Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to volajaké zmetěné...
  • ano je to vše pravda................už když nemáš nárok zakotvenou na práci a důstojné bydlení je signál.........................jen,že to by musel chtít celý národ
    bohužel ,ten národ asi neexistuje nebo ,ano ?
  • ta cenzura je horší ,než za totality ,,nebo jiná většího rozsahu....veřejne se rozkráda a to jsi národ nemůže dovolit do toho zasáhnout ,,to je důsledek od nástupu ,všech systemů po 11/1989.....................
  • príprava na národ byla dokonalá ,je třeba si projít celý chronolog.vývoj následků až do ted
    spekulací všeho druhu
    tohle komunisti nedelali v takových rozměrech a každý měl základ pro existenci
    system fungoval par spekulantů se připravilo dobře a národ byl síla ,kterou potřebovali
  • nenadával bych jsem na komunisti.................myslím,že system fungoval a v každem spoloč.systemu i po 11/1989 jsou oběti...................jakekoliv druhu ,takže je třeba vnímat celý vyvoj po 11/1989
    a věta ,,deti ruských prostitutek :::::::.......co má ,,ted NEČAS vedle sebe z obchod.centra Chodov..............................TOHLE JE VÝSMĚCH NÁRODU nic na ní není ...uchylku někomu splnuje
  • nenadával bych jsem na komunisti.................myslím,že system fungoval a v každem spoloč.systemu i po 11/1989 jsou oběti...................jakekoliv druhu ,takže je třeba vnímat celý vyvoj po 11/1989
  • abc
  • Jsi trouba, takových na.eru za hodinu tucet. Jestli chceš, tak se potkáme.
  • Běhám po světě několik desítek let. Když jsem slyšel ódy na zásluhy a později nářky nad smrtí V. Havla, tak mi hlavou proběhly verše KHB.
    „Tak to chodí na tom světě, / každou chvíli jinák: / dneska ctí tě za svatého, / zejtra budeš sviňák! // Dnes vám, bozi, vy ubozí! / kadidlo lid pálí; / a zejtra vás jako smetí / v kalužinách válí. // Dělají si nové bohy / dle svého pohodlí, / koho včera oběsili, / k tomu se dnes modlí.“//
    Nemusel jsem dlouho čekat a zákonitost popsaná Havlíčkem se naplnila. Klaus asi má pravdu. Někteří pomýlení to ještě nechápou.
    Přeji všem krásný den.
  • Příteli Jene, sám zde píšeš jako anonym. Dle použtých výrazů bych si tipl, že jsi homosexuální fašista.*1*
  • Byla by to delší a poučná debata u pohárku. Nemám Vaše zkušenosti, ale sleduji že to podstatné definovali už moje babičky.
    Nechápu proč se stále opakují stejné chyby, stejné charaktery se cpou ke korytům, stejní lidé na ně doplácí atd....
    Opět si necháme nalhávat buď zprava nebo zleva.
    Pravdu, nebo aspoň něco podobného těžko najít.
    Hlavně mě mrzí že málokdo umí chodit zpříma, stále se něčemu přizpůsobovat, uhýbat, atd.
    A musím přiznat že jsem se taky mnohdy nechal oblbnout.....
    Ivo
  • Průšvih byl vždy když se místo o vlastní lidi opírali či spíše podbízeli zástupci národa o "spojence, investory a jiné spasitele". A to národa nemyslím pejorativně. Ivo
  • Za stovku !
  • Rád půjdu tomu vašemu smrkáčovi Benešovi rozkopnout hrob! Smrt Zemanovi i Klausovi!
  • Vy špinaví komunisti jste jen smrkáči. Pod zástěrkou anonymity si dokážete vyskakovat, ale jinak jste bojácní. Už těch útoků na pana havla zanechte. Pokud jde o tuto knihu, je top pouhý výmysl, který nikoho nezajímá. A pokud se nebojíte, ukažte se, ať vám můžu tu nevymáchanou klausovsko-zemanovskou komunistickou hubu rozbít. Rád se toho ujmu, zavšivenci čeští! Smradi bolševičtí. A za toho dobytka válečného vraha Beneše vám hubu roztrhnu jak papír, děti ruských prostitutek!
  • Proč se komunisti tady na foru nejdou vyplakat do komunistických Halo novin ?
  • Ono totiž není vše tak,jak se našimi pohlaváry prezentuje.On totiž i rok 89 nebyl jen takové cinkání klíči.Havlův fešný kriminál a dělání pomyšlení.Scénář a hlavní herci pro rok 89 se připravoval pět let.Bylo by velice zajímavé zveřejnit všechny aktéry a komu to prospělo.Lid by se velice divil!!! *16*
  • Od roho 1998 si nikdo nedovolil položit veřejně otázku jak bylo možno vrátit majetek rodiny Havlů, když byl prokazatelně zabaven dle zákona o kolaboraci s fašisty. Nikdy si nikdo nedovolil oficielně napsat, že Vaclav Havel je notorickej alkoholik. Nikdy nikdo nenapsal, že disidenti ovládali za totáče černej trh s valutama a vládli vexlákům v celé PRAZE. Vytváření aury lásky a pravdy kolem Havlistů, je největší podvod na náš národ. Tito lidé o nás vždy smýšleli jako o lůze a plebsu. Je mi líto všech lidí, kteří mají Havla a Schwanzenberga za své idoly, protože tito dva si to absolutně nezaslouží.
  • Je možno stáhnout na www.ulozto.cz.
  • Rád bych si to přečetl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit