Přejít na výpis diskuzí

Fotbal jako seznamka: Budou fanynky rodit Kolumbijce a Nigerijce?

9.7.2018 21:02
Jiří Just 9 příspěvků

Může si to Ruska rozdat s cizincem? V Rusku se strhla ostrá debata o chování tamních žen během mistrovství světa ve fotbale. Některým politikům a občanským aktivistům se nelíbí, že ruské dámy využívají šampionát k seznamování se zahraničními fanoušky a pelešení se s nimi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Mně se stala fotbal také seznamkou, ale nebyl to ten klasický, ale stolní fotbálek :-D Seznámili jsme se u něj s mojí nastávající manželkou v hospodě, proto jsme si ho společně také z https://www.nejfotbalek.cz/ pořídili k prvnímu výročí svatby :-)

 • bezregistrace
  No s kým budou mít ruský děvčata mrňata je mi celkem fuk, no ovšem co by bylo zajimavější je to kde se vyprofilovalo tolik gum co obchází zdejší pokec .... to bylo víc než duševní pohnutí v šestinedělí a tím hrozící plešatost.
  • Prostě se za 9 měsíců narodí špína tátových koulí, nebo nic a zůstanou jen pohlavní nemoci.
 • Ruské dámy.......?
 • Za komančů se takhle dovádělo o Spratkiádě. Ze státního pracovního lágru obehnaného ostnatým drátem nešlo vypadnout a přivést si z venku partnera, nebýt Slovenska a Jugošky, byli bychom tu za 100 let samí zdegenerovaní bratranci a sestřenice. 
 • Pokud se s nimi ty holky peleší dobrovolně, je to jejich věc. A jestli budou rodit ruso-kolumbijce a ruso-nigerijce, to je jejich věc.
  U nás po r. 1945 naše holky rodily čecho-rusy. Musely. A německy mluvící Českoslovenky nerodily vůbec, protože je "osvoboditelé" us.uložili k smrti. Je známa řada takových případů.
 • Rusky jsou hezké. Je to slovanský národ. Proč ti pisálkové z toho dělají boom. Je mi z nich hanba, z těch pisálků.
  • "Máš pravdu předsedo, máš pravdu".😉

   Proč by se rusačka nemohla pelešit s příslušníkem jiného národa. 

   Máte pravdu není to žádná hamba, ale přínos. Aspoň se tím částečně rozředí vzpupnost rusácké krve a nepřízpusobivost vychodostepních nájezdníků zbytku civilizovaného světa, že ano.

   "Jedna věc je, když jsou stejné rasy, ale úplně něco jiného je, když ti dva jsou jiné rasy. Musíme rodit naše děti," prohlásila Pletněvová.    Už jenom citát tohoto žvástu hovoří za vše. Nebo se snad "vládce" Kremlu - komoušskřet putin obává o "čistotu ruské krve"? Takový tady už taky jeden byl, co chtěl zachovat čistotu rasy - nějaký Adolf. Ale ono jaký je vlastně rozdíl mezi komoušem a nacistou, že ano - žádný. 

 • Kristepane, proč se z toho dělá taková aféra? Tohle bylo, je a bude při každém mistrovství světa v čemkoliv. Prostě přijede hromada nadržených cizinců, tak domorodky šukají jak divé. Proč by to zrovna v Rusku mělo být jinak?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit