Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážení politici, peníze poskytněte ze svých tučných kont a ne z daní občanů! Proč pan Bakala nedá ze svého, peněz přeci získal dost. Pokud chce stát podporovat jedny soukromníky, tak by měl podporovat všechny! A nebo na drobné soukromníky bič a pro kamarády peníze poplatníků!. Navíc by vše měli zaplatit Ti, co nerostné bohatství prodali pod cenou. Nebo to byl dobře připravený tunel na státní peníze. Viníci by měli být bez milosti potrestáni. Pokud ne, není zde právní stát a ani demokracie. Je to výsměch poctivým občanům! Přeji hezký den.
  • josef.servit.9
    Bakala je lump a vydrbal by z každým!Kdo ho naučí chování a donutí ho vrátit nakradené ??

    Já osobně ho proplesknu vždy a všude! Je tak sebejistý, že na něho nemohou, ale za dva a půl tisíce to stojí za to.
  • ještě že v tom nebyl namočen pan prezident ing. Miloš Zeman *15*
  • Tak nějak se zapomělo kdo byl ministr průmyslu a kdo se nejvíce angažoval na prodeji OKD a tzv. Česko- moravských dolů. Už si vzpomínáte na slavného ekonoma (p. DLOUHÝ) A jeho ODA----KDUČSL.
  • co kdyby jste si vy dvě dem..entní homoklády vyměnily telefonní čísla a nadávaly si mimo tento chat ?
  • Děkujeme pane Zemane za OKD, krapet jste to před léty nedomyslel, hlavně že jste četl Peroutkův článek který neexistuje kretééééne
  • pořád ty samé dvě držky se tu budou hádat, táhněte zlikvidovat jinej chat zlej trolle
  • tak od tebe, umouněné socky z kanálu taková moudrost sedí.
  • Jo? Od kdy tady páchnoucí lopaty rozhodují co koho zajímá?Pěkne zalez do popelnice.Mezi sobě rovné lopato.
  • ... ty jsi jen maximální primitiv :)))
  • ... tvůj pitomý názor nikoho nezajímá, pitomečku :)))
  • Nevolit ANO,které neschválilo protikuřácký zákon a tabáková firma jim přihrála 500 mil.Kč.Křišťálově čistý Babiš své podvodníky nemá v lati.
  • Jsem legenda a proslavil jsem se smajlíkama.
  • Závidíš? Jsem milionář a ty jsi nula *5* Tak čau.
  • Stejné je to s přírodním bohatstvím a STRATEGICKOU VODOU.
  • To je natáčeno u nás. A namluveno jako Ruské! I tak nás nechají klamat NAŠI pohlaváři.
  • Nemohou nic blokovat z majetku, který BUDE patřit zčásti Vatikánu, zčásti bankám EUUSA a zbytek Bruselu.
  • Nemohou, protože bakalisté a CIA toho TOLIK na ně ví. Ale zapomněli, že u nás to nefunguje jako s makrelou. Kájo zapoměl jsi, že princip tohoto protektorátu jsou lži, pokrytectví a nespravedlnost. K tomu povinná víra v "korunu naši vezdejší".
  • Špatně NECHALI se zvolit. A presidenta mezi ty zločince netahejte, nebo máte důkazy o jeho korupci?
  • Ja, ja "ales wir cinken fur dollar".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit