Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejhorší na tom je, že komnči, stejně jako fašisté, pod záštitou ideologie dokáží ničit a vyvražďovat vlastní národ. A to budˇ v lágrech a gulazích /uranové doly, Sibiř/ a nebo přinutí elitu národa a morálně čisté lidi k emigraci. Proto jsou postkomunistické země v takových sračkách. Na vrchol se v systému dokáží prodrat jen bezpáteřní kreatury. A proto západ prosperuje, kumuloval schopné mozky z celého světa. Když zablokují Rusku a číně přístup k technologiím, tak je ekonomicky zlikvidují.
  • koukám, že tady komunisto oblbuješ debílními příspěvky. Já tě poopravím, v Gulagu se jednalo o více národnostech, které nesouhlasili s komunistickým režimem.
  • Jako satira dobrý, doufám, že to taky tak myslíš, jinak bych tě měl za blázna, co utekl Chocholouškovi z blázince.
  • Dnes je první postkomunistický ruský diktátor Putin. Rád by zase obnovil stalinistické impérium.
  • s tebou se diskutovat nedá, ty jsi zachladlý, zaslepený komouš nebo politruk, ale to nic nemění na skutečnosti, že Rusko bylo a je největší agresor a hrozba pro okolní státy.
  • Američani nikdy na měsíci nebyli, ale byli tam mnohokrát Sověti a vždy se vrátili živí a zdraví zpátky. Sovětský svaz nikdy nenapadl Polsko a nezabil jediného Poláka. Na Ukrajině není jediný Ruský voják, to se Putin na nátlak západní propagandy spletl. Krym se přidal k Rudku dobrovolně a souhlasili s tím i Ukrajinci.
  • Za čtyřicet let bolševické hrůzovlády umučili komoušské bestie v československých Gulazích dvacet miliónů Čechů a Slováků. Docházelo k opakovaným hladomorům a umírali statisíce lidí hladem. Já nechci komunismus, nechci aby se opakovaly fronty na banány.
  • Studená válka nikdy neskončila,tak ji nemohl nikdo vyhrát.USA a Rusko nebyli nikdy partneři ale nepřátelé.Tak vo co go.
  • Opět soudruzi z Tiscali vše ví nejlépe. *16*
  • A co očekáváte, že za nás rozhodnou Zaorálkové a Sobotkové? Za co zlikvidovali Nečase?
  • Víme, že jsi b u z n a.
  • ?????
  • Ty máš zavředovanou celou p r d e l.
  • Na Slovensku oficielně zrušili oslavné taškařice plánované na 17tého. Kapely jim odmítly vystupovat při této příležitosti. To jsem zvědav, jak to dopadne u nás...
  • CCCP - fašistický vřed této planety!!!
  • Anebo vykastrovat - nemohli by mít vadné potomky!
  • Gorbačov ke stáří ztrácí soudnost! V minulosti vzdal boj o vyzbrojování čímž světu pomohl k rozumnějším invesicím a dále stáhl Rudou Armádu z Pobaltí, Afganistanu a ČSSR. Dnes má obavy když ho Putin nazval zrádcem SSSR. Pokud Putin nevezme rozum do hrsti čeká svět špatná budoucnost!
  • Já bych prosil narazit na kůl, já to mám rád....
  • Pravičáci stále více ukazují,že jsou lidský dobytek bez morálky.Proto jediné rozumné co může narod s těmito lumpy udělat je co nejkrutějí odporážet.
  • Jseš schopen napsat něco jiného,případně i něco pozitivního.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit