Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a rozumnější připojit nás k Rusku? Měli bychom prezidenta kterého respektuje celý svět a nemuseli bychom se handrkovat o zdejších nám vnucovaných pidifigurkách. Čečensko ostatně vždy patřilo do zemí Ruského carství stejně jako Ukrajina. Máme společné kořeny tak naco si hrajem? Dejme to zase dohromaty a je klid..
    • Můžete jmenovat jediného normálního člověka který respektuje tu bestiální komoušskou sv..ni - uchylácký potrat bolševické buzny a ožralého mužika - kri..plického hnusa putina??
      Jestli vy máte společné kořeny s něčím tak hnusáckým jako jsou rusáci, dobře vám tak, ale netahejte do toho civilizovaný evropský národ.
      Jem mrtvý rusák je dobrý rusák - jako hnojivo, tak cca 1,8m pod zemí.
      • Jiří já.
        Máš s tím problém?
        Tak je to jen tvůj problém.
      • Sajmone........a prášek dnes byl?
    • Co fo toho pořád taháte Rusko?
      • Jednoduchá odpověď - to rusácko-číňanské obludné, křivácké, podlé, prolhané, populisticky žvástavé dementní pako - konfident STB zeman se svými vlastizrádnými činy pokouší česko vrátit zpět do područí vychodostepních nájezdníků - rusáků. Proto je třeba zintenzivnit do nejvyšší možné míry odpor proti něčemu tak hnusnému jako je KGB-cký skřet kmouš-fašista putin a jeho parta.
        M.j. - součačné rusko není nic jiného než mizerně přemalová firma teroristické bandy loupežných komoušských vrahů - SSSR , stejně jako její odnož KSČ - dnes se směšnou příponou M.
        Seznam konfidentů StB:
        Protokol registrace svazků agenturního a kontrarozvědného rozpracování:
        Zaveden dne 22. 11.1983. Registrující útvar: Statisticko evidenční odbor FMV.
        Registrační číslo: 27296. Krycí jméno: MAN
        Příjmení (název): Zeman Jméno: Miloš Datum narození: 28. 09. 1944.
        Svazek zničen 5. 12. 1989
        • Ta swině z Hradu byla fakt vedena pod krycím jménem Man? Slyšela jsem, že měl jméno "SKETA", tak nevím? Miloši, miloši, kdo by to do tebe před 20 léty řekl???
      • je snad lepší se nechat připojit k Německu, se kterým byly v minulosti vždy jen problémy? Anebo ještě hůř být kolonií USA?
  • Zemanovci se vysmivali SVANCEMBERKOVI, ZE JE STARY a podivete se na p.Zemana dnes, Ty tasemnice z Hradu se budou za kazdou cenu snazit, aby byl opet zvolen, Volici Zemana jsou prevazne byvali clenove KSC, nebo jejich deti. Az tato generace odejde tak volby budou onecem jine.
    • Voliči pana Zemana jsou rozumní lidé a rozumní lidé nikam neodejdou, naopak havloidní blbci už mají na kahánku!
  • Je mě fuk kdo si tu nadává do čeho chce já budu volit Zemana.
  • Makak
    ožralý dobytek Václav Havel -Humanitární bombardování pod vlivem drog
    https://www.youtube.com/watch?v=m-YPgDrQMEI
    *5*
  • i my studenti volíme pana Miloše Zemana
    • mi vogouši NEVOliMeme pana Miloša Zemana
    • Vy zemanovci jste fakt trapní, tak jako ten váš Ožrala.
      • víme sajmon
  • A protože nás slušných je opravdu mnoho, je příštím prezidentem pan Miloš Zeman!
    • No ano, slyšel jsem, že na Vysočině se ustanovil Spolek na ochranu starých, nemocných lidí, postižených Alzheimerem a zrovna hledá prezidenta. Zeman je dobrá volba, rok ještě vydrží.
  • My slušní si zase zvolíme pana Miloše Zemana prezidentem, nás slušných je totiž většina, havloidních blbečků je mnohem míň.
    • Nejsem " havloidní blůbeček" ale slušně vychovaná holka a proto Zemana volit nebudu...

      Dementní stařík namůže výt tzv. hlava státu ...

      „Ztrácí sebereflexi, používá určité výrazy, které normální člověk nepoužije, ať již mluví o ženském pohlaví, nebo že nazve premiéra s prominutím sviní. Tak není to v pořádku. Buď je to hulvát, nebo je to nemocný člověk. Žádná třetí varianta neexistuje. Abych přesně klasifikoval tu diagnózu, tak je to kongnitivní dysfunkce, což je vlastně počínající demence," podotkl Martin Jan Stránský.
      • Vol si koho chceš, ale nás s tím neotravuj, dementní blbečku Sajmone!
        • Kdybys ty nebyl dementní blbeček, tak bys věděl, že já nejsem žádný sajmon...
          • víme sajmon
    • Vy hlupci ze 4.cenové budete volit nemocného starce z Vysočiny s Alzheimerem a s prostatou panice, nedivím se, hodně úspěchů!
  • Pan Miloš Zeman se z Hradu stěhovat nemusí, když tam bude bydlet další roky.
    • Neboj, my ho vyneseme i s Ovčincem *1*
      • Vy ne Sajmon, vy ne.
  • https://www.youtube.com/watch?v=lV5FfxwzF2c
  • Otázka v Milionáři za 1000,-Kč v roce 2019 - Který prezident ČR se vyjádřil o premiérovi ČR, že se chová jako swině a sám se swiní stal? Který prezident ČR poblil české korunovační klenoty a kdyby žil Karel IV, dal by tu osobu zavřít do hladomorny a místo vody by mu dal chlastat becherovku? Který prezident ČR se chystal do USA, ale dostal kopačky? za A) Zápotocký, za B) Husák, za C) Zeman, za D) Drahoš ?
    • Dodal bych, který prezident musel odtáhnout z Hradu s ostudou v r.2018?
      • Je to Zeman!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit