Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dzixy

    Já se nedomnívám, že ANO ztrácí voliče, to jenom průzkum dostal zadání, aby tomu tak bylo. Naše průzkumy jsou tak akorát na dvě věci. Podobné naším soudům, kdy jeden vynese rozsudek a druhý jej zruší, a tak dokola, a to pořád se stejnými důkazy. Až volby ukáží pravdu. A nedomnívám se, že Piráti budou na takovém výsluní, jak je média popisují. No a o ODS ani nemluvě, ta si v koalici s neoblíbenou TOPkou zadřela trn nejenom do paty.

  • Já volím Babiše a vůbec se za to nestydím. Ale je to každýho volební právo. Volte si koho chcete. Od toho jsou volby.

  • Je nesmírně tristní, že si Ústavní soud dovolil - pouhých osm měsíců před sněmovními volbami - zasáhnout do části volebního zákona (schváleného Parlamentem).

     Bude to po dvanácti letech podruhé, co Ústavní soud (pod vedením Pavla Rychetského) takto zásadně ovlivní politickou soutěž. 

    Poprvé to bylo v roce 2009, kdy zrušil předčasné volby.

    TO, ŽE ÚSTAVNÍ SOUD NERESPEKTUJE ZÁKONY A PRÁVNÍ ZVYKLOSTI TÉTO ZEMĚ, JE HODNĚ ŠPATNÉ!

    • Musíš to brát že Rychetskej je socdemák a k tomu senilní. Tak na to pustil starýho bolševika kterej si tam válel koule aby to popohnal.

      • Chtěl by být presidentem této země...

        Ten Rychetský...

        Ale po tomhle?

    • Já osobně vůbec nechápu význam toho rozhodnutí. Volby jedině po novu, jinak ne. Tak si vlastně Andrej bude vládnout jak dlouho chce, protože ústavní většinu nemá nikdo /kdyby socdem a nějakej ten poslanec za trafiku  po letech neprozřeli/.  A  to asi dopadne. Ty poslance na konci volebnho období chytne takovej záchvat lidskosti a soucitu že je hotovo.

    • V tomto naprostý souhlas. 

  • Nevím, co je horší, pokud anoisté přecházejí k pirátů.

    • Cože ?

      • ČEMU SE U  PŘÍSPĚVKŮ NICKU  "jmcb"  DIVÍTE?

        TY  NEMÁ CENU VŮBEC KOMENTOVAT!

  • Osobně je mi úplně jedno, které z bratrstev kočičí pracky bude chrochtat příští 4 roky u koryt. Média dělají co mohou, aby kopala velkouzenáře do kotníků.

    Nenasycené hyenky vytváří koalice a vůbec bude asi veselo. 

    Je jen zajímavé, jak obyčejní lidé plýtvají emocemi, protože jsme ve výsledku všem těm exhibicionistům ukradení. 

    • josef.chmela

      To není jedno. Při vítězství dvou protibabišovských koalic, by byli bohatí ještě bohatší a chudí ještě chudší.

    • Nenasycená hyena je hlavně soudruh Bureš...

      • josef.chmela

        Nyní máme, podle tebe, jednu nenasytnou hyenu. Při vítězství nových dvou koalic by jich byly tisíce.

        • Na soudruha STB Bureše v nenasytnosti a hrabání pro sebe nikdo nemá...

      • vanhorne

        "Nenasycená hyena"

        Mezi hyenou a Buresem je jeden rozdil. Hyena je nenazrana z prosteho duvodu, je to mrchozrout. Na mrsinach  pro ni moc masa nezustava, proto je porad polohladova. Bures ten ma k hladu nejmin tak daleko, jako k Mesici, ten je nenazrany ze ziskuchtivosti. Kdo miluje bohatstvi, ten ho nebude mit nikdy dost, protoze s bohatstvim roste moc. A ten vas slavny fizl Bures je az chorobne posedly mocichtivosti.🙂

        • Podrazácké jednání soudruha STB, velkouzenáře, který jde za svým přes mrtvoly - a to nejen obrazně - ho pasuje na nenažranou hyjenu...

          A tímto se všem hyjenám ze zvířecí říše omlouvám...

          STBacký fízl  Bureš , je slavný snad jedině svými " projevy", které nemá od někoho napsané, v médiích...


        • Z jakého reálného důvodu pane Vanhorne píšete, že je "váš slavný fízl Bureš..." je můj asi stejně jako Váš. Neplácejte nesmysly. 

          • vanhorne

            "váš slavný fízl Bureš..."

            Hahaha, ne ne, to je omyl Jindrichu, jsem obcanem a poddanym uplne jine zeme, cili muj fizl to neni,  holt mam pekelnou smulu. Zeme ve ktere lez neni uznavanym platidlem v politickych kruzich. U nas nestaci aby politik, ktery byl uznan soudem jako lhar, do zblbnuti vykrikoval, ze nelze a nekrade aby mu to nekdo zbastil. A jestli placam hlouposti, ti kteri se nenechali opit koblihou mi to pravdepodobne prominou.                                                             God bless 'EIIR', God bless Canada, God bless Czech Republic.🙂

            • gaheris

              Tak co do toho kecáš chechako, tedy dá se přeložit jako zelenáč ovšem znamenat to může též smrkáč, což asi budeš bezpochyby!

      • No, když myslíte. Já jsem poslední, kdo by Vám to vymlouval. 

        Umět říct, kdo ne - dobrá. Umíte také říct kdo ano - a hlavně proč?

        Odpusťte mi mou intelektuální nedostačivost, ale já v tom jasno nemám. 

  • prdlačka


  • Na fotce je blábolista, netáhlo, fanatik, manda, entuziasta a negativista, nejsou žádnou extra alternativou.

  • ANO není politická strana s jasným programem a morálními zásadami, ale jakési "hnutí" vedené "bývalými" členy organisace podle zákona zločinné a opovržení hodné a bývalými" udavači StB.  

    Piráty tvoří převážně lidé, kteří se vzhledem ke svému věku nemohli zkorumpovat spoluprací s StB.

    • gaheris

      Akorát že jsou vítači, sluníčkáři, fetky a antifa! Děkuji již jsem zvracel!

    • dzixy

      Občane, zřejmě o politickém pozadí a o místě zrodu Pirátů víš velmi málo, podobně, jako jejich většina fandů. Nebýt internetu, tak nemají skoro žádné fandy vyjma sebe sama.

    • A s podnikatelskými mafiemi, s evropskými extrémisty a radikály?

      Nevím, nevím, jestli Stb nakonec bude to nejhorší. 

      Volte pane Občane Piráty, je to Vaše svaté právo. 

    • mun.go

      Ale no tak ... " ... lidé, kteří se vzhledem ke svému věku nemohli zkorumpovat spoluprací s StB" - to přece neznamená že se přes své mládí nemohli zkorumpovat spoluprací s někým jiným.

  • Těžko říct, proč chtějí někteří lidé volit vítače a příznivce extrémistické Antify.

    Ovšem mají na to stejně právo jako ti, kteří volí komouše. TO je demokracie. Zda je to dobře nebo ne?

  • Ano   již dovladlo!  A byla to vláda slabá,  premiér vydíratelný,  ČSSD  velmi nespolupracovala,  hospodářský propad  je důsledkem koronaviru. Navíc veskere sdělovací prostředky fandi opozicí.  Taková situace zde nikdy nebyla.  Nyní by měla vláda padnout ve svém  zájmu.  Nejlepší způsob jak si udržet pozice  v budoucnu by bylo vyprovokovat  opozicí k hlasování o nedůvěře a odejít načas na její misto. Ať ukážou koalice, jak by tuto katastrofickOÚ situaci zvládly!

    Ano, bylo by to zbabělě,avšak účel světí prostředky.  Jenže to Babiš neudělá 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit