Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ano je Babis. Ostatni ve strane skacou, jak on piska.
  • Koblihář si myslí, že stát bude řídit jako svou firmu, a my všichni budeme skákat, jak on bude pískat...

   Tudíž je, ve volbách, třeba ho vypískat...
  • ANO je hlavně unikátní strana složením svých voličů. Všechny strany hrabou pro sebe, ale profily voličů jsou různé. Jediné ANO však spojuje nulový selský rozum s téměř nulovou sociální empatií, téměř nulovými zkušenostmi z jiných oborů než vlastních a neuvěřitelnou dávkou závisti, to se jen tak nevidí. Pro psychology lahůdka a pro PR naprosté ovce, co kývnou na všechno.
 • křeč v celé diskuzi. Nadávky, osočování a obviňování všech okolo ze svých zpackaných životů. Jednou za to může Zeman, pak Babiš, pak Putin nebo Trump... Pořád vám nedošlo, že tím svým nenávistným plkáním na internetu nic nezměníte? *5*
 • jakdlou že nám tedy Babiš vládne? já jen že vždy to stálo za houby, ale teprv ted za poslední tři roky nám klesla životní úroveň tak moc, že ČR oficialně přeřadily mezi ROZVOJOVÉ ZEMĚ ANO to se vyplatí!

  https://www.info.cz/byznys/spatna-zprava-cesko-uz-neni-vyspelou-zemi-podle-expertu-patri-opet-mezi-rozvojove-5157.html
  • Životní ůroveň nám klesá od roku 1989. Po roce 89 nás západní státy EU a USA vychvalovaly abychom si mysleli jak nám pomáhají, proto nás také někam zařadily. Dnes nás už nepotřebují (potřebují pouze levnou pracovní sílu a naše území pro rozlézání NATO) a tak nás přeřadily mezi rozvojové země aby zde tu levnou pracovní sílu udržely. A za to Babiš nemůže.
   • Bohužel může, protože do rozvojových zemí patříme i mírou korupce a počtem úředníků na obyvatele, tedy množstvím byrokracie. Nějak nevidím, že by se na tom něco měnilo k lepšímu.. . tedy pokud nepočítám to divadlo pro voliče ANO, kteří nejsou schopni vidět realitu a pochopit fakta.
 • Problém je v tom že stát nám zase krade svobody. Je třeba se tomu bránit.

  Pamlsková vyhláška fanatiků tzv. zdravého žrádla. Děti jí samozřejmě obchází tím že
  makupují v obchodech. Rodiče a děti rozhodnou co budou jíst. Ne stát. Děti prostě
  mají rádi sladké. Ostatně co je zdravé? Dělat ve fabrice a dýchat smog??

  Zákaz kouření. Další nezákonný krok vlády. Majitel restaurace má právo si určit jaký chce mít podnik a zákazník má právo volby.- Stát tu opět nemá co přikazovat.

  Havířov zkázal hrací automaty ale to zdůvodnění. Lidé peníze místo do automatů mohou věnovat do domácností. Opět platí stát tu nemá co nařizovat. Pokud je jedinec svéprávný tak své peníze může utratit za co chce. Třeba je hodit do automatu. To je problém a volba jeho. Nenechme se šikanovat státem který nám chce diktovat co máme a co ne.
 • Proti EET protestuji jenom lidé,kteří nemaji v podnikání čisté svědomí.Z politiků to jsou
  většinou zkorumpovaní jedinci,což jsou soukmenovci z TOP09 a ODS.
  • tady jen par e-shopu nastinuje co je ta "sranda" stoji:
   http://www.lupa.cz/clanky/pripravy-na-eet-vysly-e-shopy-i-na-stovky-tisic-bude-to-k-necemu/

   jestli si myslis ze to zaplati nekdo jiny nez zakaznik tak ANO nemas pravdu :D
   • Linda jen papouškuje nesmysly pořád omílané pro voliče s IQ nižším než 80, nebo bez naprostého nadhledu co se děje za rohem a naopak s naprostou frustrací z vlastního života, utápějící se v závisti proti všem okolo. Posílat těmto voličům nějaké odkazy nemá vůbec smysl, protože jsou to duševní nuly a ve většině případů je nic jiného nezajímá, omlouvám se za ty výrazy, ale je to drsná realita. Kdyby tito lidé byli alespoň trochu obdařeni rozumem, tak by se jim nemusely donekonečna vysvětlovat základy finanční gramotnosti a že pokud někdo krade ve velkém, tak tuto směšnost jako eet nebude brát vůbec na vědomí. Politika je špinavá věc a kdo věří, že se tu něco zlepší bez toho, aby zavřeli jediného politika, který si sám píše zákony a obchází kde co, je normální blázen. Jediné co tito naočkovaní blázni umí a donekonečna omílají je, že Kalousek by kradl mnohem víc a podobné pindy o ničem atd. a že teď to bude mnohem lepší, fakt idiocie národa. Co čekat od jednostranně zaměřených lidí bez nadhledu, nebo většinou v důchodu, tedy lidí, kteří neví která bije, ale neustále věří, že je někdo zachrání sám od sebe, bohužel. Vždyť jste těmto politikům pro smích, okrádají Vás a vy je přesto volíte. Ptejte se sami sebe, ne jednou, ale 5x proč, proč by to ten politik dělal, nemá smysl volit všechny strany ve zmanipulovaných volebních průzkumech, jedna jak druhá bez vyjímky. Lidi proberte se.
    .
   • Tak nekecej na netu a makej, ať to můžeš zaplatit. Fňukáním nic nespravíš.
    • já to platit nebudu ať si to zaplatí voliči ANOfertu
 • tak navrhni řešení! Zlostně prskat umí každá lopata v oranžové kazajce. Navrhni průchodnou formu, která by tady v tom propletenci struktur byla reálná. Jinak tady pindáš jak známý všeználek Kalousek. Kidy všeho druhu.
 • Pomalu a plíživě se krade ještě horší diktatura než ta komunistická. Diktatura Babišovská, zatím nic pozitivního nepřinesla, lhal bych přinesla nám to, že se z nás stala rozvojová země. Co toto hnutí dokázalo? Zavedení povinného hlášení, zákaz kouření, zákaz pití, povinné EET, výše mezd se snížila, silnice jsou stále v horším stavu, stavebnictví se stále propadá, výstavba bytů se snižuje, byty jsou stále dražší protože se málo staví a to o desítky %. Hypotéky jdou pomalu a jistě na horu. Nakoupení cizí měny za 1,5 bilionu, která nás stáhne na desítky let do propasti s které se těžko dostaneme. Není to, že se státní dluh snižuje, ale opak je pravdou. Toto hnutí se pouze zmohlo na to, že označilo všechny živnostníky za zloděje, ministr průmyslu a obchodu s ČSSD označil živnostníky za parazity této země. V této zemi je skoro milion živnostníků, kteří musí živit své rodiny, ale vládní garnituru to nezajímá. Nárůst úředníků za 4 roky je cca. o 25 000. Pokud Babiš vede stát jako svou firmu, tak to jeho impérium musí být pouze armáda úředníků, kde jsou ti poctivě pracující u pásu v obchodu a ve službách co pracují pro Babiše, nikdy o nich Babiš nehovoří. Potraviny v České republice mají podstatně horší kvalitu než na západ od nás. Kdo je největším producentem v potravinářském průmyslu? Masné výrobky mají podstatně menší procento než západní, sója, éčka, umělé zvýrazňovače l-glutaman sodný a kvasničný extrakt a samozřejmě hodně vody.
  • zabouchej na palici. Kladivem. ANO je globální nepřítel. Všeho schopný. Zapomínáš jak tady rajtovali na státních penězích loupežníci Mudr. Rathovi podobní. A najednou penězovod vyschnul. Vše odpuštěno. Hnízd čapích možno postavit desítky! Lépe než plundrovat státní pokladnu kalouskama.
   • Čapí hnízdo to je evidentní podvod . Účelově vyvedeny z majetku na malou akciovku a tzv. střední podnik. To je stejné jako korunové akcie kde měl pouze stát získat drobné střadatele z občanů. Zapomnělo se na podvodníky kteří ta zneužijí pro svoje firmy. To je chyba nejen Kalouska , ale především poslanců a senátorů. Všichni velkopodnikatelé - akciové společnosti kteří tímto vyvedli majetky z povinnosti zdanit je námět - podnět pro finanční ředitelství. Pouze jak to zařídit, když mu velí ten který může investovat 1,5 miliardy a je jejích nadřízeným. Kříčí něco o předcházejí zlodějích a hlavně kaloucích a sobotách, když má sám hodně nakakáno. *16*
  • Co si ztěžuješ. Co jsi si vycinkal v roce 89, to máš. Jen lituju své děti a vnoučata, že musí v tomto zparchantělém a zdivočelém světě žít. Já už to nějak přežiju. Dobře už totiž bylo. Zlatí komunisti.
   • Ale tuhle vládu, tyhle lidi nám nepřinesli mimozemšťané, ty jsme si zvolili sami. A kdo k volbám nechodí, ať mlčí, za komunistů by si nemohl dovolit nejít k volbám, příůadně volit někoho jiného, než kandidáty národní fronty. Naše národní skleroza nabírá gigantických rozměrů a to je hrozba!
    • Hrozba jsou lháři, demagogové a novodobí vykladači dějin.
     • Ano, ano (ne hnutí, ale souhlas s pravdou)- novodobí demagogové, lháři a falešní vykladači dějin,... a ti, kteří zase straší, co s náma bude, když to zase nevezmou do svých rukou rudí !!!
   • Při cinkání klíči nikdo netušil, že od Hradu, vládu a sněmovnu bude rozhodovat tolik komunistů i když někteří bývalí *14*
    • Kdyby ve vládách a v parlamentu nebyli někteří komunisti tak by to tu bylo ještě horší. Rokem 1989 začala vláda kriminálníků. Prezident - kriminálník. Někteří ministři - kriminálníci. Někteří poslanci - kriminálníci. A tito všichni podporovali zlodějny, podvody, lhaní, okrádání státu a slušných lidí. A to všechno chce Babiš a náš pan prezident změnit.
     • vanhorne
      "A to všechno chce Babiš a náš pan prezident změnit."
      Hahaha, smali se zbrojnosi, princezne vypadly zuby.
     • Jsi opravdu tak naivní??????????

      Babišovo čapí hnízdo je dotační podvod. Jeho mamutí podnik ukradl dotaci určenou promalé podnikatele. Zeman jako ex premiér za ČSSSD je zodpovědný za zlodějny jménem
      privatizace mostecké uhelné a za totálně předraženou dálnici na Ostravu.

      Jinak v ČR je parlamentní systém a tvůj prezident o ničem nerozhoduje.
      • A mezi ty bohaté zloděje patří právě tvůj Babiš, A celá ta sebranka která desítky let
       hrabala v dresu KSČ a přes noc se změnila na pravicové podnikatele. Tím že opět
       rozkradla stát v privatizaci v 90 letech.

       Za vlády tvé ANo ČSSD KDU je ČR přeřazena co se týče platů mezi rozvojové země.
       Proto sem tvůj Babiš dováží statisíce Ukrajinců. Trhani z východu mají pracovat za
       vládou a velkopodnikatelsku mafií prosazenou minimální mzdu ( almužnu ze které se nedá
       žít) protože češi to právem odmítají
      • Babiš žádný zákon neporušil, pouze ho využil. Ať si Babiš dělá podle zákona co chce jen když se za jeho vlády lidé budou mít lépe. Ať třeba tady zruší tu proklínanou demokracii a nastolí opět socialismus, jen když se lidé budou mít lépe. A lidé jsou myslící a už neskočí na demagogickou propagandu o tzv. demokracii. Protože zjistili, že demokracie je dobrá pouze pro bohaté, zloděje a podvodníky.
 • Z kroků EU a této vlády ČR je jasné že s náma bílýma domorodcema se nepočítá.
  Podívejte kolik miliard korun nacpala vláda ČSSD, KDU a ANO nelegálním migrantům,
  neziskovkám které sem migranty usazují. A to v době kdy my sbíráme plastová víčka na
  nemocné české děti.
  Dovoz Ukrajinské levné pracovní síly je jasným vzkazem: žebrácké platy v ČR se zvedat nebudou. Nechcete za ně dělat? Tak místo vás nasadíme Ukrajince.

  Tato vláda rozjela program Islám do škol. Podívejte na školu v Trutnově. Malé děti klečí u lavice s hlavou o zem a napodobují islámské modlení. Jinde zase mají studentky den zahalování. Co to je? Porušení zákona protože ideologie islámu do škol nepatří
 • Ty co jako! Proč se oháníš poze Nagyovou?
  Současné pohrdání zákony ČR je daleko horší ale policie i justice dělají hluché i slepé.
  Pročpak? Možná proto že elitní policisté chodí s Babišem na kafíčko a proto že
  vláda má pod palcem justici a policii.

  ČSSD nezaplatila exekuci a nic se neděje. Babiš je trvale ve střetu zájmů a nic se neděje.
  Hrad za Zemana nezaplatil exekuci a nic se neděje. Soud rozhodl že by mu vznikla škoda.
  Zajímavé. Jednak Zeman má větší plat než většina občanů a jednak občanů kteří jsou v exekuci se nikdo neptá zda jim vznine škoda. Zaplať nebo ti seberem majetek.

  Vrcholem bylo když policie ČR porušovala zákony a jen přihlížela jak čínští agrsoři mlátí české příznivce Tibetu. I tento zločin byl zameten pod koberec.
 • Bican Bican měl by ses pokusit přemluvit třeba Koženýho,Krejčíře,Bakalu,Dospivu,Křetínskýho nebo nejlépe Kellnera aby za to taky vzali a šli do politiky udělat pořádek podle svého.To by byl mazec co říkáš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit