Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Hnutí ANO,ohnuti před Junckerem,prizvani Čssd do vlády,aby nemusel splnit sliby,tzn. Nehnutí nikam. Pořád stejná písnička cca 28let.
 • Nepřesný nadpis. Vykradač Babiš, mafián Babiš... to by bylo
  přesnější. Tzv. "Hnutí ANO" vzniklo jako politická divize Agrofertu,
  když bylo nutné po ztrátě Grosse a Langera zlepšit vliv na stát.
  Protože Burešovo podnikání je velmi závislé na státu ...
 • Před chvílí jsem poslouchala projev předsedy poslaneckého klubu STAN ,který řekl,že nemůže být ve vládě trestaný poslanec.Za 1. kde je presumpce neviny pan Babiš zatím odsouzen nebyl a kdo v naší vládě ještě nestál před soudem, ať se přihlásí myslím ,že bychom se divili.Pan Babiš investoval v Česku, takže zisky a daně zůstaly doma a navíc dává práci našim lidem , jeho zásluhou se také zvedly daně podnikatelů, které se vůbec nepřiznávaly.který z pánů poslanců udělal pro nás obyčejné lidi tolik jako on.Pan Benda? Ten nic nedělá ,takže ani nic nepokazí,teď se nechal slyšet ,že se prosadí o zmírnění protikuřáckého zákona ,kdyby ho neodhlasovali v takové podobě jako je nemuseli by teď dělat zbytečnou práci za naše peníze.
 • Proti hnutí ANO a potažmo Babišovi už jsou takové kampaně,že už jsou mi ty kecy ukradené.Mně zajímá odvedená práce,z keců,pomluv,podrazů atd se ještě nikdo nenajedl,takže mám novináře a jiné zadarmo drahé šmejdy v prd-zádeli.A podotýkám,že je mi jedno kdo je v čele,já očekávám od každého práci a tím i výsledky.Zatím se tady mnoho pitom-ců snaží jen brojit,vždyt už je to trapné.Sobotka zašantročil desítky miliard a vy se handrkujete o 50 milionů které navíc nikdo neukradl ale proinvestoval.Opravdu jste někteří skvělí moralisté.Věřím,že potrefená husa se určitě ozve.Je přece jedno kdo co prosazuje pokud je to přínos pro naší zemi a její voliče.
  • NO nevim ale Sobotka mezi miliardáře nepatří a jedinej kdo ječí je ta čobolácká swwině když krade a někdo mu ty jeho podvody připomene.Teda ne že by modrooranžády byli bez chyb ale tahle swina je nejhorší co se tu po 89 objevilo s okatou můrou a ovarem na hradě.
   • Podstatnou část toho, co zavinil Sobotka (cca 100 miliardový tunel OKD) má Bakala. Co z toho a jakým způsobem přihrál (případně ještě přihraje) Sobotkovi, to se asi nikdy nedozvíme, na to jsou naše zkorumpovaná policie a soudy příliš neschopné. Zato honit Babiše za to, že do republiky přitáhl z EU 50 milionů a ty poctivě proinvestoval, to jim jde výborně.
   • Si myslis,ze Sralbotka se svojí neanglictinou v Bruselu strkal hlavu do (.) zadarmo?
 • Je podivné, že se pisatel článku Bican pozastavuje nad tím, že Babišův vládní program obsahuje levicové i pravicové témata řešení. Nepokládám to za vykrádání nikoho a ničeho, protože selský rozum sám napoví, že žádná strana nemá jenom špatná a dobrá témata k řešení. A že se našel průsečík s dobrými tématy zleva i zprava, je jenom dobře, protože to kopíruje názory a potřeby občanů. Proto Babiš má tolik navrch proti ostatním stranám. Tento program by měl být základem pro úspěch jednotlivých stran do příštích voleb. Zle vyškrtat a dobé ponechat a rozvinout. Jak strany, tak vláda má sledovat především zájmy všech občanů a ne zájmy malé skupiny straníků z kterékoliv strany. Ne, Babiš nic a nikoho nevykrádá, byl již ve vládě a poznal, co je pro občany a stát dobré a co ne. Že tomu tak je, je i jeho podpora občany, skokově větší, než jiných stran, zejména těch, co nejvíce křičí a je jich pouze jako máku na loupáku. Skoro nula.
 • To je tim, že všichni ostatní děláte lumpárny a raději kazíte než, aby jste pozitivně spolupracovali a ty bicoši si to tady před volbama schvaloval. Všichni víme, že píšeš za ODS. A skováváš se za řeči, že ve vládě nemůže být stíhaný člověk na kterého jste vy ušili politický proces. Vy v ODS se chováte jako rusové ti také stíhají nepohodlné kandidáty před volbami. To víš je konec klasických politických lhářů jako je fiala z ODS apod. voliči už vás prokoukli. Budoucnost patří osobnostem co doopravdy usilují o dobro vy patříte na smetiště. *5*
  • komupak swine babišojc nabídla první jednání o koaliční spolupráci ?,no přece ODS ,ta swině jde jen po prachách a hledá kdo mu to umožní a závistivá dělnická třída tleská neb miliardář ze slovače prej nekrade lebo už má dost,no samozřejmě nemá ,když ta swina lže a vy to nechcete vidět,ale co máme volby.Udělam podvod v bance a napíšu až na to přijdou at to vyučtují ministerstvu financí ČR neb tak to chodí za pravdomluvce Bureše.
 • ať si člověk může svobodně a demokraticky vybrat. Včera jsem například volil velkou stranu. A dnes několikrát malou stranu. Tyto dvě strany zcela postačují k pokrytí životních potřeb.....
  • Nojo, malá i velká strana představuje pouze cestu ven. Ale co s tím, že něco musí i dovnitř?? *1*
 • Pokud to budou opatření pro české občany užitečné, tak proč ne? Tak by to měli dělat všechny partaje, pokud budou vládnout. Jenže všichni se honí za "politickými body", aby se dostali k moci
 • Nic s tím neudělám, Drahošík to projel a já vám tu budu 5 let plakinkat a mektat stupidity, ostatně to je to jediný na co se my chrchloidi zmůžeme!
  Bůůůůůůůů
  • Možná ještě pár dní ne, ale co budete vy poskoci té lidské hnídy dělat až vám do švestek chcípne?
   Jestli jsi to ještě nepochopil, tak to nebyla volba pana profesora, ale možnost zbavit se té odporné rusofilní, podlé kreaturní bestie.
   No prostě tentokrát to nevyšlo to se stává, ale znáš to - na každou svini se vaří voda a ta jeho už je zatraceně horká. Viď že ano prolhaný křiváku zemane.
   Určitě teď bude to komoušské STB konfidentské zombí chlastat s rusákama a komoušema na oslavu jejich zločineckého převratu - tak třeba bude mít český národ štěstí a z hradu už pojede na lafetě.
   • Pokud Ty máš být představitelem pravé, kulturní "avantgardy", která se vítězstvím Babiše i Zemana cítí ohrožena, tak nás Bůh chraň před ní. Jak může být v Tobě tolik zloby, vulgarity a záště??? že jsi ještě neexplodoval. *1* *5*
    • Jak račte vidět dle počtu hlasů, zdaleka, zdaleka nejsem sám, kdo má na to ohavné monstrum stejný názor.
     A jaká vulgarita, zášť, ..... pouze konstatování těch skutečností co vidí více jak 2/3 oprávněných voličů, které to odporné rusofilně podlé lživé, ....., komušské STB-cky konfidentské zombí svými lživými uslintsanými nesmyslnými žvásty neoslovilo.


     Škoda že zde nelze vkládat foto - doložil bych vám, že ne jen žvástavé ale i pochcávající se.
 • Podobne vyhody sliboval i Hitler a jak dopadli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit