Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zase je tady ta smradlavá kundáá Simona, fuj ta je tak hnusná, smrdící po chcankách.
  • akorát jedu z bazaru, koupil jsem si luxusní volhu *5*
    • respééééékt *3* boží kára
  • Ano na Tiscali smrdím nonstop.
    simoně komolím jmémo, kradu nicky, podvádím s hlasováním, a jména střídám častěji než rudé fusekle. zlej troll, BTW, tirador, pusinka, hrdina putin.. to vše jsem já,.

    Jsem ruský agent a tak musím na tiscali celé dny prdět a smrdět.
  • Nonstop, na Tiskali smrdím nonstop,
    jsem prostě koukot... *15*
    • A taky kradeš nicky a komolíš simoně jméno zlej trolle.
      to že tu smrdíš nonstop ruský howne všichni vidí. Stejně jako to že podvádíš s hlasovánm *1* *1* *1*
      • Simona neexistuje. A já jsem se proslavil smajlíkama a nechodím sem.
        • Simona existuje a uvádí pro Rusko nepříjemnou pravdu.
          proto jí komolíš jméno Ivane. Ty jsi se ruský agente na tiscali proslavil jen kradením nicků
          a podváděním s hlasováním.
          • To není vtip, ty jsi smradlavá kundáá Simona z redakce Tiscali.
          • Simone ty vymrdanče, ty si nedáš pokoj ty čurákůů.
            • Opakovaný vtip přestává být vtipem a stává se nudou ruský hlupáku.
              Pokud ti vadí zdejší holka Simona tak jsi teplouš jedině ty sám.
  • Hašek na Hráááááááád
  • nechápu proč neberete ohled na mé těhotenství *13*
    • ahoj, kašli na ně, běž radši do parku *3*
      • nemůžu, musím zlému trollovi šlapat na kole asi 18 hodin denně, nabíjí si přes dynamo tablet *13*
        • chudinko *9*
  • Ty stará smradlavá kundóó Simono, smrdíš po chcankách..hi..hi..hi
    • souhlas

      vivat Gagarin
  • Statistiky Úřadu pro civilní letectví hovoří jasnou řečí. Podle nich v USA na jednoho cestujícího, který zahyne při leteckém neštěstí, připadá 13 milionů bezpečně dopravených lidí, kdežto v Rusku je tento poměr 1 ku 370 tisícům!

    Samotní ruští experti vystavili své zemi v letecké dopravě velmi nelichotivé vysvědčení. V odborné studii (viz link dole) mimo jiné napsali. „Rusko překonalo Černou listinu zemí pro leteckou dopravu. Lety civilních letadel v Rusku mají 2x větší pravděpodobnost, že skončí katastrofou než v Africe, a 13x větší než je světový průměr. Od roku 1953 měla letadla společnosti Aeroflot celkem 127 nehod, při kterých zahynulo 6895 lidí.“

    I mnozí Rusové si neberou servítky a obviňují své papaláše, že letecký šlendrián jim nevadí, a pouze když se něco stane, tak je na okamžik křik. Putin a Medvěděv se krátce bijí v prsa, jak zakročí, jenomže za nějaký čas to dál pokračuje ve starých kolejích.
    • tady za největšího zavedeného a uznávaného úda!
  • Čurákůů Simone z redakce Tiscali jsi smradlavý hnusný, teplý prase..hi..hi..hi
    • Jediný teplouš na Tiscali jsi ty sám Ivane.
      Tobě vadí zdejší holka Simona.

      Komolit jméno. Posluž si ruský howno. Na víc nemáš a nikdy mít nebudeš *15* *15*
      • Jdi do prdeléé, ty smradlavá kundóó Simono hnusná.
  • Bukvice Simon Smradlavej je čuráák.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší