Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oba jak Havel tak Sakašvili jsou poskoci USA potažmo CIA. Sakašvili tam léta studoval, koho by CIA nechala na pokoji, že??? Nepokoje v Gruzii rozdmýchala také CIA a Sakašvili jim na to skočil.
    Je to stejný nýmand jako Havel. A Havel i kdyby byl ověšen nevím čím, tak je pro mne obyčejný zločinec, který započal devastaci této země. Pod líbivími hesly oblboval národ ( pravda a láska zvítězí, nejsme jako oni, zdražovat se nebude, atd., přečtěte si jeho proslov z listopadu 1989) a do funkcí natahal opilce a feťáky z disentu. Protizákonně restituoval majetek stejně jako Schwanzerberg, který navíc uplácel úředníky. No jen se mu klaňte !!! Už mu zbývá jen uděli svatozář nad hlavu!!! Až dotanete rozum, vy co jej nemůžetze vynachválit tak dejte pořádnou facku!!!
    .
    • Obyčejný český blb začne dostávat rozum teprve tehdy,až mu Kalousek s Nečasem naordinují takovou dietu,že se z ní nebude moci ani zes.at.Až se mu z hladu začne prokrvovat mozek,tak si tu bídu,která se na něj po Novém roce,začne valit,tak si ,s Havlem a Klausem slibovaným kapitalistickým rájem nesplete.Teprve až se obyčejný český blb začne shánět po okované násadě od krumpáče,nebo kvalitním bejkovci,bude uvedený,vhodný k revolučnímu použití.
    • V závěru je správně dejte si facku!!!
  • Když lump vyznamená lumpa,tak to musí být svět potěšen.Oba mají stále naději,že za podíl na zbídačení svých zemí skončí hodně špatně.
  • Můj soused,přes ulici v 70 a 80 letech pracoval jako bachař v Ostravě Heřmanicích a tehdy tam mněli ubytovaného Václava Havla.Byl to privilegovaný vězen,kterému už tehdy ostatní vězni říkali pane prezidente.Stravu mu vozili zvlášt',prý z nějakého hotelu,mněl přístup k zahraničnímu tisku a dokonce vycházky,samozřejmě s policajty v zádech.Po převratu v 89 roce soused ve věznici podal výpověd',protože mu bylo díky humanizaci proti srsti dělat věznům sluhu.Havel prý dokonce telefonoval řediteli věznice,jestli tam ještě pracuje můj soused,asi mu chtěl nějak znepříjemnit život.
  • ..a to se Havel ani nezastyděl??...vyznamenání od Saakašviliho..taková potupa...
  • Přijmul vyznamenání od autoritářského prezidenta... proč pana Havel, že by sběratelská touha a to nejsme jako oni.... *13*
  • Havel dostal správnější cenu -Cenu Emanuela Moravce - ta mu sedí víc!!!
  • Gratuluji!
  • Velmi krásné, tupý výraz březího zmrda, jenž ve voze zapřažena jest, toť pohled toho, kdo ožebračil národ a ke zkáze s kumpány jej přivedl, hnus.
    • Za to ty národ pozvedáš každým slovem. Lid na tebe musí být hrdý.
      • Nestěžuji si, těší mne to.
  • Otázky panu "já".
    Napište, prosím, čím Vám osobně tzv totalia ublížila, či ubližovala.
    Vyjmenujte osoby, jež nazýváte komanči, které se vůči Vám chovaly namyšleně
    a čím k Vám byli tito lidé krutí.
    A porovnal jste si někdy chování mnohých konkretních "polistopadových" politiků
    s těmi předlistopadovými?
    • Totalita ublížila a ubližuje vždy a všem. Komouši zničili vzduch, vodu, přirodu a především pokurvili lidem charakter.
      • hlavně tvůj charakter ku*do blbá degenerovaná *9*
      • Vy tu dobu neznáte asi ani z vyprávění! Asi by byl pro vás šok vidět dodnes některé oblasti USA a třeba Mexického zálivu, nebo Německo ještě v letech 60. Proti tomu u nás byl ráj a nikdy takové znečištění životního prostředí tu nebylo. Abych předešel - zabýval jsem se ekologií již v době, kdy to bylo ještě neslušné slovo, které znal málokdo. A stačí si vytáhnout statistiky té doby.
      • Zatímco všechny vlády po r. 1989 rozkradli tuhle zem, zkurvili lidem život a nechají je chcípnout hlady. Vyber si, co je lepší.
  • Bývalého soudruha Saakašviliho přivedl do funkcí soudruh Ševarnadze. Později ho Eduard Še.. posla do světa, kde si Saakšvili / jak se to podobá Džugašvili/ namluvil cizinku, kterou po svém zvolení prezidentem po Ševarnadzovi vytáhl do vysokých funkcí. Samozřejmě obrátil a to, čemu dříve poctivě a rád sloužil pomlouvá. Ten vyznamenává Havla. Ještě donedávna řadil před svým lidem mezi největší Gruzínce - Stalina!!! Vlastně to taky sedí. Evropa si se svou komisí ověřila a zveřejnila, že kavkazská konflikt zahájil Saakašvili, jenom Havel tvrdí opak. On tam byl , tak to musí vědět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit