Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z blbce pitomečků jsem udělal červenou nulu, jó blbec jako on zůstane vždy jen blbcem!
    • ... jsi přesně to, čím se zde spolehlivě bavím, hlupáček bez perspektivy a s IQ do 13 :)))
      • ... proč posíláš hlasy, demente, já to proti tobě nepotřebuji, odepsal ses navěky dávno :)))
    • ... nikdy nepochopíš, tupče, že sem občas zajdu, abych se pobavil nýmandy jako ty :)))
    • ... vím, že bezmozkové nikdy nespí a místo sexu a whisky se ukájí hlasy zde :)))
  • ... unavil jsem debílka, který by nedostal práci ani v dnešní české vládě, jsem spokojen :)))
  • ... sem si myslel, že poslední primitiv zde myje hajzly v metru až kolem osmé hodiny :)))
  • ... odrovnal jsem zase svého zdegenerovaného jmenovce, Pavel není určitě moula :)))
    • ... nevysiluj se hlasováním, degene, všichni zde ví, kdo je ta nejprimitivnější pí*a :)))
      • ... určitě neznáš, chudáku, jako skoro nic:
        https://youtu.be/tH2w6Oxx0kQ?list=RDMMA-BVh3rLCyg
        ... my intelektuálové si oproti tobě užíváme tobě neznámé rozměry naplněného života :)))
      • Prej si inteligent, blbče, ale podle nesouhlasů jsi nejprimitivnější ubožáček, prostě imbecil!
        • ... jsi póvl, který se řídí hlasováním jediného primitiva, napiš, kolik máš titulů, čurá*u :)))
          • Titul největšího pračuráka na světě jako máš ty, já nemám, ani po něm netoužím!
            Blbče ubohoučkej, neschopnej!
            • ... zašel jsem sem, abych sim vychutnal nějakého deb*la, ale tos učinil, sám, díky :)))
            • ... hezky si ohlasuj své výblitky, kde nic v hlavě není, nic jiného ani nezbývá :)))
            • ... nemůže ti dojít, jak se nikdy nepřiblížíš mé inteligenci, děkuji za potvrzení :)))
          • ... děkuji za každý hlas bezmozků, nic lépe nedoloží absenci intelektu, čau, blbové :)))
  • Byl jsem přesvědčen, že je generál Pavel inteligentní a čestný člověk. Za tento můj omyl se hluboce omlouvám.
    • josef.servit.9
      Byl jako kapitán a je jako generál hňup.Nestojí za to !
    • ... znáte se osobně, trapný pitomečku?
      • ... super, jenom nejposlednější primitiv nahrazuje svůj nulový intelekt tupými hlasy :)))
  • Chtěl jsem taky něco napsat ale vidím že už tento poskomunistický par ch ant dostal za své kecy dost za uši- táhni zpátky do Moskvy studovat ty kreaturo
    • ... jsi nula :)))
  • Guma zůstane Gumou. *9*
    • ... hezká sebekritika, i když nikdy nebudeš ani guma, trapáku :)))
      • jo tak od tebe krále župovní mluvy to moc sedí. Král žumpy se nám tady rozvykládal.Samá fekální moudra.
        • ... pořád dokola, jsi nevzdělaná levná pracovní síla pro intelektuály jako já, blbe :)))
          • ... je jasné, že zde nejsi jediný pro společnost naprosto nepoužitelný hlupák :)))
  • dnes ráno špinaví páchnoucí ruska v tramvaji nadává tady na systém, nic jí není po chuti nezamlouvá se jí kurz na úřadu práce.A to je ten problém.My tady nabereme ruskou verbež, domestifikujeme to, naučíme to jíst příborem, chodit na toaletu.Nežhrat brambory přímo z řádku a banda tady spílá zřízení.Kopal bych to ven.Po desítkách.Rusák nepatří do EU.Rusák má být za ostnatým drátem a je třeba jej i přes ten drát i krmit a povzbuzovat elektrickým proudem.
    • ona to ale byla běloruska
    • Jak ubohé, lady Macbett je váš.
    • V r, 1968 při "bratrské pomoci" se jeden "bratrský pomocník" chtěl na Wilsonově nádraží v Praze vys.at v hale hned vedle WC. Hajzlbába ho chytila za límec, vysvětlila mu co znamená WC a dovlekla ho do kabinky. Ještě mu vysvětlila k čemu je tam mísa a papír, že to není aby napsal Nataše privět iz Pragi, odešla a nechala ho "konat". Když se vrátila, ukázala mu, že je třeba splachovat. Bratrský pomocník oči navrch hlavy, tahá z špagát a voda neteče. Povídá "chytraja mašinka, govna nět, vody nět". *2* *1*
      • ... tys byl ta hajzlbába?
    • ... nikdo si tvé zvratky jako ani já celé nepřečte, ty hromádko páchnoucího trusu :)))
      • tak to sedí.Od tebe krále žumpy a vyhlášeného fekálníka.
        • ... kdy napíšeš něco nového, degene?
  • lrkfa
    Komunista se nikdy nezmeni !
    • Souhlas. Je jich plná EU!
      • ... v EU naštěstí trosky jako ty jenom s velkým štěstím vytírají výkaly bezďáků :)))
        • vidíš jak jsi pěkně z žumpy zahlásil jak to tam doma v jímce vidíte? Ale smrdíš až sem!
          • ... nekopeš ani jako Plašil, každým svým kopnutím ubíráš ze svého IQ 11, už brzdi :)))
          • ... jsi v koncích jako nikdy, nudíš svými primitivními kydy, bavím se póvlem jako ty :)))
          • ... nemáš intelekt, nemáš slovní zásobu, nemáš nic, jsi přesně to, o čem píšeš :)))
            • nevadí ale kopu do tebe.A ty bezmozek s tím nemůžeš nic dělat.Ta tvoje naprostá bezmoc chamradě z ulice je kouzelná.Tak piš piš!
    • ... to ty se měníš denně zbytečně nejméně třikrát, ty zoufalá trosko :)))
      • ááá dorazila zdejší lopata všech lopat.V ústavu byly vycházky.
        • ... jsi boží, ohromně se doplňujeme, ale trubce jako ty to nelze vysvětlovat, pako :)))
          • fekální mluva je ti vlastní.To už parchanti svých zparchantělých rodičů mají natrénováno.
            • ... hezky píšeš o sobě, nic nového pod sluncem, dnes tě obzvlášť osvítilo, srač*o :)))
  • Jedno je jisté, ať si tahle postavička myslí co chce. A sice že Rusko opět vstupuje do světového dění jako velmoc a stát, se kterým se musí počítat a jednat a ne jen plivat jak se to dnes činí. A to že se to amíkům a jejich světovládné politice nelíbí je věc jiná. Začíná nový přelom věků a celý západ je morálně i fakticky na dně a dopadne jako kdysi Římská říše, ať chce anebo ne.Dnes už totiž není ani změny, ani návratu. Prostě skončí a barbaři jako oni migranti ho převálcují. A Rus s celým východem z toho bude jen a jen těžit. Bohužel. A zaslouženě. A vtom horším případě nás čeká Apokalypsa. Celosvětová.
    • ... tipni si, kolik lidí si přečetlo tvé blekotání, šašku, já asi 8%, což mi bohatě stačilo :)))
      • ... nejprimitivnější zdegenerovaný ubožák nikdy nepochopí, že tupé hlasy jsou k ho*nu :)))
        • ale do tebe fekálníka je třeba kopat a kopat jen tak pro zábavu.To už je tvůj úděl obyčejné chátry z ulice strpět bezmocně cokoliv.
          • ... bavím se, jak jsi zoufalý svou nicotností, větší nulu jsem nikdy nepotkal, pako :)))
      • zato tvoje blití parchanta, svojí zparchantělé matky - to je počteníčko.Takže takto se dnes lůza baví?
        • ... vrať se do první třídy na základce, hnoji :)))
          • ano teď promluvil král fekálníků.Panečku to jsou moudra.Už chodíš na velkou?
            • ... na tvou úroveň nelze navázat, už se neztrapňuj, víc to nejde, jsi super v hajzlu :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit