Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..Evropská unie a NATO podle něj nemůže být vůči takovému vývoji lhostejná i vzhledem k rétorice ruského vedení, jež otevřeně hovoří o podpoře ruských národních menšin, kdekoli na světě...Jistě, v Litvě, Lotyšsku, Estonsku se SS divize rohánějí jako by neskončila 2.světová válka, mají své státní svátky a navíc miliony lidí v těchto zemích nemají pražádná lidská práva, právo volit, být volen, právo mít zaměstnanání ve st. institucích, právo využívat st. zakázky pro své podnikání a pod. Tady toto Pavel,NATO ,EU chrání i za cenu položení životů občanů ČR či 3.světové jadertrné války!!!!!!!!!!Takže Pavle nekecat, nelhat, lidé mají dostatek informací, to že se Vám již nedaří lhát a podvádět je jen dobře!! Otázka zní, kdo bude vraždit válčit v zájmu USA,NATO ? :-))) když nemáte podporu obyvatelstva EU natož česka!! Kde seženete zálohy? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))jak ty vojáky nakrmíte, ošatíte, převezete , vycvičíte,.........Kecy a kecy!! NATO je zločinecký spolek za kterým stojí miliony mrtvých, mrzáků a vdov, miliony sirot a lidí na útěku, zdevastované, vykradené a zničené země od Evropy počínaje přes azii a afrikou konče!!Vše v zájmu USA a jeho geopolitickému snažení o ovládnutí světa!!RF se po 90 roce stáhla z Evropy bezmála o 2500 km, NAto A usa SE ZA TU DOBU PŘIBLÍŽILO K HRANICI RF O 2500 KM.tAKŽE NELHAT!!!
  • Trochu větší omyl Pavle:v první řadě terorismus a někým rozvrácené státy,rozvraceči států,NATO a vývozci demokracie,de*menti ve vedení jiných států,potom někteří generálové,Štětinové+podobní myslitelé....Rusko obsadilo hezké předposlední místo když poslední zůstaly společně jaro,léto,podzim a zima.
  • BREXIT WON *14* *14* *14*
    • jo
  • Guma zůstane Gumou. *9*
    • ... hezká sebekritika, i když nikdy nebudeš ani guma, trapáku :)))
      • jo tak od tebe krále župovní mluvy to moc sedí. Král žumpy se nám tady rozvykládal.Samá fekální moudra.
        • ... pořád dokola, jsi nevzdělaná levná pracovní síla pro intelektuály jako já, blbe :)))
          • ... je jasné, že zde nejsi jediný pro společnost naprosto nepoužitelný hlupák :)))
  • Chci se zeptat NATO bylo napadeno Talibáném či přímo Afganistanem že naši vojáci válčí v Afganistanu?
    • Nikdo tam povinně nemusí. Ale jdou tam dobrovolně, protože za rok služby v Afganistánu dostanou cca 1 milion Kč (hrubého). *16* *16* *16*
      • V tom případě pakt nato ztrácí smysl
        • NATO nás brání před ruskou agresí.
          Tvá existence ztrácí smysl neb jsi proruský kolaborant a musíš být za vlastizradu popraven
  • lrkfa
    Komunista se nikdy nezmeni !
    • Souhlas. Je jich plná EU!
      • ... v EU naštěstí trosky jako ty jenom s velkým štěstím vytírají výkaly bezďáků :)))
        • vidíš jak jsi pěkně z žumpy zahlásil jak to tam doma v jímce vidíte? Ale smrdíš až sem!
          • ... nekopeš ani jako Plašil, každým svým kopnutím ubíráš ze svého IQ 11, už brzdi :)))
          • ... jsi v koncích jako nikdy, nudíš svými primitivními kydy, bavím se póvlem jako ty :)))
          • ... nemáš intelekt, nemáš slovní zásobu, nemáš nic, jsi přesně to, o čem píšeš :)))
            • nevadí ale kopu do tebe.A ty bezmozek s tím nemůžeš nic dělat.Ta tvoje naprostá bezmoc chamradě z ulice je kouzelná.Tak piš piš!
    • ... to ty se měníš denně zbytečně nejméně třikrát, ty zoufalá trosko :)))
      • ááá dorazila zdejší lopata všech lopat.V ústavu byly vycházky.
        • ... jsi boží, ohromně se doplňujeme, ale trubce jako ty to nelze vysvětlovat, pako :)))
          • fekální mluva je ti vlastní.To už parchanti svých zparchantělých rodičů mají natrénováno.
            • ... hezky píšeš o sobě, nic nového pod sluncem, dnes tě obzvlášť osvítilo, srač*o :)))
  • Teplej blbec Semjon Gayínek nestíhá Cíglerovo pitomosti tapetovat na pěti stránkách najednou, CHICHICHI !!!
    • Semjon jsi ty sám Ruský agente Zlej trolle BTw kulihrachu.
      ty jsi semjona na tiscali vytvořil a to tak že jsi zkomolil moje jméno Simona.
      Teplouš budeš asi také když ti pořád vadí že jsem holka.

      S tím hlasováním podvádíš moc okatě šašku- Plus a mínus 7 za vteřinu. Jsi nenápadný jak lejno na šperkovnici *2* *2*
  • Jsem na dovolený v Háviřově, i s kriplkárou!!!
    • Nekecej ruský teplouši semjone BTw zlej trolle kulihrachu juro Putine rybanne...
      Ty tradičně smrdíš nonstop na tiscali pod 20 jmény a podvádíš s bodama
  • mrzí mě že teto člověk otočil
  • mě nenas.re na mě čeká Aštar *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit