Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tečka čte jen Haló Noviny, tam prý je všechno!!
    • včera tam bylo např. kdy si soudruh Gottwald naposledy šrubnul, než chytil syfla, to jsou zajímavé věci a napínavé čtení, zda bude v Praze lampionový průvod na VŘSR atd, inu nekupte to *1*
    • ... co to je, blbe?
  • Nám je to celkem šumák co bude Francie či nebude. To ať si vyřídí s rodinou uneseného.
  • Neplatim daně,ani nebudu.To si utrhnete od huby a date statu.Stát za me peníze žívi zpravodajce.Zpravodajci poslouchaji Nagyovou aby sledovali zaletne baby premiera.O těch holkach co máme v pakistanu v zajetí nemají šajna.To je rozvědka zak za korunu p.ča.Takže jo kluci hrajte si na rozvědčíky po Praze.Ale za svoje.
    • Tajná služba vám podává hlášení a nebo jak víte , že nemá šajna? Neořečetl jste si to v Blesku ?
  • já už na jinou víru přestoupit nemůžu, vyrůstal jsem v rodině komunistického politruka, máma byla předsedkyně komunistického svazu uklízeček, nechci převlékat kabát a chodím navštěvovat hroby našich komunistů Gottwalda, Grebeníčka,Vaše a jiných věrných soustruhů, Miluji jednu rudou poslankyni a na schůze chodím pravidelně tečka tak už mě tady neserrte *16*
  • Jasně nechá vraždit Francouze, co byste od kapitalistů a imperialistů jiného čekali!!
    • Tak ať tam k u r v a nelezou, když vědí co to je za verbež. *16* *11*
  • bude nahoře bez *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit