Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A další blbá pí*a *16*
  • Ty si taky blbej jak kulečníková koule ty debi*e
  • další dementní krá*a bez vlastního názoru přežvykující co jí nalili do kebule ty hajzlové a zloději dneška
  • roztažením hudrovadla myslíš, o tebe by si ani neopřeli kolo zrůdo!!!!
  • mimochodem ten váš sexuální symbol havel zavraždil podpisem amnestie víc lidí než kdokoli jiný v této zemi. Máte být na co hrdí kryplové odsácký a kdo ví co ještě. komunisti zdá se nepodchytli všechny hajzly ještě dle téhle diskuze několik hajzlů měli popravit
  • A opěvovat vrahy jako adamica a mašín. Nikdo se vám o tohle neprosil zmrdi kapitalistický, vrazi novodobých dějin tohohle idiot*kého absurdistánu. Nenávidím vás i tu vaší zas*anou vládu
  • Po vás všech zm*di co tu hlásáte o komunistech bych nechal vše uvést do původního stavu v roce 89 a pak oběsit krásně pomalu aby jste při dušení měli čas zpytovat svědomí kurv*
  • Další kr*tén z kolbenky *6*
  • Další debilní pizda
  • Co kabát? není třeba ho otočit kryple. Obhajovat vraha je spoluvina. Vrah je vrah a ty jsi zm*d
  • Ty blbá krávo, tebe měli vzít jako první
  • A co kdyby si táhl ty ty degenerovanej primitive zasra*ej zkur*enej? A můžeš sebou vzít i ty modré ptáky kryple. chci te vidět na kndelábru zasra*ej idio*e
  • Jo, ale jak by se to mělo řešit? Zločiny KSČ uznávány jako zavrženíhodné, KSČM se za svou předchůdkyni omluvila, co dál? Jednotliví funkcionáři, bachaři v lágrech jsou už nyní odkecaní, navíc jim těžko co konkrétního dokázat. Co navrhuješ? A až vyřešíme zločiny KSČ, postoupíme o krůček dozadu a začneme řešit vykořisťování, 18ti hodinovou pracovní dobu, práci dětí, slumy, hlad, tuberu - tehdejší příčiny vzniku komunistického učení?
  • Nenechte se zblbnout, komunisté nechávali popravovat od svého nástupu /1948/ do Gottwaldovy smrti, potom pouze těžké zločince. Celkem přes 200 lidí z politických důvodů. I to je strašné. Na druhé straně řada jich pracovala v prospěch nepřítele, jako špioni. Došlo li by k "horké" válce, využil by Západ všech informací, aby co nejvíce zničil a zabil. Myslíte si, že vaši nebo moji rodiče, potažmo já, který jsem v té době žil, bych patřil mezi "spravedlivé"?
    To platí i v současnosti. Jen nepřítel je jiný.
  • Jsem zarytý antibolševik. V době kdy se toto událost stala, jsem bydlel asi 10km od místa činu. Bylo mi 8 let, takže můj zájem a moje informace odpovídaly mému věku. Ale to, že to nebyl žádný hrdinský čin, ale obyčejné loupežné přepadení jsem pochopil už tehdy. Měl bys se trochu seznámit s okolnostmi za kterých se to stalo. Mašíni jsou spodina našeho národa o obyčejní vrazi.
  • Komu se nelíbí zdejší vláda ods proč tady ještě žije??

    V dnešní době jsou možnosti přece odjet jinam a pak říci kde je lépe ne??
  • Komunisti nechali v letech 1945-1955 popravit několik desítek tisíc nevinných lidí tak to tady nikdo neřeší což je docela paradox??
  • Ale tady přece nejde o to že utíkali,( asi za prací , nebo za zřízením) , ale o to co po nich zůstalo za spoušť. Znám hromadu lidí kteří utíkali přes hranice ale nezabijeli při tom nevinné lidi.
  • Kbybys to udělal, tak jsi blb, protže dneska můžeš bez problémů odejít, třeby do Německa nebo USA za prací vydělat si kolik potřebuješ a zase se vrátit domů. To tehdy fakt nešlo.
  • Pane tenkrát válka skončila jen na papíře. Československo bylo okupováno zbytky Rudé armády a jejich rudou soldateskou. Řada gestapáků sloužila u StB. Každý byl nepřítel v kriminálech sedělo 200 000 politických vězňů a revoluce požírala i své nejvěrnější jako byl Rudolf Slánský apod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit