Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • To si toho monstra p. Havlík všiml dost pozdě. *11* *13*
 • Ty bohatí taky umírají i když mají podstatně větší věkový průměr.Určitě "pracoval" do poslední chvíle.Tak se nedivme,že posouvají odchod do důchodu.
  Ve Švýcarsku zemřel 19. června nejstarší miliardář na světě – Walter Haefner. Oznámeno to ale bylo teprve dnes. Na seznamu nebohatších lidí světa podle verze časopisu Forbes byl 101letý Švýcar na 248. místě.

  Po odchodu Haefnera se stal nejstarším boháčem na světě 97letý americký bankéř David Rockefeller.
 • Samé kecy. Kdo zná pohádku o králi, který poslal vydělat peníze svého syna. Až na potřetí, kdy král hodil peníze do ohně se pro ně syn vrhl. Byly poctivě vydělané. V mnoha románech z první republiky se píše: - chceš pomoci chudému - dej mu práci!
  Souhlasím s tím, že nejdrsnější kapitalisti jsou bývalý synci komunistů. Však je známe. že pane Nečasy!
 • Správně. A opět platí ono známý pořekadlo: Je nám dobře! A dobře nám tak!!!!
 • Á, pan "Česká lotynka" se ozval. To je ten pravej...
 • Kdyby se tu náhle objevil mladý energický diktátor, ten by to dokázal rozprášit. Tzv. "demokratické" systémy se podobnými svinstvy vyznačují i v jiných zemích, naproti tomu kde vládnou zastánci tvrdé linie, je pořádek, nikdo si tam nedovolí ani odhodit vajgla na zem.
  • Ano, za za Protektorátu, kdy vládli socialisti, to byl ordnung, kdo cekl tak šel hned do koncentráku. A rudí socialisti v tom po válce pokračovali. Nikoli tvrdá linie, ta vede do pekel, jak se ukázalo, ale ŘÁD, PRÁVO, SPRAVEDLNOST. A kde tyto tři faktory fungují, tam také funguje společnosti.
   • bože to sou kecy ... *1*
  • Ale to si nedovolí ani ve Švýcarsku, Švédsku, Finsku, Japonsku, některých státech USA, Islandu a tak dále. A ne kvůli strachu, ale kvůli slušnosti a ohleduplnosti. Fakt, že tyhle dvě vlastnosti jsou Čechům cizí, nespraví žádný režim.
   • Ano ISLAND to by měl být náš vzor.
 • Ano-tato centra jsou pod vedenim tzv.Mafie-jedna se o Mafii vychodniho typu.
  Toto uskupeni primo ovlada tyto politicke subjekty:
  KSC(m),CSSD,ODS,Odbory. *12* *12* *12* *12*
  Za tento stav je primo odpovedny jisty vyjednavac OF v tzv.Repre.Soudny clovek vi,o koho jde,pisatel 'antiparoubek' samozrejme nema ani anung.
  Jako neprimy dukaz uvadim-z teto schuze o predani moci neexistuje jediny zaznam,jez by verejnosti byl predlozen.Za dalsi-staci se podivat na prazity v Senatu a Poslanecke Snemovne-a dojdete k zaveru,ze tito se tam toci dokola s mirnym rozdilem od roku 1989!A dalsi-Opozicni smlouva..Paklize mezi tato uskupeni se dostane jakykoli politicky subjekt,je jedno,jestli s nimi vladne,nebo je v tzv.opozici-tak zazracne dojde k jeho rozlozeni zevnitr.Napr.ODA,Republikani,Unie svobody,SZ,a naposledy VV.
  Ano,komuniste jsou s nimi ve spolku-vznikl zakon(jen,aby se vlk nazral a koza zustala cela),jez odsoudil tuto hruzovladu a vlastne zakazuje propagaci komunismu.Proc neni tento zakon dodrzovan a vymahan???
 • Ne mi jsme je vyrůst nenechali. To oni se nominovali. A fikaný volební zákon který jim to umožňuje. My politiky vůbec nepotřebujeme. My by jsme si mohli žít dobře a bez nich.
  • Ano, fikaný volební zákon který přivedli na svět soudruzi z prognosťáku je tam vždy udrží, i když, začnou lidé přemýšlet a přestanou si nadávat ,tak by se to mohlo povést.Ale to se nestane.Aspoň v Čechách ne.
  • Nikoli, to MY za to můžeme. Proč si stále dokola volíme komunisty v převleku i bez převleku?
   • Já je nikdy nevolil- ani jednu z parlamentních stran
 • CHce se mi použít slogan z "Vesničko má středisková,Má pravdu předsedo" Jenom je nutno dodat,že za tím jsou peníze a tím vlastně kapitalistický systém! Tady už se nejedná o nějakou regionální politiku ale jsou za tím už zájmy nadnárodních monopolů! Jestli si někdo myslí,že volby jsou svobodný tak jenom do určité roviny.To ani v USA si president nemůže dělat co chce.Za nim stojí korporace,které určují i kdy začne válka třeba teď v Syrii !!!
 • No, sami jste tomu přímo napomáhali, aby to tak bylo !!! Komunisté na všechny tyhle nešvary upozorňovali od počátku, a vy jste je za to peskovali, jako zločince, kteří mají držet hubu !!! Sami máte největší vinu. Kdo zlu pomáhá, ten je také zlý. Tak teď od toho nedávejte ruce pryč !!! Tak se zase klidně věnujte tomu globálnímu oteplování, popřípadě diskuzím o nesmrtelnosti chroustů !!! Kohopak jste volili vy sami, co ??? A teď to házíte na klamaný lid . Fuj !!!
  • Cože? To radši tohle, než kontrolu veškerého umění, jestli náhodou neodporuje "režimu", odsouvání nepohodlných lidí do tzv. podřadných profesí (třeba topič někde), protekci "správných straníků", dovolování se u státu, jestli bude tak milostivý a pustí mě do zahraničí, další uvazování se na Rusko a tak dále.
   • Aoyagi , mám zato, že dnes je doba ( tok informaci) a komunisti jsou trochu jiní než v padesátých letech minulého století.Co je takhle vyzkoušet, ať se ukážou.Zkazit se už nic nedá
    • Pardon, ten váš příspěvek jsem přehlédl. Zkazit se toho dá ještě docela dost, ale to není takový problém. Samozřejmě že nepředpokládám nový začátek poprav, koncentračních táborů atd., navíc je to úžasná protiváha místním konspirátorům a životním propagandistům komunistů, kteří jim nejspíš dali práci, kde skoro nic nemuseli dělat a ještě za to dostat zaplaceno.
     Jenže s podobnou logikou bychom mohli přistupovat k fašistům. Nebo k monarchii. Volí někdo Korunu českou? Moc ne. Všichni radši volí pořád tu samou bandu, protože jim televize říká, že ti budou mít hodně hlasů.
     Takže jo, klidně si komunisty vyzkoušejte, oni pak zruinují ekonomiku svou rozdavačností a svedou to na ostatní.
     Jediný problém dnešní problém politiky a obchodu je neskutečná zkorumpovanost.
   • Ale za komunistů ti disidenti mohli dělat alespoň topiče a uživili se. Ale ti dnešní "disidenti" neseženou ani ty topiče. Kapitalisté jsou vrazi a ne komunisté. Ti jenom trestali vrahy !!! A ne trestem smrti, ale dali jim možnost se uživit, třeba jako ten topič. Co by dneska dal takový odpůrce dnešního režimu, kdyby se mohl uživit alespoň jako topič, či v pivovaru válet sudy jako Havel. Ti dnešní syčáci nedají ani to !!! Jsou bezectní !!! A ty jsi jeden z nich !!!
    • Honzo, říká Ti něco následující?:

     Komunistická strana Československa byla organizací zločinnou a zavrženíhodnou obdobně jako další organizace založené na její ideologii, které ve své činnosti směřovaly k potlačování lidských práv a demokratického systému.
     (Zákon č. 198/1993 Sb. O protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu)


     V období komunistické diktatury bylo podle údajů zveřejněných Úřadem pro dokumentaci a vyšetřování zločinů komunismu:

     * 234 občanů popraveno* 374 lidí bylo zastřeleno na západní hranici* 188 občanů zahynulo v elektrických drátech na západní hranici.* nejméně 8000 lidí zahynulo v koncentrácích a vězeních* okolo 600 lidí bylo zlikvidováno při zatčení a výsleších* 240 000 občanů bylo odsouzeno z politických důvodů* 300 000 jich bylo perzekuováno v zaměstnání a studiu* 244 000 občanů uprchlo před zločinným komunistickým režimem.
     • To je ještě málo !!! Za kapitalistikých dobyvačných válek zahynulo již přes miliardu lidí a přes dvě miliardy doživotně zmrzačeno. Opravdu, ale opravdu všichni byli zabiti humánně a demokraticky, ty troubo !!!
     • Vrať se do školy , ty cikánskej pitomečku a pak se přijď bavit s dospělými...
    • Honzo, pokud svá slova myslíš vážně, tak jsi moc chytrosti nepobral. Uvědomuješ si, že hlásáním komunismu porušuješ zákon a pácháš trestný čin? Dr. Horáková byla vrah? Farář Toufar, kterého umučili byl vrah? Wonka, kterého umučili v r. 1988 byl vrah??!!
     Žádný kapitalismus neexistuje.
     KAPITALISTA = KOMUNISTA V PŘEVLEKU.
     • Hahahaha, to jsi mne ale Pišto línej pěkně rozesmál...
    • Ale prosím vás, stačí se podívat na nabídky prací a je jich opravdu hodně. Jenže češi už jsou zpohodlnělí a nechtějí moc namáhat ty svoje chmatavé ručičky, tak hledají něco v kanceláři/autě a pak si stěžují, jak je tu málo práce. Za platy manuálních prací můžete poděkovat tomu, kdo navrhl tuhle otevřenou imigrační politiku....no a to byl kdo? Dál, pokud člověk za komunistů neprojevil nějakou aktivní podporu rudých, neměl šanci to kamkoliv dotáhnout; pamatuji si na jednoho chirurga, co pracoval jako uklízeč.
     Za ten konec děkuji, po ránu je smích zdravý :)
     • A co děláš ty, Aoyagi, můžeš nám říct, nebo je to tajné?
      • V navrhuji nové technologie pro dopravu, překládám z/do AJ...a ano, je to do značné míry tajné. Nemám chuť pak na ulici potkávat místní sebranku.
     • Tak dej výpověď a pak jsi jdi sehnat lepší práci. Na jednu nabídku připadá asi 100 uchazečů. Ty nabídky jsou většinou na "agenty s teplou vodou". t.j. otravní pojišťováci, obchodní zástupci, pohůnci energetických společností, podvádějící důvěřivé důchodce, a spousta podvodníků, takových "zaměstnaných" jsem už vyhodil přes padesát. A pokud jde o pracovní agentury, tak není šance - jedině musíš mít známého papaláše, pak ti ji najdou a také musíš "mazat" a pěkně mastně, jinak budeš jen jezdit od agentury k agentuře za své a neseženeš nic. Ty jenom kecáš a neznáš pravdu lháři prolhaný !!! Pak napiš, jak jsi dopadl. Rozesmál jsi mne také, píši to jen pro ostatní čtenáře, aby věděli pravdu a nenaletěli podvodníkům. Stačí ??? Práci jsi bez problénů sehnal za komunistů, ne teď. Neprobudil ses právě a ještě jsi si neuvědomil, že je jiná doba ???
      • Já mám s dovolením svůj flek rád, proč bych dával výpověď? Sice nemam nějak úžasný plat, ale dost volného času.
       A znovu říkám, těch nabídek je dost. Ale chce nějaký čech dělat stěhováka? Prodavače? Né, to je "pod úroveň".
       No jo, za komunistů tu taky byla rozvojová se ekonomika, teď už není moc kam se vyvíjet. Doporučuji použít internet a podívat se na volná místa. Namátkou jsem se podíval na Tesco v Praze - 11 volných míst a to samé tam bylo, když jsem pomáhal známému.
   • Že ty to máš v palici pošahané už víme dávno, Aoyagi, jsi prostě blb.
    • Vy jste ovšem velice konstruktivní a kreativní. Bravo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit