Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Smradlavej hermafrodit Simona se smradlavou kundouu a sejratým čurákéém. .hi..hi..hi
    • Já jsem normální holka Simona. Holky mají Pussy.
      Pokud ti to vadí tvůj problém Ruský teplouši.

      Jsi ten největší odpad na této debatě grázle. Toto je debata. a na ní vždy budou zaznívat i neruské názory. Pokud to nesneseš tak sem nelez grázle.
      • Jdi do prdeleé ty teplá sviněě, ty hovnožroute z redakce Tiscali.
        • Já jsem holka a tobě to vadí. Take jediný teplouš jsi tu ty sám proruský howado.
          Nejsem nikým placená. Jdi se konečně léčit ty paranoidní grázle.
          To co tu předvádíš je vrcholem humusu haaajzle
          • Běž do prrdelé ty teplý smradalavý hovadoó.
  • Prakunda smradlavá teplouš Semjon Gayínek si myslí, že kvůli takovýmu postiženýmu kriplovi se snad budu registrovat na xichtbůku, to je pod moji úroveň, nejsem exhibáč přihřátej jako on!!!
    YEAH, tupej blbče !!!
    • Semjon jsi ty sám. Ty jsi si ho tu vytvořil tak že jsi zkomolil moje jméno Simona.
      Tobě vadí že jsem holka takže jedinej buuuzerant jsi tu jen ty sám.

      Naklikej si radši zase plus 10 za vteřinu ruský grázle.
      Jsi s tím nenápadný jak lejno na stropě

      Co jsem říkala? BTW si dal plus 12 za vteřinu. Díky že potvrzuješ že jsi Ruský agent

      Táboříš tu nonstop každý den a fixluješ s bodama
  • Prase a Miloš Zeman jsou posláni na expedici do vesmíru. Každý dostane svoji obálku. První otevírá svoji obálku prasátko. Na papíře stojí: „Zkontrolovat tah motorů, těsnost uzávěrů, teplotu paliva, poté odblokovat brzdící mechanismus, zvýšit tah motorů, odstartovat, odhodit prázdné nádrže, případně jemně zkorigovat směr letu." Jako druhý otevírá svoji obálku Miloš Zeman. Na papíře stojí: „Dát praseti nažrat a hlavně proboha na nic nesahat!" *2* *2*
  • Ta smradlavá kundáá Simona tu zase prudí. Ty vymrdanče Simone jdi už do prdeléé, kreténee zasranej, špinavej, čurákůů hnusnej.
    • Pokud máš potřebu komolit moje jméno simona tak táhni za psychiatrem
      proruský teplouši a blbe
      • Ty hnusná svííně z redakce Tiscali, ty smradlavá kundóó chcípni. Jsi smradlavý teplý prase a smrdíš po chcankách píčóó.
        • Já jsem holka a tobě to vadí. Takže teplouš jsi tu jedině ty proruský hňupe.
          Nejsem nikým placená. Takže se jdi léčit duševní mrzáku a paranoiku.

          To že ty za každým nickem který má jiný než ruský názor vidíš Simonu je tvůj problém
          ty duševně nemocný grázle. Tohle je debata pro všechny.
          Takže nikoho z ní vyhánět nebudeš. Na to jsi moc malý komunistický čokl.
          • Jdi do prdeléé krávo zasraná, špinavá. Umej si radši tu tvoji hnusnou kundúú, pííčo hnusná.
  • Ruský agente - ty co tu fixluješ s hlasováním a komolíš moje jméno simona.
    Jen proto že jsem uvedla pro tvé Rusko nepříjemná fakta což ty starý komouši nesneseš.
    Já jsem to tu omezila na minimum. Zato ty tu táboříš celé dny. Díky že potvrzuješ že jsi Ruský agent - normální člověk by tu nesmrděl 20 hodin každý den jako ty.

    A ten pokus špehovat moje stránky na facebooku byl dost slabej. profil bez fotky, dva vložené obrázky a jediná odeslaná žádost o přijetí mezi přátele na moje stránky. fakt nenápadný. Jak lejno na plotě *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    Nesnáším komunisty a mám ráda USA. To jsou moje stránky na Facebooku. Takže si ušetři námahu s fízlováním.

    Bojuj otroku. Tiscali má nulovou sledovanosdt takže tvé proruské lži stejně nikdo nečte BTw alias dvacet dalších jmen. Sbohem NULO: *15* *15* *15*
    • Přestaň tu obtěžovat mimotématickýma kecama
      • ty tu přestaň semjonovat a podvádět s hlasováním ruský fízle.
        plus 6 za vteřinu a mínus 10 za vteřinu. Nenápadný jak lejno na stole *2* *2*
        • Zeman je čůůrák si nedá slušný člověk jako nick.tvoje vyzitka je přesně tvá výchova *12*
  • a už se hází na rusa bombardování uprchlického tábora.Vzhledem k tomu že celá zem je pod dozorem dronů a satelitů USA.Najednou zase nikdo nic neviděl.Pohádky američanlů začínají být nudné a opakující se!
  • https://www.youtube.com/watch?v=-ORs4wiS3tQ&feature=youtu.be
    • Rozmasakrování ČT a přiblblýho redaktůrka jihomoravským hejtmanem!!!
      To by byl ministerskej předseda!!!
      WOW !!!
  • Hmmm, koukam, ze je tady vskutku hodnotna "diskuse" k tematu...
    Z nekterych prispevku by jeden blil...
    • jo z tapetování simonky je vskutku na zvracení *9*
      • hlavně že Semjonování BTWho který tu i podvádí s hlasováním ti nevadí že.
        Proč? Protože kope za rusáky jako ty.
        Vadí ti jenom neruské příspěvky které jsem tu vložila.

        Takže si nehraj na rozhodčího když straníš jedné straně
  • Vážení a milí inteligentní lidičky, velice pěkně jste rozebrali toho buzíka Semjona Gayínka, koukám, že zase kope jak chcípající kobyla!!!
    YEAH !!!
    • Semjon si ty sám. ty jsi ho vytvořil když jsi zkomolil moje jméno Simona.
      Teplouš také budeš StBáku malý ptáku. Když ti vadí že jsem holka.

      Každý si všiml jen tho že tu táboříš nonstop každý den a podvádíš s hlasováním
      aneb plus a mínus 7 až 20 za vteřinu.
      Jsi Ruský agent a to neokecáš.
      • Simona je hnusná svííně z redakce Tiscali..hi..hi..hi
  • vzdejme čest padlím spojencům z Cccp Usa a VB

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší