Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jinak je zajímavé sledovat že z Tiscali zcela zmizel nick jako anonym
    dříve Tečka - ten co psal proti Rusku.

    Až dlouho po něm začala psát proti Rusku Simona a čáry máry fuk jako anonym zmizel.
    Řek bych že mu nechtěně přebrala jeho úlohu v tomto divadle jménem debata
    na Tiscali a on se tak přesunul do jiné role.
    • nefandi si, Simčo, jakoanonym psal protiruské blbosti, ale proti tobě byl ještě král *15* *15* *15* *15*
    • Dostal BAN natrvalo nejspíš kvůli svým vulgárním příspěvkům. A to už je co říct, tiscali je v tomto ohledu velmi, velmi liberální.
      • Tess to mě právě moc nesedí. ten Ban.

        to je úplně směšné opatření. Když tě bloknou na Mozille tak stačí když se přihlásíš
        přes Operu. Zaškrtneš opera Turbo a můžeš psát ban neban.

        kdepak ten tu stále bude. Poznáš ho podle frází Nic Zeman atd.
        • Možná podobné fráze ale není to on, nebo vezme jinej nick. Fakt nevím, tak pozorně to tady nesleduji. Vezmeš jinej nick nebo se znovu zaregistruješ, možností je mnoho...

          Ale je mi to srdečně jedno, proč po tom pátrat. Každý má svou hlavu a každý strůjcem svého štěstí jest....
  • Jinak Tess poprvé v životě napsal pravdu. staří se jen pořádně dívat na zdejší dění.

    Zde opravdu žádná debata není. Kdybych zveřejnil kolik lidí tu chodí
    tak by to bylo směšně malé číslo. *2* *2* *2* *2* *2*

    Jak zastřít fakt že se tu žádná debata nekoná? Jednoduše.
    Tím že si jedna osůbka mění nicky častěji než ponožky a hlasováním ve stylu
    - 4 nebo 6 bodíky za vteřinu. *2* *2*
    Střídavě pro tu nebo onu stranu. aby to vypadalo že se tu napínavě debatuje. *2* *2* *2*
    • snad hlavně Simča, ....
    • Přiznej si otevřeně, nepřispíváš k tomu také ty sám? *3*
      • Tess. Opravdu věříš tomu že lidé budou trávit čas na debatě Tiscali? *1* *1*
        Ty jsou u vosdy v práci nebo chlastaj pivko v hospodě.

        Sem chodí jen pár jedinců kteří pořádnou hádku potřebují jako drogu.
        • sem chodí nejvíce placený troll a jiní se pobavit
        • Tak s tímto názorem lze souhlasit... *1* Ale nůž by jsme si do krku pro odlišné názory jistě nevrazili... *3*
  • HRW v minulosti zdokumentovala další případy zneužívání ze strany opolčeneckých a polovojenských skupin na Krymu, včetně útoků a únosů proukrajinských aktivistů, a prohlásila, že krymské úřady by měly odzbrojit a rozpustit tyto jednotky a vyšetřit ty, kdo nesou zodpovědnost za případy zneužívání. HRW v březnu doložila nucená zmizení sedmi osob na Krymu; šest jich bylo nakonec propuštěno, ale tělo jednoho z nich, krymského Tatara z oblasti Simferopolu, bylo třináct dnů po únosu nalezeno se stopami násilné smrti.

    "Úřady musejí zjistit, co se s těmito lidmi stalo," říká Gorbunovová. "Jak jedna osoba po druhé mizí z dohledu bez jakéhokoliv zjištění těchto případů, vysílá se signál osobám za to zodpovědným, že mohou dál beztrestně pokračovat."

    27. září zmizeli osmnáctiletý Isljam Džeparov a jeho třiadvacetiletý bratranec Dževdet Isljamov, oba krymští Tataři, z vesnice Sarji-Su poblíž města Bělogorska. Džeparovovův otec Abdurešit sdělil HRW, že mladíci byli naposledy spatřeni na silnici nedaleko Bělogorska, jak jsou vtlačeni do dodávky.
    - See more at: http://blisty.cz/art/75032.html#sthash.AGU5U0j4.dpuf
  • Je v zájmu i Ukrajiny, aby Francouzi zmapovali život na Krymu.
    • Ukrajině je do života na Krymu velký kulový
      • to není pravda cca 50% ukrajinců by se rádi připojili k rusku stejně jako Krym
  • smiř se s tím, že základnu USA na Krymu prostě mít nebudete. Já vím, je to deprimující, desetiletí jste si hráli na světové dráby a teroristy, diktovali jste každému a všude a najednou vás někdo klepl přes prsty.....ALE PROSTĚ UŽ JE TO TAK. Měli byste se spíš zabývat myšlenkou jak vyřešit své biliónové dluhy abyste nedopadli jako Řecko. Zatím vás chrání vaše zbraně a intriky, ale ta doba končí. Budete se muset začít živit poctivou prací.....svět vás má už plné zuby......
    • Smiř se s tím že na USa nesvedeš fakt že Rusko ukradlo Krym.
      • snad ukradlo si zpět svůj Krym, ne?
  • No nic Patriote, už mě ten kolovrátek nebaví. Jen poslední otázka, říká se , že ty plky co tu furt omíláte píše samotná redakce, aby na tyhle stránkyzabloudili alespoň ti, co si z vás dělají legraci a mělo to tu alespoň nějakou návštěvnost. Je to pravda? Díky.
    • Dovolím si odpovědět, nejsem však "patriot". Tyto stránky jsem si vybral po zrušení diskuzí na aktuálně.cz, písemné identifikaci na seznam.cz, jejich tendenčním článkům a neskutečném řádění tamního cenzora, zejména na aktuálně, kdy byl příspěvek téměř pokaždé vymazán a uživatel zablokován, trvale. Na zpravodajském webu Tiscali si mohu přečíst zajímavé a objektivní články a svobodně diskutovat "proti proudu", avšak na úkor "patriotů"... *3*
      • objektivní, snad si ani nevzpomíná, mně se naopak zdá že se tu začaly psát úplné blbosti bulvárního typu nebo o sportu
      • v Rusku ti co debatují proti Kremelskému proudu končí s poloniem v čaji
        nebo s kulkou v zádech.

        ASD já nejsem člen redakce. Řek bych že tu roli tu plní Tečka.
        A ne nadarmo se říká že pod svícnem je největší tma.
        Tečka bude ten kdo nejvíce křič na druhé - Tečko *1* *1* *1* *1*
      • To chápu, ale není to trochu ubíjejíci debatovat s tímhle kolovrátkem? I když pravda , o fakticky argumentujícího rusofoba člověk nezakopne nikde.
        Někdy mám pocit, že maj vymleto jak z mešity.
        • Nad to je zapotřebí se povznést a vybrat si ty své užitečné a poučné příspěvky, obvykle odlišené počtem pozitivních hlasů a ve většině případů doplněné zdroji a odkazy.

          Výsledný obraz si však musí vytvořit každý sám...
  • Human Rights Watch: Násilná mizení na Krymu

    Nejméně sedm osob na Krymu nuceně zmizelo nebo se pohřešuje od května 2014, včetně dvou, které jsou nezvěstné od 27. září. Tři z nich jsou krymští Tataři a dva další proukrajinští aktivisté. Krymští Tataři obecně vzato otevřeně oponují ruské anexi Krymu provedené v březnu. Další dva krymští Tataři, , zmizeli v nedávných dnech. Tělo jednoho z nich bylo 6. října nalezeno oběšené.

    27. září zmizeli dva mladí krymskotatarští bratranci poté, co byli spatřeni, jak jsou tlačeni do dodávky dvěma muži v černých uniformách. V posledním květnovém týdnu s několikadenním odstupem zmizeli tři aktivisté proukrajinské skupiny, jeden z nich krymský Tatar. Rodiny dvou z nich tvrdí, že měli za sebou nepřátelská setkání s opolčeneckými skupinami, k nimž došlo v březnu - See more at: http://blisty.cz/art/75032.html#sthash.AGU5U0j4.dpuf
  • Sám si se Simone (patriote), díky za potvrzení, opět pěkně "odkopal". Ostatně jako pokaždé a na všech diskuzích. Tapetuj si tedy své slinty vesele dál, nikoho nezajímáš, jsi zbytečný... Pa pá Simonko, nečeká už taxík před domem? Dnes nebudeš společnicí pana ředitele či oparem v Británii?*15* *15* *15*
    • Hele mladej už jsem ti jednou psal.

      Estli chceš zdejší IQ tykve vodit za nos tak to dělej.
      Ale na mě to nezkoušej. Já mám přehled o IP adresách a vím kdo co psal.

      Nejdelší tapetu jsi sem zatím hodil ty aby jsi překryl pro Putina nepříjemnou pravdu dole.
      • Simčo, my ale víme, že máš kontakty na redakci, proto můžeš znát IP a proto se ti daří vkládat dvakrát totéž a proto nedostaneš nikdy ban, i když píšeš jen a jenom nesmysly. I tvůj podivný pravopis se zdá vyšel z dílky Tiscali redaktorů
        • puso ten co tu vkládá 2 příspěvky také není Simona. to jsem kontroloval.
          Poznáš to i podle slovníku. Tak sprostá slova ona nepoužívá
          jinak na zjištění IP adres stačí když rozumíš PC. Nemusíš být v redakci. *2* *2*
          • nepoužíváš taková slova? i ty šprýmaři
      • Ale ale, IP už tu také byly, viď Simone. *3* To si vyhrožoval, že je znáš, vidíš a budou zablokovány. Skutek však jaksi utek, jen "silná" slova.

        Jsi vážně nudný lhář, papa *15* *15* *15*
        • Nevím kdo je Simon. s ním tu neustále nudíš jenom ty.

          Díky tomu že znám IP adrsu tak vím že Simona není BcKak jak tu někdo tvrdil.
          Jen takovej malej příklad. Takže si lži co chceš.
          Já z tebe mám jenom srandu
  • Občané Krymu kteří protestují proti Ruské okupaci mizí a následně jsou nalezena
    jejich mrtvě těla. Mají stopy po mučení.
    Rusko provádí Sovětskou praxi potírání opozice.

    Volby na Ukrajině ukazují prolhanost Ruské propagandy.
    Kdyby byla Ukrajina plná fašistů jak lže Kreml tak ve volbách drtivě vítězí
    pravej sektor. Ale to se neděje.

    protože fašisté jsou na Ukrajině v menšině jako u nás stoupenci rudého
    zločince Gottwalda
    • No v menšině jsou , akorát jim nějakej inteligent zařídil Majdan a oni se tak nějak demokraticky dostali do vlády čirou náhodou do čela silových ministerstev a kupodivu k všeobecnému překvapení celé EU to skončilo občanskou válkou.
      • Hele Rusko nemá co odsuzovat když jim vládne agent KGB Putin.
        Je to stejná drzost jako kdyby Německého prezidenta dělal člen Gestapa.

        Fašisté nejsou v čele Ukrajinského státu. Tato lež byla mnohokrát vyvrácena

        Pravej sektor už otevřeně napadá Porošenka protože stále pokračuje v jednáních.
        Oni chtějí proti Ruským okupantům bojovat.
        • určitě veliké Rusko tvé stanovisko zváží... *15* *15* *15*
        • Tak znovu otevřete si google a napište nám sem které partaje po Majdanu obsadily silová ministerstva a prokuraturu. A taky za jak dlouho po Majdanu byly volby a co se mezitím na Ukrajině rozpoutalo.
          • Tato Kremelská lež byla mnohokrát vyvrácena
            • kde?
            • Aha takže Tenuch ministr obrany nebyl člen nacionální Svobody? A ministr vnitra ještě lepší na toho platil mezinárodní zatykač.
  • Dalším politickým skandálem v České republice se stala cesta (soukromá) evropského poslance, zástupce KSČM Miloslava Randsdorfa na Krym. „Podnikl jsem ji jen proto, že v českých a evropských médiích nenajdeme žádné informace o tom, jak dnes žije Krym“, řekl europoslanec v interview pro radio Sputnik.

    Více: http://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/20150625/599264.html#ixzz3gduPjoK3

    Francouzští poslanci chtějí vidět to samé. Proč jim v tom tedy bránit a vyhrožovat? Viď Kyjeve. Tak s chutí do toho, lživá EUSA propaganda se evidentně zajídá už i ve Francii.
    • asi se taky příští léto na Krym vypravím *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit