Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je tenhle tipek.Když bylo po útoku v Paříži utrousil i pár omluvných slov za islám a bubáky v bílem.Když se to hodilo vyhlasil že tady klidně můžeme přijmout pár tisíc hodných muslimů kteří to potřebují.Mi by se hodilo mu někde dat pár facek.To se to člověku srovná v makovici a už neprudí.Ne že budu pořád vyhryzovat jen aby mně bylo vidět.
    • P. Halík je jak chameleon. Po nástupu současného papeže otočil o 360 stupňů a najednou se k němu hlásí. Přitom ale zapoměl co hlásal předtím.
      P. Halíka považuji za omyl přírody a to je štěstí pro tento svět,že /možná/ nemá potomky, které by jeho bludy mohli hlásat do světa v dalších generacích.
      Za co dostal cenu. Podle jeho literárního veledíla by se lidstvo dostalo nezvládnutelné situace.
      Žil jsem zhuba 8 let v blízkosti duchovných a řeholných sester. V běžném životě to byli vynikající lidé, ale v náboženské komunitě žili úplně jinak.
      Náboženství nevznikla sama o sobě, ale jako nástroj k ovládání mas jejími funkcionáři k získávání majetku a bohatství pro sebe. V současnosti to platí dvojnásob. Slova papeže o skromnosti, pomoci jiným atd., podle odezvy mezi církevním hodnostáři zatím nenachází spontánní odezvu. Kardinál Duka je toho typickým příkladem. Ani on by nebyl schopen sloužit mši bez rekvizit z pravého zlata a drahého oblečení.
  • Tento certifikovany manipulator se prizivuje na Lidovych novinach.Coz by zas tak nemuselo vadit okrajovy platek vezme za vdek cimkoliv.Ovsem tento krivak hlasa ze bychom tady mohli prijmout az 5000 islamaku.Tech jakoze hodnych.Co to moc potrebuji.To ze na nej dorazili hlupi valasi neni nic neobvykleho.Ti by sli i na Klauze nebo jiny politicky odpad.Ovsem tady vterka Halik se chce vetnout i na Hrad.
    • jak známo Valaši vždy volili Klause ODS TOP 09 a jiný odpad zatímco demogatycká Praha se tomu snažila zabránit zuby nehty....my yntelygenťy o tom něco víme, že kolego.... *6*
  • No tak dobře, a nyní by mohl odjed na spanilou cestu tam za těma fanatikama, a taky jim to tak hezky vysvětlit. Bůh bude s ním-Allah akbak.
  • Pan profesor není vůbec vzdělaný ani vědec, jen stále papouškuje staré antikomunistické bláboly, je to zarytý antikomunista, bylo by dobré se mu taky podívat na zoubek.
    • Pan provokatér zase promluvil. Co názor to perla.
      • Psal to rusofil který tady měsíce krade nicky pokud vám to ušlo.
    • Oceňovaný je jen Kchárlem Kalouskem a Bělobrádkem, jinak asi nikým.
      • Najdi si konečně vlastní jméno zloději nicků - proruský kolaborant a lhář.
        To ti bude pasovat.
  • SoudruhPusinka,ten smradlavej dědek je placený provokater od redakce Tiscali.On tady udržuje tu správnou atmosféru zlosti,abychom hodně klikali.On ten starej imbecil hovoří do všech článků,které vyjdou na Tiscali a nelze se ho zbavit.Je tu pořád od brzkého rána dlouho do noci,tudíš nepracuje.Zkrátka prostě,berte toho imbecila jako inventář redakce Tiscali.
    • A nemýlíš se ??
      • Najdi si konečně vlůastní nick - rusofilní zloděj nicků a lhář.
        To je jméno pro tebe
  • Za ty jeho kecy bych nedal ani "halík"!!!
  • Pan Halik určitě v Boha nevěří, to jsem si jistá.
    • Ty se Bohem neoháněj zloději nicků a ulhaný Rusofile.

      Táhni do Kremlu a nenič tu debatu.
      • Skoda zes nebyla na prohlidce dvojcat :-(
  • Svým vystupováním špiní Český národ stejně jako Hácha, havloid Havel, Dukovič a další nenažraní pohlaváři jak státu tak i církve. Jen se skrývá za církevní tézi -oni do měkamenem a já do nich chlebem alias oni mi uříznou hlavu a ona jim poděkuje. Ne Halíku lidi musí bránit svoji důstojnost se všemi důsledky - tj. likvidací zlodějů, korupčníků i církevních zlodějů.
  • Tady zde nejde tak o strašlivé věty, ale strašlivé činy a těch se dopouští islám.Věty nikoho nezabíjejí
  • Od prelátů vyšlo zlo jak od fašistů s těmi spolupracovali, přesvědčovali o své "pravdě" mečem a ohněm ! *12*
    • Ano katolická církev spolupracovala a pomáhala fašistům, proto taky dostane bohaté odškodnění. Pro vrcholové představitele této církve je moc a majetek to nejdůležitější.
      • fasitum pomahali taky muslimove Hitler dokoce vydal specialni brozuru pro nemecke vojaky ktera jim zakazovala aby se posmivali muslimske vire, muslimske vojaky (tvoril z nich i specialni komanda) si moc chvalil pro jejich krutost a oddanost splnit jakykoliv rozkaz pac zili s tim ze po smrti je bude obskakovat halda pannen, byly to "dobry" vojaci *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit