Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tema je jine ale buznasimon to nechape nemuze je to holt rocnik 1990
    • Ubožáku. Já jsem holka Simona. Vadí ti to? Tak jsi teplouš spíše ty bbbb.
      Komolíš názorové soupeřce jméno a pohlaví,. Jsi opravdu haajzl. Nic jiného.
      Táhni do plynu proruský kookote,
      • jsi tlusté prase co nikdo nechce nic víc
        • Simona je hubená.
          Umíš jen pomlouvat a nadávat protože jiný než Kremelský názor po komunisticku nesneseš.

          Tlusté práse je tvůj Miloš Ožralý Blb Zeman zmetku bbbb *1* *1* *1* *1* *1*
  • Historie se opakuje, teplej Semjon Gayínek má před sebou další bezesnou noc!!!
    • Ano semjone BTW. ruský agente.
      komolíš moje jméno simona a podvádíš s hlasováním. Plus 7 za vteřinu. moc nápadný
      • žádné jméno nemáš jen trapný nick
        • tento nick je jedinou obranou proti vám - jste Putinovští zloději jmen a nicků.
  • 27 % ruských občanů nemá dostatek peněz na oblečení, 14 % nestačí výdělek ani na jídlo. 58 % ruských občanů šetří na jídle a předmětech denní potřeby. Míra inflace za posledních 12 měsíců činí 12 %.

    Oficiální ruské statistiky uvádějí, že v Putinově říši žije kolem 20,3 milionu chudých (ve skutečnosti žebráků), tedy lidí s příjmy pod tamním životním minimem, které je momentálně 9673 rublů (v přepočtu 3 176 Kč). A nutno dodat, že podle měřítek USA a vůbec údajně prohnilého Západu by v Rusku žila v bídě velká většina lidí. Jak už dříve tady uvedla kolegyně blogerka Pavlina O'Toole, která žije v Kansas City ve státě Missouri, tak na onu tolik omílanou potravinovou pomoc tam dosáhne jedinec, který bere méně než cca 1200 dolarů. To je nyní v přepočtu kolem 80 tisíc rublů, čili dle amerických měřítek by opravdu většina Rusů žila z podpory. *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Jestliže však komunisté budou volat po soucitu s mrtvým, tak jim ráda připomenu, že oni ho nemívali. Stačí připomenout padesátá léta, kdy rudá svoloč nevydávala příbuzným těla zemřelých politických vězňů v lágrech typu Jáchymov a pohřbívala je do neoznačených hromadných hrobů. To se stalo například umučenému faráři Josefu Toufarovi. Popravení ze Slánského procesu pak byli spáleni v krematoriu a jejich popel rozsypali estébáci někde na zasněžené silnici ve středních Čechách.

    Soudruh Ransdorf jistě bude mít důstojný pohřeb. Filozof Jan Patočka ho ovšem v roce 1977 v Praze na břevnovském hřbitově mít nesměl. Ti, co mu přišli na poslední rozloučení, byli šikanováni komunistickou policii. Při proslovu faráře u vykopaného hrobu nad rakví zemřelého létal nad hřbitovem policejní vrtulník a na nedaleké ploché dráze se túrovali co nejvíce nahlas motocykly.
    • A teď čr?
  • Všímáte si???
    Vždycky když z teplouše invalidního Semjona Gayínka udělám onuci, začne tapetovat, prostě já vím jak na něj, na buzíčka!!!
    CHICHICHI !!!
    • Semjon jsi ty sám StBáku malý ptáku BTW.
      ty jsi ho vytvořil když jsi zkomolil moje jméno Simona.
      Teplouš také budeš proruský howne když ti pořád vadí že jsem holka.

      každý si všímá hlavně toho že tu táboříš každý den nonstop a že podvádíš s hlasováním aneb nenápadných plus a mínus 10 až 20 za vteřinu. Pěkně jsi se prozradil neschopný ruský agente *15* *15* *15*
      • Jen potvrzujes jeho slova
        • Vy putinovci jen potvrzujete že jste grázlové. Nic víc.
          komolíte moje jméno simona a podvádíte s hlasováním.
          jste parta zapšklých starých grázlů která marně teskní po návratu ruských okupantů a totality.
          • Prikladej vice na jeho vahu pravdy;-)
            • BBBB jsi komunistický gauner.
              Komunistický režim ukradl naší rodině poctivě koupenou rodinnou vilu.

              Pokud tuto zlodějnu obhajuješ tak jsi prostě howado a nemá cenu se s tebou dále bavit.
            • vlu co tvůj fotr ukradl němcům?
              no tak nenech se vysmát.
              a co současný soudruzi už ti jí vrátili?
            • naší rodině komunistický režim ukradl rodinnou vilu.
              Strejda byl vyhozen z práce jen proto že se reta vdala za západního občana.

              BBBB Js zkurwený haajzkl. a za popírání komunistických zločinů zaplatíš ty swině
            • Nic o tom nevis.a kopirovat umis:-D
            • Komunistický ruský totalitní režim zavraždil více lidí než režim nacistický.
              Komunisté jsou lháři zloději a vrazi.
              Zločiny komunistů jsou zdokumentovány a pamětníci stále žijí.

              Pokud je chceš popírat tak jsi nejen prvotřídní grázl ale také zločinec.
              Protože podle zákonů ČR je popírání komunistickéhých zločinů trestným činem.
              A ten tu pravidelně pácháš bbbb
            • Ty ale nevis co je komunista vis.nezazilas tak se tu heohanej necim o cem nemas paru.a jdi si cucat palec.
            • Zatím jsem tu vyvrátila vaše Putinovské lži.

              vaše Putin parta zapírala ruské teroristy na Ukrajině. Když Ukrajina chytila tři ruské vojáky tak vaše lež praskla. Stejně jako váš skřet Putin zapíral že ti zelení mužíci na Krymu jsou ruští vojáci. Za 4 měsíce přiznal že jsou.

              Vy Putinovci jste zloději lháři a vrazi. Prostě klasičtí komouši
            • Nula jsi ty a zatim zadnou pravdu od tebe nikdo necetl;-)
            • Vy putinovci jen lžete. Takže pravdou kterou vy komouši nenávidíte se tu neoháněj nulo bbbb.
  • Ruští investigativní žurnalisté odhalili, že syn tamního generálního prokurátora Arťom Čajka vlastní luxusní hotel, který si nemohl koupit z normálních příjmů. I když v Rusku je napojení státu na organizovaný zločin normální.

    Generální prokurátor Ruské federace Jurij Čajka má velký problém. Jeho syn Arťom si zakoupil hotel v Řecku za peníze, který by si i v případě korupce tolerované u člena takto vysoce postavené rodiny nemohl koupit za vlastní peníze. Stateční ruští novináři (takových Rusů si vážím) z tohoto případu chtěli zpočátku vycouvat, ale nakonec se do toho pustili a výsledky jejich vyšetřování jsou děsivé. Rodina vrcholného justičního úředníka se spřáhla s nejhoršími mafiány a zabijáky. To všechno přesvědčivě dokazuje dokumentární film Případ Čajka. Pak se ovšem nelze divit, že ruská justice funguje jako spojenec gaunerů nejhrubšího zrna a státem posvěcený výběrčí výpalného.

    Nejhorší na tom je, že korupce v Rusku je masově rozšířena a místní politici i vrcholní úředníci se nesnaží svoji úplatnost ani skrývat. Ví se o nich, že vlastní luxusní paláce, jachty, auta apod., na které si ze svých legálních příjmů nemohli vydělat ani náhodou. Vysvětlení je jasné, jsou spřažení se zločinci a maximálně uplatní. Pak se nelze divit tomu, že v Rusku jsou zchátralé nemocnice, chybí v nich často základní léky, nové silnice se prakticky nestaví a ty staré připomínají tankodrom.

    V Česku když bývalý premiér Stanislav Gross nevysvětlil, kde vzal peníze na byt, abdikoval. V Rusku nic takového nečekejte. Tam se naopak musí bát kritici zlořádů, kteří končí v lepším případě ve vězení, v tom horším je zavraždí nebo dotyční náhle zemřou. Mnozí Rusové už naštěstí procitli, a konstatují jasně: „Vládnou nám nejhorší z nejhorších“. A ruský prezident Vladimír Putin tento stav toleruje. Mocní si v podstatě mohou dělat, co chtějí, akorát ho nesmí veřejně kritizovat, to pak je čeká pobyt v jistých ozdravných zařízeních na Sibiři. Ale jinak vraždi, uplácej, kraď, to je Kremlu jedno.
    • To je jak ty zlodeji z ukrajinske vlady.Mimochodem kdy demokraticka proevropska ukrajina vrati slovensku zakarpatskou oblast?
      • až Ruští zloději vrátí Ukrajině Krym.
        • A kdy izrael vrati uzemi golanskych vysin?
          • až nám rusko vrátí uran který nám 40 let kradlo a stavělo si z něj rakety
            • kdepak. Ty jsi uvažováním jen komunistická totalitní swině bbbb
            • no to jediné je pravda nejsem čech sice jsme se v čechách narodil ale jsem němec *3*
            • zatím chcípnul jen váš ruský rubl.

              Čr je také EU: Takže když přeješ smrt EU přeješ smrt nám čechům.
              Zase jsi potvrdil že nejsi čech ale proruský kolaborant haajzle bbbb
            • To brzo skonci vivat brexit konec eu
            • Víš co je fajn ruská rohožko.
              že váš fašista Putin ukradl Krym ale tím skončil.
              Pobaltí se ještě více přilklonilo k NATo a EU,.
              Ani Bělorusko po ruských zlodějích půdy netouží a přidalo se k západu.

              Takže vaše Rusko prohrálo. Je izolované chudé a má po krasdení území. Hell yeah *14*
            • Vis co je fajn ze stim nikdo nehne a ty uz vubec ne:-D
            • Válku začal tvůj fašista Putin který napadl Ukrajinu a ukradl jí část území
              Stejně jako už ukradl část území Gruzie
            • Vrati v tech raketach ale to ty preci chces;-)
  • Uslzenej teplouš Semjon Gayínek mi leží u nohou, ale já se ho buzíka tak štítím, že si o něj ani nohy neotřu, i když tak žadoní, jsem jeho PÁN !!!
    • BTW! Semjon jsi ty sám. Ty jsi ho vytvořil když jsi zkomolil moje jméno simona.
      Já jsem hoka a tob+ě to vadí. Takže teplouš jsi jedině ty StBáku malý Ptáku BTW.

      ano nedotkla bych se tě ani stometrovým klackem Štítila bych se tě komnunistická špíno.
      Podvádíš tu s hlasováním aneb plus a mínus 12 za vteřinu, smrdíš tu celý den každý den.
      Komolíš moje jméno. Jsi Ruský agent a podlý zákeřný grázl. Nic víc.
      • A ty s tim nic neudelas:-)
        • Nulo bbb ty nikdy nic a nikomu nakazovat nebudeš. smiř se s tím proruská špíno
          • A ty uz vubec ne a navic s tim nic nesvedes ubozaku
            • Simona je mladá hubená holka.
              Ubožák jsi ty bbbb když na jiný než Kremelský názor reaguješ jen komolením jména a pohlaví.
            • ne jsi tlustej hnusnej ubožák
            • já jsem TA holka.
              Ubožák a gauner jsi ty když neumíš reagovat jinak než komolením jména a pohlaví
              názorové soupeřky. Jsi proruská špína a gauner. Jdi k čeru nebo do plynu. Zrůdo
  • vanhorne
    Co to tady je, diskuse nebo valna hromada čůůůráku?
  • opravdu nám tehdejší Sovětský svaz vedený nejhorším netvorem všech dob Josefem Stalinem svobodu nepřinesl. Dát totiž někomu svobodu, znamená osvobodit ho od zla, a nechat jej, ať si dělá, co chce.
    To se ovšem nestalo, a jednu porobu v podstatě vystřídala v o málo mírnější podobě druhá. Nebo je snad svobodou, když sovětská tajná služba SMĚRŠ unášela bývalé ruské emigranty, nyní ovšem už československé občany z Československa do Sovětského svazu, popravovala je, mučila a věznila v gulazích.
    Chování Rusů u nás v roce 1945 popisuje též ministr financí v čs. londýnské vládě Ladislav Feierabend v knize Politické vzpomínky, díl III., kterou vydalo brněnské nakladatelství Atlantis. „Rusové si nic nepřivezli sebou a žijí ze země. Vybíjejí dobytek, hlavně dojnice, a hromadně porážení prasata. Kdyby to tak šlo delší dobu, nebude ani maso, ani mléko, ani hnůj.“

    Rusové ukradli Československu miliardový majetek, když demontovali zařízení mnoha desítek továren, které odvezli do Sovětského svazu jako válečnou kořist. Stalin také porušil svůj slib o neuznání mnichovské dohody a obnově Československa v předmnichovských hranicích, když nám uloupil Podkarpatskou Rus.

    To byl velký rozdíl proti Američanům, kteří žádné Čechy neunášeli, nemučili a po válce nám posílali masivní pomoc v rámci akce UNRRA. Ta obsahovala potraviny, léky, šaty, nákladní auta, tovární stroje a jiné. Jenom díky této pomoci Čechoslováci neumírali po válce hladem.
    Čili je hodně důkazů ve prospěch názoru, že Sovětský svaz nás tenkrát neosvobodil, ale porobil.
  • Teplomet Semjon Gayínek tady prohrál, tak odešel k císařovně Zitě!!!
    • Semjon jsi ty sám StBáku malý ptáku BTW. Ty jsi ho tu vytvořil když jsi zkomolil moje
      jméno Simona. Teplouš asi také budeš když ti vadí že jsem hoka.

      S tím hlasováním podvádíš moc okatě neschopný ruský agente.
      Plus 12 a mínus 12 za vteřinu. Jak nenáááááááááááááááápadné *2* *2* *2* *2* *2*
      • Jake jmeno?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit