Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vlci jsou borci alespoň někdo má slušnost uctít padlé.
  • co tady pořád vypisuješ co je Zeman..........Jasně že to máš z domu.Evidentně ti tak volají na tvého fotra na ulici.Ale ověř si to. Když ti na něj volají ču.. není to totéž co pašáku, víš?Rozhodně budete familie takových budižkničemů.Dříve sa takoví utráceli jak potkani.Jen tak, aby nezabírali místo.
  • Anketa

    Vadí vám Noční vlci?

    Ano - 5%
    Ne - 95%

    hlasovalo: 8453 lidí

    A včíl mudruj, Semjone. *3*
    • Vy Moraváci jste šmrncnucí východostepními nájezdníky. My v Čechách jsme Evropani. *3*
      • My na Moravě nemáme z 90% švédské předky
  • Autoři podobných kydů jako zde v článku jsou d.mentní vypatla. Domnívají se, že všichni myslí (no, myslí je silné slovo pro tyto pacienty) stejným způsobem jako jejich mamrdolští bohové. Takové kydy jsou jenom výrazem jejich ubohosti. Je zcela jasné, že Slované vždy drželi pospolu ať byly mezi nimi rozmíšky jakékoliv, zdravý základ tu byl vždycky. A tak už to zůstane na věky, ať se to mentálně nedostačivým zjevům ze západu líbí či nikoliv. Slovanská sounáležitost funguje stále ať s Nočními vlky či bez nich a tu se vám, vy vlastizrádci, nikdy nepodaří zlikvidovat. *7*
  • Když nic jiného tak Hašek má na rozdíl od Sobotky koule!
    • Všehoschopné koule - od kulečníku přes vrh koulí až po kuličky. Slizký, kluzký, neuchopitelný a nepochopitelný, bez ksichtu a bez páteře. *1* *1* *1*
    • ano koule v ruském zadku
  • Velice je otrlej tenhle buzík chromej Semjon Gayínek, všichni ho fakujou, ale on blbec to nachápe, no neva aspoň máme zábavu!!!
    Je lepší když nám tady dělá vola kovanej tupec, než nějakej komik, kterýmu bysme museli platit!!!
    YEAH !!!
    • Semjon jsi ty sám Ruský teplouši BTW.
      Ty jsi ho vytvořil a to tak že jsi Simoně zkomolil jméno.

      Podvádíš tu s hlasováním a smrdíš tu nonstop jako BTw zlej troll hrdina Putin atd.
      Jsi Ruský agent na tiscali a to nijak neokecáš zmetku
    • to chce klid, Kreml už to řeší
      • já vím, ale někdy se mi chce z toho brečet *13*
        • podpořím tě, ale nefňukej, jsi chlap ne ? sakra
          • promiň, od té doby co čekám dítě jsem nějaký citlivý
  • OVAR
    chro chro chro kvík
    • Fůůůůůůůůůůj Cííííííííígler, ten havloidní prasečí xicht
    • tak to jsi ty zlí trolle ? *8*
      • je to sympoš
        • *3*
          dearputin.com
  • Krásnej pocit, vědět, že je Semjon Gayínek na kolenou a líže nám podrážky jen proto, aby se zalíbil!!!
    PCHE !!!
  • Semjon Gayínek na olšana v sobotu ve dvě nepůjde, má strach, páč Noční vlci teplouše mučí!!!

    A velice dobře dělají!!!
  • To mi připomíná antireklamu lumpenkavárny ! *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit