Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • POMOZTE NÁM NAJÍT PRAVDU! Při páteční honičce na D1, kdy zemřel 17ti letý mladík, byl zraněn i 31letý muž (člen naší rodiny). Pokud jste byli svědkem nehody, máte video nebo fotky z místa, zasílejte nám je na mail: autonehoda2013@seznam.cz Stejně tak prosíme statného muže, který pomohl 1.3.2013 policistům zraněného muže vytáhnout z auta, aby se nám ozval na výše uvedený mail. Zraněný muž je sám dobrovolný hasič, pomozte tentokrát Vy jemu!
  • Svůj osud si zvolil chlapec sám. Dle mého názoru policie jednala adekvátně. Daná osoba svého věku neměla v autě vůbec sedět za volantem. To je chyba rodičů. Já seděl poprvé za volantem auta až autoškole!!! V životě mi nikdo nic nepůjčil, ke všemu jsem tvrdě došel a tak to má být!! Za blbost se platí. Po dálnici je max. rychlost 130km/h kdyby tak jel nemohlo se tohle stát. Tak se na to dívejte nestraně ze všech stran. Normální člověk umí šlápnout na brzdu když vidí stojící auto před sebou, ale chlapec ne!!! Asi se chtěl třeba zabít úmyslně co Vy na to? Tak se lidi tady nehádejte. Je spousta jiných důležitějších věcí k řešení na světě. Tohle je zhaslý plamínek chlapce není co řešit, čas bohužel neumíme vrátit.
  • Přesně tak! Neúcta k soukromému majetku druhých je nám tak nějak vlastní. Ale s pohrdáním zdravím a dokonce lidským životem to už bylo od policie značně přes čáru.
  • Asi je normální, že se policie snaží zastavit silničního piráta, ale rozhodně není normální, že k tomu použije zátaras z nevinných účastníků silničního provozu. Platím si nejdražší silniční známku na světě a krom výmolů, děr a idiotů vytlačujících ostatní můžu ke všemu ještě potkat i policejní auta v protisměru a posloužit jako živý štít. Děkuji, nechci!
  • V USA by to do něj policie rovnou nasypala z brokovnice calibr 0,55. *6* *16* *8* *10*
    • Zkuste se podívat na nějakou tu reálnou honičku v usa. Nikdo nic nesype! Zastavují ho vozem. Bravurním najetím do zadku pronásledovaného auta ho otočí do protisměru. Nadupaná auta mají i ti naši šmudlové, ale místo toho mu do cesty postavili pár aut cizích.
      • Ale jenom do té doby, dokud neohrožuje ostatní! *7* *8*
      • No jo: "Šuby duby Amerika" *11*
  • Kandidát na Darwinovu cenu *5* *2* *1*
  • Už vidím tu scenárii. Auto stojí na kraji dálnice, prostředkem se valí audi 180km/h, nebo kolik, s propíchnejma gumama se stočí do boku, začne se kutálet a drtí všechno co stojí v cestě.....(Pochybuju že by zpomalil když ho nenapadlo před zátarasama). A borci v diskuzi píší o debilních policajtech kteří použili ten nejhorší způsob, proč nepoužili zátarasy bla bla bla.
  • To neměli pás s hřeby nebo prostřelit pneu atd. Nahnat ho do stojících aut je blbost a ještě inspekce to posvětí.
  • Všechny škody které budou obrovské bych dal zaplatit rodičům!!!
  • Určitě to nebyl syn nějakého dělníka s fabriky ale podnikatelského naboba, který si myslí že může všechno, pokud by se to netrestalo tvrdě jako v tomto případě bylo by ježdění po silnicích jen pro kaskadéry, těm hlupákům kteří akci odsuzujou přeji aby do nich takový lotr napálil!!
    • Naprostý souhlas.Sám jsem poznal takového idiota na 52,3 km směr Brno,který mě naboural a ujel.Tady není na nic.Dobeš zdražil známku na tankodrom o 300,- a všichni drží ústa .V Bulharsku,Rumunsku,Albánii by šel pendrekovou uličkou ,ale u ovčanů nic.
    • Se vším souhlasím, jen mi vadí, že škody na majetku a na životě vznikli až poté co se do toho vložili ti co mají profesionálně pomáhat a chránit. Asi ten zásah v pořádku nebyl. Mohl jsem totiž také sedět já v tom autě do kterého byl "zahnán".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit