dareba ve volbách svůj hlas.
      Takže tvůj mají jistej hradní zloději nicků. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Proč mi pořád kradeš nick, nestydíš se?
        • Hanba může fackovat soudruha Zeman který v přímem přenosu málem
          pozvracel národní kulturní památku. Pokoušet se v jeho věku soutěžit v chlemtání
          vodky s Rusákama . Hm. To jinak než ostudou nemohlo skončit. *1* *1* *1* *1* *1*
  • Krysy opouštějí loď.
  • ODS není pravicová strana a proto je pro pravicového smýšlejícího občana nevolilná. Dovolila, aby si z ní "bývalí" komunisti udělali prostředek k dosažení vlivu, tak jako jim to dřív umožňovala KSČ. ODS dovolila, aby se její předseda nechal ovládat necharakterní podlou konkubínou. Kdyby dovolila, aby ji ovládl zločinec a psychopat Klaus, tak to by byl vrchol. Ale v tom zdegenerovaném českém Chachrystnu je všechno možné. Možná se ještě dočkáme pokračování "opoziční smlouvy".
    • ODS je čistě pravicová strana založená pro boj s levicí!!
      • Nelži hradní zloději nicků. ODS je strana převlečených komunistů která oblbuje
        lidi tím že si na pravici pouze hraje. *1* *1* *1* *1* *1* *1*
        • Nekraď mi nick zloději!! *2* *15* *1*
          • Na lhaní kradení nicků a plácání hloupostí tu přeci máme tebe soudruhu. *1* *1*
  • Vždy platilo a bude platit,že demokracie neexistuje a nebo se může použít slogan"Demokracie ano ale pro koho!?!?" Je zajímavé,že když "přeběhli za vydatné provize" třeba ze soc.dem. a hlasovali s ODS tak to byla svoboda projevu!?!?
    Proto opakuji,že každého poslance lidi nemohou znát osobně a tak ho volí za program strany!Před převratem existoval v KSČ "demokratický centralismus" to znamená,že dokud nebylo přijato usnesení tak každý mohl mít jakékoliv připomínky ale když bylo přijato usnesení tak i ti,kteří s tím nesouhlasili tak byli povini ho prosazovat a nesměli používat větu"Já to nechtěl já byl proti". No a po tom volají dnes v ODS ?!? A Kuba vykřikuje"CHci vědět co za to dostali!?"
    • Demokracie buď existuje nebo neexistuje. Totalitní systém se nestane demokratickým když se tak nazve. Výraz "demokratický centralismus" má asi takovou "logiku" jako "humanistický vrah". Ale to je komunistům vlastní, že v zájmu uchování moci a ovládání "pracujících nevolníků" vědomě goebelsovsky převracejí smysl pojmů.
  • Až vezme karty ODS do ruky Klaus situace se hned zlepší, už se za ním chystají, dnes to říkali v TV, jsem zvědav jestli se nechá přemluvit.
    • Ty se také chystej Zemanovče. Za neustále lhaní a kradení nicků půjdeš
      do vazební věznice. Volám vrchního státního pučistu Ištvána. *1* *1* *1* *1*
  • Soudruh Zeman chtěl do čela naší země dosadit Rusa. Pro to žádný
    vlastenec ruku zvednout nemůže. *1* *1* *1*
  • V ODS mají i neandrtálce ? No to tam musí vypadat ! *15*
  • prosil bych chvilku ticha,na znamení piety,vyhozením 2 ks jediných posledních poctivých členů ODS se banda modrých ptáků jednoznačně vyhranila *16* .Do včerejška bylo nefér prohlásit,že všichni z ODS patří do jednoho koše.Dnes už to možné je.Celé ODS patří do koše,odpadkového!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit