Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Simon chcipnul, uz zde bude klid, hura.
    • Naštěstí demokratka Simona neumřela a dále bude na Tiscali uvádět ruské zločiny.
      Komunističtí zmetci jako kulihrach se můžou vzteky desetkrát denně pokálet a komolit
      ji jméno ale nic na tom nezmění. Tvoje bezmocnost je skvělá proruská špíno *15* *15*
  • Nebudu se přít. Jak říkal Jan Werich, s hlupákem se nehádej, protože na ním nikdy nezvítězíš. Ale to neznamená, že Vás považuji za hlupáka. Jen bych chtěl, aby se lidé v kontextu současné světové historie trochu zamysleli, začnuli používat svůj mozek a nenechávali se vhánět do stáda, ze kterého když vybočíte a máte odlišný názor, tak jste považován za xenofoba, rasistu a nevím, co ještě. Protože současná media slouží jenom pro vymývání mozků.
  • Putin na hrad, fašisticko feťáckou sebranku z kliniky společně s Krndou, Stropnickým, sluníčkáře a ostatní přisluhovače islámu poslat do Turecka!
    • Kruciš, však už jsou tam uprchlíci ze Sýrie, tam se nevejdou. *2* *2* Nebylo by nějaké protekční místo na Sibiři? Tam bývala jistota,že už se nevrátí.
  • Teplej chromajzl Semjon Gayínek už nic novýho nedá, jen samý slzy!!!
    Ale to nám dělá dobře, rozbrečet ho starýho blbce!!!
    YEAH !!!
    • Je to připosranej hrbáč, odvahu leda tady. k¨Kdyby došlo na lámání chleba, zakope se 2 metry pod zem za soudruhem Veškrnou. *15*
      • Tak, tak, vždycky z něj uděláme onuci!!!
  • Simonka zapomíná že SSSR nebylo u podepsání Minchovské dohody.Ani Rusko *3*
    • Lok zapomíná že SSSR nám po válce ukradl podkarpatskou rus.
      Tím jasně porušil smlouvu z roku 1943 ve které se avázal respwektovat předminichovské hranice československa. Do předmnichovských hranic patřila totiž i podkarpatská rus
      • Jen tak pár faktů - to je blbá přezdívka a co teprve ta " czeschtin ".
      • Sovetsky svaz mozna vzal ale demokraticka ukrajina mnela vratit a to neudelala
  • Klasika simona zadnej vlastni nazor jen nudne nezajimave tapety
  • Už si teplej čůr@´k Semjon Gayínek zpívá:
    "Tato noc nebude krátká, teplýmu Semjonovi tiscali se zachtělo, Shapiro otvírej vrátka...!
    • neber si do huby Kryla ty spařená ruská mrdkoo
  • Karty rozdáváme my Semjon Gayínek je pátej!!!
  • Teď si jdu zahrát nějakou hru a pak sem opět přijdu, abych si ulevil a nadával tomu teplýmu praseti Simonu, dělá mě to moc dobře, viď ty mrdko smradlavá Simono.
    • Já jsem holka Simona. Tobě to vadí takže teplouš jsi jedině ty proruský grázle.

      Ano odhadla jsem tě dobře - jsi primitivní malý zákeřný grázl který zneužívá anonymitu internetu k tomu aby ubližoval jiným lidem. Když se vztekají nebo trápí tak se raduješ,.
      Jsi sadista a haajzl. Nedotkla bych se tě ani desetimetrovým klackem. štítila bych se tě špíno.

      Máš smůlu. Nejsem uražená ani naštvaná. Haajzl jako jsi ty nestojí za emoce ani za slzy. Prohrál jsi grázle,. komol moje jménon Simona. Na víc nemáš duševní mrzáku.
      • Chcípni sviině.
      • Zeman je čůůrák není holčičí nick.je to jen urážení a tapetování nic víc...
        • holčičí nick jsem měla. Jenže vaše Putin parta ho pravidelně kradla.
          jděte do háje vy podlá hnusná komunistická sebranko.
          • kdo se prezentuje jako Zeman je čůůrák je ubožák co nemá na víc než na urážení *16*
            • Až vaše putin parta přestane odpůrcům a odpůrkyním Kremlu krást nicky tak nebude potřeba
              tohoto nicku. Já jsem Ta holka. Vadí ti to? Tak se jdi léčit proruský teplouši
  • Co dodat, téměř 40 000 zhlédnutí, díky chlapci!!!

    http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=165070
    • i ty jeden demagogu.Tady tento plátek je úplně mimo.Tak jako ty.Rusáky je třeba především kosit.Je to vyložený odpad společnosi.Mrtvý rusák je dobrý rusák.Takové je pravidlo!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší