Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Halík?? to je islám z druhé strany!
  náboženství je a bylo vždycky ZNÁSILŇOVÁNÍ lidí --(LIDSTÍ).
  jen se vydávávají za OCHRÁNCE lidí---kde jsou?? když se jedná o životy???
  kde jsou? ----- viz. Libyje, Sýrie, Ukrajina, Mexiko, celá Afrika a mohu pokračovat furt.......
  jsou jen tam jak jim to pasuje---jen aby si přihřál polívčičku----jinak proti amrdólům z USA ani slovíčka....co hajzlíci černoprdelníci...
 • Panečku to je věc-internet.Je bezmocný proti nájezdům takových vypatlanců tobě podobných.Vyblít se někde takto v hospodě tak mlaskne facka a mažeš domů.Takové výlevy blbosti jsou každému fuk.Tady už jsi zaprasil místa a místa.Ne že to samozřejmě nikdo nečte, ale ta drzost se kterou to tady umísťuješ je bezmezná.Tak zas něco chytrého prskni.
 • ano lidi nadávají na to co neznají.

  Proto zdejší rusofilové nadávají na demokracii. Cítí se v ní nepohodlně jako ryba na suchu.

  Pořád čekají že se vrátí rudý diktátor.. Putin Zeman Babiš... který jim vezme svobodu
  ale nalajnuje život. Pracovat najíst a chrápat.
  Státeček jim ohradí rudým ostnatým drátem. Socialistický otrok pak jásá nad buřtem a pivem.
  Babiš hraje na strunu občanské lenosti s heslem: já to zařídím. Vy se o nic nestarejte.
 • Svým vystupováním špiní Český národ stejně jako Hácha, havloid Havel, Dukovič a další nenažraní pohlaváři jak státu tak i církve. Jen se skrývá za církevní tézi -oni do měkamenem a já do nich chlebem alias oni mi uříznou hlavu a ona jim poděkuje. Ne Halíku lidi musí bránit svoji důstojnost se všemi důsledky - tj. likvidací zlodějů, korupčníků i církevních zlodějů.
 • Lery se pomátl a snaží se zabít diskusi rudými bláboly. Považoval jsem ho sice za rusofila a komunistu, ale jinak docela inteligentního. Vidím jak hluboce jsem se v té inteligenci mýlil. Možná je vydírán svým řídícím orgánem KGB-Gestapo nebo je to projev paranoidní schizofrenie.
  • Mě vynech. Tvá vyjádření mne nemohou ani potěšit a ani naštvat. Píšeš zde o ničem a pokud Ti někdo zabrnká na pravicovou strunku, tak začneš slintat , možná se musíš taky přebalit a klepeš se u PC jak ratlík s cílem vypustit z chabých mozkoven blábol. Nejsem ani rusofil ani komunista. Pouze nemám rád takové dementy jako Ty, šířící zde polopravdy a lži. A samozřejmě teroristický stát jako je USA a všechny co jim lezou do zadku s výkřiky - svoboda, demokracie,boj za lidská práva.
   • Vidím, že jsem se nemýlil.
 • Pan Halik určitě v Boha nevěří, to jsem si jistá.
  • Ty se Bohem neoháněj zloději nicků a ulhaný Rusofile.

   Táhni do Kremlu a nenič tu debatu.
   • Skoda zes nebyla na prohlidce dvojcat :-(
 • Lery jsi ubožák. Jsem holka. Zase jen sprostě špiníš názorovou odpůrkyni na debatě.
  Mluvila jsem s tebou slušně ale ty ani nevíš co to slušnost je.

  Jinak čím delší příspěvek tím menší šance že si ho někdo přečte. *15* *15* *15*

  Simona.
  • To je pro Tebe abys pochopil, co se ve světě děje. Ber to jako politické školení pro Yankeeovce, tvého typu, aby věděli, jaké mají na západě kámoše.
   • Jsem holka . Nechte si ty hnusné StBácké podpásovky na špinění názorové odpůrkyně.
  • Tak jsem to precet a tak nejak to je jak z orvela. Nevdim na tom zadny spinen - kdyz to odpovda tomu co se deje. Jo realita je tvrda ...
   Pan halik ma taky bohuzel pravdu ...
 • To: soudruhPusinka
  Část desátá:

  PO RUSKU PŘIJDE NA ŘADU ČÍNA
  Jsou před námi velké věci. Náš program počítá s 20 lety. Naše rozhodnost může však naše vítězství přiblížit. Dosáhneme nakonec toho, aby se Varšavská smlouva zhroutila, aby země Východní Evropy svrhly jho totalitarismu, a aby se obě Německa co nejdříve sjednotila. Sovětské impérium se rozloží na množství nemohoucích států s neschopnými, ale samolibými vůdci. Válka o suverenitu, rozepře o hranice, rozdělování vojenské techniky a loďstva, o kosmodrom Bajkonur, o sporná území nevyhnutelně povedou ke krvavým srážkám. Dojde k vleklým požárům mezi národy bývalého Sovětského svazu a my s NATO je budeme hasit, neboť místo současné mohutné, skvěle vyzbrojené prokomunistické ideologické Sovětské armády zůstanou na kolosálním území Sovětského svazu jen slabé vojenské jednotky, jež se okamžitě rozutekou při prvních výstřelech Turecka, Iránu a dalších sousedních zemí, jež si budou přát přiživit se na situaci.
  A to nejdůležitější: až Západ rozdrtí říši zla, otevře se mu konečně přístup k mimořádně bohatým surovinovým zdrojům a k laciné pracovní síle Sovětského svazu. Nezaměstnanost, bída, nouze, vysoká úmrtnost, vymírání národů přinutí Rusy i další národy SSSR pozbýt svou hrdost, pokořit se. Pro kus chleba budou dělat vše, co jim přikáže západní civilizace. S pádem Sovětského impéria vážným naším protivníkem zůstane pouze Čína. K ní, doufám, se vrátíme, jakmile se vyrovnáme s Ruskem. Bůh nám pomáhej!
  • Holka Simona ulhanče.
 • To: soudruhPusinka
  Část devátá

  POŠPINIT A PŘEPSAT HISTORII SOCIALISMU
  A ještě jeden významný aspekt. Je zapotřebí deheroizovat revoluční a socialistické roky sovětské epochy, přepsat její historii. Musíme dosáhnout toho, aby sovětští lidé nebyli hrdí na Čapajeva, Matrosova, maršála Žukova, ale na admirála Kolčaka, považovaného dosud za krvavého kata, aby byli hrdí na generála Vlasova, zrádce SSSR. Třeba dosáhnout toho, aby uctívali nikoli Hrdinu práce Stachanova, ale znovu se objevivší úspěšné podnikatele.
  Bude také nezbytné, až toho dosáhneme, organizovat masová přejmenování měst, ulic, závodů pojmenovaných po hrdinných bojovnících za revoluci, za sovětskou moc, za socialismus, po vynikajících sovětských vojevůdcích, kteří významně přispěli k rozdrcení německých fašistických uchvatitelů.
  Snažíme se nasadit svého člověka do kremelské nomenklatury – a ještě lépe do politbyra, odkud by řídil hromadné sdělovací prostředky. Pomůže nám také najít v archivech mnoho zajímavých dokumentů, takové např. jakým je údajná tajná doložka ke „smlouvě Molotov-Ribbentrop“, nebo tzv. Katyňská kauza, vytáhnout na světlo stenografické záznamy týkající se událostí v Koreji, Maďarsku, Československu, Afganistánu. Ten člověk by nám také mohl pomoci najít důkazná svědectví o násilném připojení jednotlivých národů Ruské říše, o obětech Stalinova kultu. Doufám, že dobře chápete, o čem je řeč a také to, jakými metodami bude nutné pracovat. Jak se však říká, cíl ospravedlňuje prostředky.
  Zvláštní pozornost musíme věnovat Sovětské armádě. Bude-li jejich televize a jejich tisk vytrvale pranýřovat neschopnost a zkorumpovanost generálů, pitky a týrání vojáků důstojníky, budou-li filmy a televize neustále a s patřičným zveličením poukazovat na neúnosné poměry v kasárnách, pak v případě, že vojákům poručí rozehnat demonstranty, lid se od takové armády odvrátí.
 • To soudruhPusinka
  Část osmá:

  Pod zástěrkou boje za demokracii budeme usilovat o to, aby naši stoupenci dosáhli na všech stupních budoucí moci pevných pozic. Hlásajíce pluralismus budeme namísto mnoha forem vlastnictví utvrzovat vlastnictví soukromé, namísto systému mnoha stran takový systém, kde z politické arény musí za každou cenu zmizet komunistická strana, a místo mnohokvěté kultury zavedeme masovou kulturu Západu. A dokonce, jakkoli budeme lidská práva deklarovat, nemáme vůbec v úmyslu je hájit. Vyznávajíce toleranci k jakýmkoli ideologiím, nebudeme trpět v žádném případě ideologii komunismu. Budeme od nich požadovat svobodu tisku, ale kategoricky budeme také požadovat, aby svůj tisk osvobodili od leninských idejí.
  Velký Američan Henry Ford říkával: kádry rozhodují vše. Toto heslo je důležité i v naší práci. Západ potřebuje kvalifikované sovětology pro svá ideologická centra. A takové kádry je nezbytné připravovat v Sovětech. Nelitovat prostředků. Všichni si musíme uvědomit, že nedosáhneme-li toho, aby k jejich mikrofonům v rozhlase a televizi přišli naši lidé, jsme odsouzeni k nezdaru. Musíme našim lidem v SSSR pomoci také ve vydávání demokratických novin a vytvořit tak neúnosné podmínky pro „Pravdu“ a jiný prokomunistický tisk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit