Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a už po něm neštěkne ani uhoněná Dáša.
  • Vraťme se k tématu a nezaplevelujme diskusi.Je mě jedno kdo ale hlavně že někdo se jde poklonit padlím.Protože nebýt jich my tu nejsme.

    Jedince kteří to nechápou(ani nemůžou neznají a nezažili) si nevšímejte.Nemají k ničemu úctu.
    • co se nechal uplatit, jaký překvapení.
  • Sledujte, teplouš Semjon Gayínek se pokouší o debatu, chichichi, už víme jak to dopadne, dyk je to stejnej čůůrák jako Chrchla!!!
    WOW !!!
    • semjon jsi ty sám BTW. Ty jsi ho vytvořil když jsi zkomolil moje jméno Simona.
      Ruský teplouš opravdu budeš když ti vadí že jsem holka.

      Ty debazovat nemůžeš chudáku. Jiný než kremelský názor totiž po komunisticku nesneseš.
      Táboříš tu nonstop každý den a podvádíš s hlasováním aneb plus a mínus 6 až 12 za vteřinu. Jsi Ruský agent
  • a všecko tu pojeeebal.
  • ano je, v našich čůůrácích žije stále.
  • Zeman je čůůrák pokud jste taková demokratka a fandíte EU tak že vy jste pro příliv uprchlíků? (dotaz kdyby jste to nepoznala)
    • Hezký pokus a pošpinění ale zase vedla.
      Vždy jsem tu psala proti přijímání nelegálních imigrantů.
      Každý si moje příspěvky na toto téma může vyhledat.
      • tak že si protiřečíte?USA přišla s prosíkem za VB aby neopouštěla EU a ta ji chce opustit právě také diky uprchlíkům.Tak že co vlastně milujete?
        • Americkou svobodu - to znamená že si můžete psát co chcete, kreslit co chcete,
          poslouchat co chcete a tak dále.

          Značný rozdál oproti ruskému totalitnímu modelu kde jsou kritici Putina napadáni či rovnou vražděni. Kde jsou opziční rádia bez rozhodnutí soudu zavírána. A tak dále
          • americká svoboda- vnucování svejch hodnot do zemí kde o to nestojí?
            • To byl dotaz ne hloupa reakce jako ta vase
            • Tvioje rusko nám na 40 let vnutilo komunistický totalitní model. Ne USA žvanile
  • a jako čůůůrák chcípl.
  • Jako pokrytečtí se jeví stoupenci Kremlu, kteří v případě Sýrie tvrdí, že tamní pobyt ruských vojsk na žádost diktátorské Assadovy vlády je v pořádku, protože ta je legitimní. Na druhé straně jim ale vadí americká armáda v Pobaltí, která je tam na rovněž pozvání legitimních demokraticky zvolených zdejších vlád, což je vlastně srovnatelná situace. Tak kde je problém? Navíc, kdyby se Rusové chovali slušně, pobaltské republiky by neměly důvod zvát si na svoji obranu Američany a další armády NATO.
    • https://cs.wikipedia.org/wiki/S%C3%BDrie

      pokud neumíte číst nechte si to předčítat .
      vladne tam Asad a ten si Rusko pozval
      a vy s tím nic neuděláte
      • Problém se čtením máš spíš ty Putinovče.

        Pobaltí si pozvalo vojáky NATO aby je chránilo před asgrsivním ruskem které už ukradlo část území Gruzie a Ukrajiny. Na to má Pobaltí také plné právo.
        Takže je směšný váš kvikot že NATo tam nemá co dělat.
        NATO je tam na potvání a se souhlasem řádně zvolených vlád pobaltských států.
        • a co vlastně chcete říct?
  • A už je klid. Prase je v pekle.
  • Zeman je čůůrák pokud slušný člověk používá takovej NICK je horší než *12*
    • Vy Putinovci jste falešní jak zádveřice.

      Já jsem měla slušný nick. vaše Putin parta ho však pravidelně kradla nebo si dělala až na jedno písmenko stejný,. Jste grázlové. Odpůrce a odpůrkyně Kremlu se snažíte zdiskreditovat, kradete jim jména i nicky, snažíte se za ně vydávat. atd.

      Pokud jiné než proruské názory besnesete tak nelezte na svobodnou debatu,. Na ní jiné názory díky BOHU vždy zaznívat budou. Nejsme v totalitním komunistickém státě
      • Já byl lepčí héééč.
      • po prvním slově putinovci jsem přestal číst.Urážky nečtu uráží tu jen primitiv a dle vašich příspěvku a jeho množství myslím vás.
        • Jsi navíc i zbabělec.
          Uveřejnuješ tu proputinovské příspěvky ale pak popíráš že jsi putinovec.
          Absurdní a směšné. Když něco podporuješ tak to jsi.

          Já jsem proamerická demokrtatka a nikdy jsem se tím netajila.
          Vy ioslavujete zloděje Putina ale kvičíte že nejste putinovci. Pokrytci jste
          • jste jen primitivní lůza co uráží lidi.nic víc *16*
            • Mám jméno. Simona.
              A jen proruští gauneři a teplouši jako jsi ty mají potřebu ho neustále komolit
            • nemáte žádné jméno hrubej pytle
            • Na hrubý Putinovský pytel hrubá záplata.
              vy Putinovci tu mluvíte sprostě, Putinovec BTW tu podvádí s hlasováním a měsíce komolí moje jméno Simona. Nežádejte slušnost když se chováte jako dobytek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší