Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Babiš s ničím novým nepřišel, stačí se podívat třeba na program a činnost vlády Merkelové, resp. její partaje. Stejnou praxi uplatňoval v minulosti třeba Tony Blair. Mix prvků pravicové i levicové politiky je běžnou praxí pro některé partaje. Babiš se velmi rychle zorientoval v nejvyšší politice a zatraceně dobře se vyzná v politické tlačenici.
  • Vseci kradu a STBak Babis i programova prohlaseni = sorry jako, ale dalsi jeho svinarna...
   • a toto má být jako směšné? Nebo zábavné? ale zas je pěkná tvoje bezmoc. Nic s tím nikdy neuděláš. Prostě to tak bude.Tak zas něco prskni.
    • To se pořád každému vysmíváš, že s tím nic neudělá. Vzpomeň si jak jste půl století "budovali" socialismus a komunismus až se vám to pos.alo. A i když vám tupci dosadili na hrad komunistu ("bývalého") a konfidenta StB, tak vám to nic nepomůže.
     • neboj mi ho opět vybudujem,ještě 12 let a pak se karta obrátí jak se obrací dějiny co 40 let *16*
     • Vám - tobě ne ...?

      Ale pomůže - znáš to - všeho do času...a když se koukám na "hradního pána" ...
     • to už tak musí být. Zato ty tady budeš mastit doživotně kraviny, budeš skučet a vyvřiskovat .... a ono níc. Přeci ty chátra tady nerozdáváš karty. Ty jsi tady jen pro srandu.Komediant a kašpar.
 • Nic s tím neudělám, Drahošík to projel a já vám tu budu 5 let plakinkat a mektat stupidity, ostatně to je to jediný na co se my chrchloidi zmůžeme!
  Bůůůůůůůů
  • Možná ještě pár dní ne, ale co budete vy poskoci té lidské hnídy dělat až vám do švestek chcípne?
   Jestli jsi to ještě nepochopil, tak to nebyla volba pana profesora, ale možnost zbavit se té odporné rusofilní, podlé kreaturní bestie.
   No prostě tentokrát to nevyšlo to se stává, ale znáš to - na každou svini se vaří voda a ta jeho už je zatraceně horká. Viď že ano prolhaný křiváku zemane.
   Určitě teď bude to komoušské STB konfidentské zombí chlastat s rusákama a komoušema na oslavu jejich zločineckého převratu - tak třeba bude mít český národ štěstí a z hradu už pojede na lafetě.
   • Pokud Ty máš být představitelem pravé, kulturní "avantgardy", která se vítězstvím Babiše i Zemana cítí ohrožena, tak nás Bůh chraň před ní. Jak může být v Tobě tolik zloby, vulgarity a záště??? že jsi ještě neexplodoval. *1* *5*
    • Jak račte vidět dle počtu hlasů, zdaleka, zdaleka nejsem sám, kdo má na to ohavné monstrum stejný názor.
     A jaká vulgarita, zášť, ..... pouze konstatování těch skutečností co vidí více jak 2/3 oprávněných voličů, které to odporné rusofilně podlé lživé, ....., komušské STB-cky konfidentské zombí svými lživými uslintsanými nesmyslnými žvásty neoslovilo.


     Škoda že zde nelze vkládat foto - doložil bych vám, že ne jen žvástavé ale i pochcávající se.
 • Je podivné, že se pisatel článku Bican pozastavuje nad tím, že Babišův vládní program obsahuje levicové i pravicové témata řešení. Nepokládám to za vykrádání nikoho a ničeho, protože selský rozum sám napoví, že žádná strana nemá jenom špatná a dobrá témata k řešení. A že se našel průsečík s dobrými tématy zleva i zprava, je jenom dobře, protože to kopíruje názory a potřeby občanů. Proto Babiš má tolik navrch proti ostatním stranám. Tento program by měl být základem pro úspěch jednotlivých stran do příštích voleb. Zle vyškrtat a dobé ponechat a rozvinout. Jak strany, tak vláda má sledovat především zájmy všech občanů a ne zájmy malé skupiny straníků z kterékoliv strany. Ne, Babiš nic a nikoho nevykrádá, byl již ve vládě a poznal, co je pro občany a stát dobré a co ne. Že tomu tak je, je i jeho podpora občany, skokově větší, než jiných stran, zejména těch, co nejvíce křičí a je jich pouze jako máku na loupáku. Skoro nula.
 • Podobne vyhody sliboval i Hitler a jak dopadli.
 • Nepřesný nadpis. Vykradač Babiš, mafián Babiš... to by bylo
  přesnější. Tzv. "Hnutí ANO" vzniklo jako politická divize Agrofertu,
  když bylo nutné po ztrátě Grosse a Langera zlepšit vliv na stát.
  Protože Burešovo podnikání je velmi závislé na státu ...
 • Kdy bude referendum o vyhoštění Okamury?
  • *1* *1* *1* křižák z tokia *1* *1* *1* placenej z Kremlu
 • Táhni s Čssd do (.)
 • Pokud to budou opatření pro české občany užitečné, tak proč ne? Tak by to měli dělat všechny partaje, pokud budou vládnout. Jenže všichni se honí za "politickými body", aby se dostali k moci
 • ať si člověk může svobodně a demokraticky vybrat. Včera jsem například volil velkou stranu. A dnes několikrát malou stranu. Tyto dvě strany zcela postačují k pokrytí životních potřeb.....
  • Nojo, malá i velká strana představuje pouze cestu ven. Ale co s tím, že něco musí i dovnitř?? *1*
 • Před chvílí jsem poslouchala projev předsedy poslaneckého klubu STAN ,který řekl,že nemůže být ve vládě trestaný poslanec.Za 1. kde je presumpce neviny pan Babiš zatím odsouzen nebyl a kdo v naší vládě ještě nestál před soudem, ať se přihlásí myslím ,že bychom se divili.Pan Babiš investoval v Česku, takže zisky a daně zůstaly doma a navíc dává práci našim lidem , jeho zásluhou se také zvedly daně podnikatelů, které se vůbec nepřiznávaly.který z pánů poslanců udělal pro nás obyčejné lidi tolik jako on.Pan Benda? Ten nic nedělá ,takže ani nic nepokazí,teď se nechal slyšet ,že se prosadí o zmírnění protikuřáckého zákona ,kdyby ho neodhlasovali v takové podobě jako je nemuseli by teď dělat zbytečnou práci za naše peníze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit