Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Clintonová bude prezidentkou a zločinec Putin natáhne bačkory.

    Ten rok pěkně začíná. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • tečko tečko, ty gaunere, nikdy nepřej nikomu smrt, může se ti to vrátit jako bumerang a zhebneš ty, do páté dimenze nevidíš!!
  • Ta bába ještě žije? Já myslel že už natáhla brka, už má taky asi 80 a měla by jít k čertu.
    • Medák ? :-) To se mi líbí... :-)
    • Dovedu si představit jak by podle této babizny měl vypadat svět, to bychom čuměli.
      • Von ten její manžel se pelešil z nějakou Polkou, byla s toho velká ostuda, proto mají Poláci k nim takovej vřelej vztah.
  • Kdyby byl prezidentem USA Mc Cain přijede do Doněcku v čele US kavalerie
    a do týdne Ruské teroristy z Ukrajiny vyžene.

    Mc Cain proti rudým zločincům bojoval a po zajetí byl v jejich lágru mučen.
    Proto ví že s komunisty - Putinovci - se musí jednat ale tvrdě.
    • jeho popularita v USA podle amerických průzkumů je fantastických 16%.
      • Co by za ně Zeman dal. Jeho popularita je po té ostudě co předvádí na nule. *15* *15*
    • Simone tečko, v čele kavalérie by toho ten jmenovaný válečný štváč, proti supermoderní ruské armádě moc nezmohl. Maximálně by si nadělal do gatí. Víš vůbec, co je to kavalérie?
      • Jsem Simona.

        Pokud ti v hlavě straší nějaký Tečka navštiv psychiatra. On už ti ho z hlavy vyžene cvoku.
    • Tobě tečko už klepe zubatá na rameno tak už veď slušný život a modli se jinak skončíš brzy v pekle. *16*
      • Pokud ti v hlavě stále straší nějaký Tečka navštiv psychiatra.

        Jsem Simona a do pekla má nakročeno tvůj Putin. Vrah a zloděj.
        • To víš že jo Čapisrale
          • Alkoholik Zeman ho s cirhozou jater bude brzy následovat. *14* *14* *14* *14*
            • Tečka je pouze váš imaginární kamarád *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
            • tečka Čapisral je nemocný stařec a už mele z posledního.
  • Kam jsme to jrn my američané klesli. Nemáme nikoho jiného vhodnějšího na post prezidenta. TO SE MUŽE STAT JEV V USA. Fabtastická rodina. Prezident nevěrný manžel, opakovaně podváděná manželka budoucí prezidentka s platem za přednášku 200 000 USd na univerzitách ( našich 5 milionů korun). Jejich dcera bere za přednášky skoro 3 miliony korun. To je prostě AMERICKÝ SEN. A my všichni na tomto světě by jsme je měli následovat, protože takhle vypadá pravá demokracie a pravá tvář ameriky. Jedni nenažraní a druzí se vraždí v ulicích, protože nemají dostatek financí!!!! USA je prostě náš vzor a nic lepšího a dokonalejšího na t=to planetě není. To alespoň dnes a denně v nějaké formě nám naše media předhazují. Proto sláva USA.
  • přijďte podiskutovat o mašínech na pravyprostor.cz,pod článkem je diskuze,nebo o tom proč lůza nevolí pravici u jiného článku...
  • A zase dorazil ulhaný agent KGB Bohouš.

    Zase jen pomlouvá a používá podpásovky ve snaze zdiskreditovat názorovou oponentku
    na debatě. Jsem mladá holka a sociální dávky jsem nikdy nebrala ulhanče.
    Pokud máš v kalhotech zakrslou žížalu je to tvůj problém.

    Naše rodina je bohatá. Proto nám také komunistický zločinec po roce 1948 ukradl
    vilu i s pozemkem. Kdyby to rudá banda zlodějů zkusila dnes přivítá je střelba.
    • S tebou se diskutovat nedá, tečkoune. A pokud v 48 komunisté znárodnili tvému dědkovi ten veřejný dům, který provozoval a kde vykořisťoval nebohé dívky z venkova, které odloudil od rodin příslibem dobře placené práce v Praze, tak to jen dobře udělali. Doufám, že své zlo následně odčinil tvrdou prací v uranovém dole.
    • Modli se a buď slušný gaunere tečko, už jsi starý a nevíš kdy tě vezme čert.
      • Narodila jsem se v roce 1990 kašpare.

        Navštiv psychiatra. On už ti tvého imagnárního kamaráda Tečku z hlavy vyžene. *2* *2*
        • Už se tečko na tebe roztápí v pekle pec, budeš se smažit v ohni pekelném za všechny ty lži a nepravdy které tady bliješ!! Satan se tě nebude ptát kdy ses narodil, jen přiloží pod kotel.!! *16*
          • Na zločince Putina už se vaří. Ten vrah a zloděj se tam bude smažit dlouho.

            Pokud tě strašíé nějaký tvůj imaginární kamarád Tečka zajdi za psychiatrem
            a neobtěžuj s tím na debatě cvoku.
  • Jo to je ta Hilary, na kterou se už připravují v Haagu za to, jak organizovala agresi a povstání v Libyii? Inu likvidace dluhu USA Kaddáfímu za ropu se jí sice povedla, ale to, co se děje v Libyi po ukončení agrese dnes , to si bude muset zodpovědět. I toho chudáka, našeho uneseného kuchaře.
  • Monča Bilovi vycucla i mozek a Hillary si to ponese jako metál *1*
  • Jsem přesvědčená, že v současné době není v USA státník typu Vladimíra Putina. Proto do čela této rozpadající se mocnosti, bude dosazena opět nějaká poslušná loutka ovládaná bankéři a nadnárodními společnostmi.
    • Moje slova soudruhuPusinko včera bylo v TV že v USA už hrozí občanská válka nepokoje jsou už v 173 městech, jak to jednou propukne už to nikdo nezastaví.
      • Jen bezmozek jako ty věří ruské stupidní propagandě. *15* *15* *15* *15*
    • Zloději nicků při psaní podobných hloupostí používej laskavě tvůj nick
      - proruský kolaborant a StBácký ulhanec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit