Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To,že po největším prolhanci Havlovi ještě pojmenovali naše největší letiště,je třeba všechny lumpy,kteří se na zbídačení této země podíleli,odporážet na katovských mučírnách co nejkrutějším způsobem a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.
    • Letiště neřeš. Ale Havel je na Ruzyni in memoriam ... ;-)
      • Letiště k řešení je. Stálo nás to v krizi nemalé finanční prostředky a to jen díky rektálnímu alpinistovi a havloidovi Fero Feničovi, který se přemístil ze své svobodně odtržené země k nám a ještě nám tu vnucuje Havla in memoriam. Většina lidí o to nestála až na chartisty a komedianty a vyjádřit se nesměli ani nemohli. . Pro mě je to letiště Ruzyně a žádné Havlovo nechci. Fénič ať si název laskavě umístí na bratislavské letiště , tam mu za to jistě Slováci poděkují ručně a stručně.
  • Václav Havel měl zásluhy o republiku. Tak zni zákon o Havlovy. Ano, měl, rozbil společnou zemi čechů a slováků - rozbil Československo. Zničil veškeré hospodářství a sociální jistoty občanů /ovšem za pomoci Klause a jeho poskoků z ODS/, zničil životy milionů občanů naší vlasti. Zaprodal celou republiku cizákům a nechal se oslavovat jako diktátor. a snad zbývá jeho svatořečení. Je to největší hanba v naších dějinách. Plivu na něho a jeho odkaz. Je ať si udělají je Havlomilci třeba Memorial V. Havla v zavodě koloběžek napříč Prahou, to je jedno. Ale Havel, to byl zaprodanec a ksindl první kategorie. V. Klaus ho těsně následuje.
    • Peppone,ti zaslepenci potrebuji dostat kazdy den po t.......e.Snad by pochopili,ze jsou hloupi.
  • Tak to není žádná novinka stačilo toho kašpara Havla a jeho bandu kteří si řikali ochránci lidských práv vidět,ale věřil jsem Klausovi,po jeho privatizaci a balíčcích jsem začal v r.98 volit komouše a od té doby nikdy jinak.
  • Omyl ! Severokorejští soudruzi ho neznají. V Číně je taky populární jenom soudruh Zemanovič.
    • To Číně nemusí vůbec vadit, nejpopulárnější jsou u nich v současné době - USA dluhy. USA dolary začínají tapetovat na UV KS Číny klozety.
  • V.Havel nebyl dokonalý, stejně jako nikdo z těch, kteří mu teď nenávistně spílají. Díky své profesi cestuji hodně po světě. Když se zmíním že jsem z ČR, reakce je - "Václav Havel" a pak spontánní projevy uznání a obdivu. Díky němu velká část světa vůbec ví, že existuje nějaká ČR. Na rozdíl od V.Klause, nebo M.Zemana. Pokud tyto pány vůbec někdo zná, tak pouze v negativních souvislostech, bohužel, to jsou fakta.
    • Jeho obraz byl vytvořen zcela uměle a pomocí masmédií a reklamních agentur i tisku a politiků, kteří ho potřebovali mít tady a na tomto postu. Když Forman na Barrandově točil Amádea tak to vysvětloval naprosto přesně a docela ho to děsilo - když v USA vezmou podlední prostitutku z ulice s IQ tykve tak z ní dokážou udělat během 24 hodin za pomocí masmédií hvězdu první velikosti a celá Amerika i svět jí bude ležet u nohou. Z toho byl i on v šoku, jak si svět nechává vymývat mozky a to tam žil. Takže asi tak, vážení. Nedělejme si iluze. Gogol to pěkně napsal v Revizorovi a jak vidno nic se od té doby nezměnilo naopak blbost a vymývání mozků se ještě umocnilo a to na celém světě.
    • Jednou větou byl to lump který oblbnul miliony lidí,. proto je určitě v pekle! *16*
    • Havel byl prototypem egoisty a pokrytce. Za to, že jsem už na počátku věků po převratu řekl. Převrat byl investicí západu a chtějí aby se jim vrátila. Byl jsem vyhozen z práce.
      Založte 4. odboj - proti popřevratovým zledějům, korupčníkům a vlastizrádcům.
      Popularita havla byla součástí shora uvedené investice. Podle systému,.... máme na vyznamenání několik adeptů. Aby se nehádali dáme vyznamenání tomu kdo si to vůbec nezaslouží.
    • No Jardo, aby ho neznali a nepěli na něj ódy, když jim po 89 tak snadno uvolnil trhy, kde bylo do té doby Československo tak dobře zavedené.
  • Zajímavý článek. Ovšem mnoho lidí, kteří používají vlastní mozek, prokouklo hru nových pánů velice záhy po listopadu 89. Jak je vidět, objevují se stále nové skutečnosti, že to vše byla předem připravená a řízená akce s podporou Moskvy. A Havel by zřejmě za flašku udělal cokoli. Nu další výročí velkého sametovéhu listopadu se již blíží, tak jestlipak nám bude režim zase lhát, že oslavujeme hrdinné studenty z Národní třídy, kteří svrhli s obyčejnými občany ty nenáviděné komunisty? Dnes už by to byla skutečně fraška.
  • Velice zajimavy a s nejvetsi pravdepodobnosti pravdivy clanek.
    Je na skodu,ze nevysel o mnoho let drive.Libi se mi pasaz o prof.Hajkovi-asi jeden z nejchytrejsich politiku,jez tato zeme kdy mela.Skoda,ze to byval komunista!
    • Tady jasně vidíte, že bývalý komunista může mít větší hodnotu než nekomunisté a pravicoví fanatici. Prof. Hájek byl osobnost a nesmírně vzdělaný a lidský.
    • Note dnes jsi poprvé něco rozumného napasal, dávám ti dva body, je vidět že na rozdíl od toho cikána tečky ti to někdy myslí.My kteří jsme necinkali klíči jsme hned zpočátku cítili nějakou čertovinu, a to se nám potvrdilo. *3*
  • My to z té začouzené, smogem sužované a černé jak uhel Ostravy vidíme asi tak: literární tvorba Havela nemá s politikou nic společného. Komu se to líbí ať se na ty plkoty dívá, nebo je čte. Ovšem jako politik byl Havel jedním z nevětších lhářů milénia (projev z balkonu v Melantrichu o tom jak komunisté straší nezaměstnanosti a jak on nechce kapitalismus a naopak chce větší sociální jistoty....). Komu jen trošku slouží paměť, musí sám vyhodnotit co nám slibovali a co nám pak udělali skutečně. No a k tomu jak to bylo v roce 1989... jen si to srovnejte komunisté měli sakra co zachraňovat a přesto nikdo nedal pokyn aby vyjela z kasáren armáda a to dokonce měli svou ozbrojenou složku LM, které vlastně dějinně zklamaly, protože byly určené právě pro takové situace. Oproti tomu vláda třeba taková vláda Petra Nečase byla u konce, a ani na vteřinku nezaváhala poslat své elitní zabijáky v podobě těžkooděnců proti nespokojeným občanům, maminkám s kočárky a dokonce vozčkářům. Tito policejní chlapci nazývají profesionalitou skutečnost, že jsou zbavení lidského soucitu a za jidášský groš zmlátí a snad i zabijí vlastní rodiče, když budou na opačné straně barikády... Náš štajger vždycky říkal: "Nejlepší vojáci jsou ti, kteří vědí proč bojují" A měl synek recht - je to vidět v boji mezi tzv teroristy a nejlépe vyzbrojenou armádou světa, která si ani s atomovým arzenálem nemůže léta poradit se skupinou několika bojovníků, kteří jsou přesvědčení o své pravdě.
  • Vždy dělali z lidí blbce, dělají je nyní a budou dělat i v budoucnu. Havla jsem nikdy neměl rád, akorát že před mnoha lety jsem byl skoro sám, který to říkal a ještě jsem se setkával s odporem k mému názoru. Šaška jsem v něm viděl hned, jak ho média zviditelnila po revoluci.
    Vždycky mě štvalo, jak nás pořád manipulují, ale poslední dobou mě to začíná lákat a asi by se mně to i líbilo. Dostat se na pozici, ze které bych mohl stádo manipulovat. Říci vám co je správné, zdůvodnit to nějakými argumenty, což není problém a pak sledovat ta ohnivé zastánce jakékoliv blbosti, co bych vymyslel :-))))
  • A na počest tohoto zmrda přejmenovali idioti letiště, které si nedovolili přejmenovat ani komunisti na letiště Klementa Gottwalda
    • 100%ní souhlas - kheny. A to díky slovenskému rektálnímu alpinistovi Fero Feničovi za bouřlivých ovací komediantů a havloidů i chartistů ať to stojí co to stojí. To by si Fenič v Bratislavě dovolit nemohl, ti by mu poděkovali ručně a stručně dříve než by to zrealizoval.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit