Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jenom aby jim ten telefonát - ISIS se blíží, pomóc . v Moskvě vzali *15* *15* *15* *15*
  • Myslím, že Zakarpatdská Ukrajina už jde svou cestou na Kyjevu nezávislou.... Lvov - tam to bude podobné, zdá se, že se v Kyjevě a blízkém okolí požerou fašouni sami mezi sebeou.
  • Simčo a kdy nám Ukrajina vrátí naši Podkarpatskou Rus? *1* *1* *1*
    • přesně,také by mě to zajímalo *3*
  • Není o čem jednat. Rusko musí Ukrajině vrátit Krym a přestat podporovat
    tamní teroristy. Dokud s tím nepřestane je pro něj cesta do civilizovanéhp
    světa uzavřena.

    Jsem holka. Pokud vám to vadí váš problém.
    Narodila jsem se v roce 1990 tak si ty řeči o důchodkyně nechte.
    Včera jsem odešla po 18 hodině. nikdy jsem tu nonstop nebyla ulhánci.
    Měla jsem jiný názor než vy. Jen proto ještě nejsem placená agentka.
    Simona
    • Simone, vrácení Krymu je již pasé. Sami obyvatelé by totiž pod ukrajinskou juntu nechtěli, ti jsou rádi, že jim náckové nerozbombardovali domovy. Ukrajina se stala dalším státem ve hře USA a skončí stejně rozvrácená jako Libye, Sýrie, Egypt a další "příjemci" americké demokracie.
      • Krym podle mezinárodního práva patří Ukrajině. Rusko ho ukradlo. To jsou fakta.

        Jsem holka
        Simona
    • Proč tam máš ten překlep v datu narození? Má být "1890".

      A USA musí vrátit Indiánům jejich území...která jim ukradla a dobývala je násilím, ne po dobrým. Nebo nee? A Polsko nám musí vrátit Těšínsko. A tak se dá pokračovat dlouho, že?! A co myslíš, klapne to? *1*
    • Potvrzuji, my ji neplatíme.
  • Zdejší placení provokatéři se činí. Qui bene?
    Pro zdejšího trolla s neurčitým pohlavím"

    http://aeronet.cz/news/americke-velvyslanectvi-a-rockefellerova-nadace-ocenila-ceskou-televizi-za-zpravodajstvi-o-ukrajine-george-soros-muze-byt-spokojeny-zpravodajstvi-ct-v-rukach-skupinky-renegadu-jedinym-resenim-j/
  • Obnovená linka je velmi správný počin. Dokud je zájem o vzájemnou komunikaci, je to dobré.
    Izolace je nesmysl a totalitní prostředek.
  • Dorazil Kremelský demagog Bohoušek.

    Na Krymu žádná Americká vojska nebyla tak tu nelži.

    Putin poslal vojska do sousední země a ukradl Krym.
    • Klídek, to jen nějaký provokatér se za mě vydává. Na Krymu Amerikáni nebyli, to je pravda. Co by tam dělali, když tam Rusko mělo svoji základnu a stále tam bylo umístěno cca 20 000 ruských vojáků? Do tak otevřeného konfliktu by Amerikáni nešli. proto se snažili tam nastrčit svého trojského koně, Ukrajince. To se ale nepodařilo a Krym opět patří tam , kam patřit měl. A je to hlavně velké plus pro jeho obyvatele.
  • chyba,Ruské federaci se to vymstí,CIA je opět podrazí
    • naprosto souhlasím
      • nebýt amerických vojáků na Krymu,tak tam Rusové nemuseli posílat mírové sbory a vypisovat referendum
  • Horká linka vzniká i v Česku?

    http://redir.netcentrum.cz/?noaudit&url=http%3A%2F%2Faeronet.cz%2Fnews%2Fceskoslovensti-vojaci-v-zaloze-proti-valce-planovane-velenim-nato%2F
    • Souhlasím s touto iniciativou.
  • Linka není potřeba!

    Je třeba Rusko zcela izolovat od Západního civilizovaného světa. Dokud nepřestane
    rozvracet Ukrajinu musí být pro Putinovce všechny dveře zavřené.
    Zpřísnit ekonomické sankce až to Putinův klan bude ještě víc bolet.
    To je jediná cesta jak je přivést k rozumu.

    Jinak tiradore jsi vedle jak ta jedle. Nikdy jsem neměla nick Prague. *1* *1* *1* *1*
    • Právě přesně naopak!!! V izolaci se nesmí nechat!!! V izolaci se z každého stane zoufalý, nevypočitatelný a nebezpečný protivník. A tohle přesně chtějí USA!!! Takže na tohle bacha!!! Buď s někým jednám a mohu něčeho dosáhnout v klidu a míru,nebo jej zaženu do kouta, ze kterého se už jen obvykle útočí!!! Válečné štváče typu dědka Simona je třeba nakopat do ...všude!!!

      Pro mne je každý trubka "Simon". *12* *16* *12*
      • ale Rusko není v izolaci, co si to namlouváte? ten náš malý cancourek Evropy, co je to proti obrovskému Rusku, číně, Indii, jižní Americe... a ta všude má Rusko přátele.... my ne
      • Jsi ubožák. Neumíš argumentovat bez urážek!

        Jsem mladá holka.

        Simona
        • Mladá holka? To těžko. Už vidím jak mladá holka místo užívání si života a zábavy jak 3,14ča sedí od rána do večera na diskusi Tiscali. To ty křivácký provokatérský chuju můžeš nabulíkovat tak akorát chovancům v Dobřanech nebo v Bohnicích.
          • Pane jste lhář!

            Nikdy jsem tu od rána do večera nebyla. Včera jsem odešla po 18 hodině.
            Vy jste tu pečení vaření.

            Simona
          • Asi musí, když jej za to platí. Doba je zlá, důchody malé a uklouznout je tak snadné. Přeci tyhle nesmysly nikdo z vlastního přesvědčení nemůže prezentovat, to dá rozum.
        • Nikoho jsem neurazil. Oslovit někoho Simon, není urážka. To je pocta! *1*

          Kok že ti je roků? 25? A kolkrát? *1* *1* *1*
          • Včera jsi se předvedl.

            Simča volala. Simča chce jet do Moskvy. Simča má ráda Putina. Simča vaří
            podle Ruských receptů. *16* *16* *16*

            to není pravda! *8* *8* *8* *8*
            • Jen tak mimochodem, Simčo, ten boršč byl opravdu vynikající.
            • Potvrzuji, tohle není ve smlouvě o provedení práce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit