Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jenom aby jim ten telefonát - ISIS se blíží, pomóc . v Moskvě vzali *15* *15* *15* *15*
  • Myslím, že Zakarpatdská Ukrajina už jde svou cestou na Kyjevu nezávislou.... Lvov - tam to bude podobné, zdá se, že se v Kyjevě a blízkém okolí požerou fašouni sami mezi sebeou.
  • ale Rusko není v izolaci, co si to namlouváte? ten náš malý cancourek Evropy, co je to proti obrovskému Rusku, číně, Indii, jižní Americe... a ta všude má Rusko přátele.... my ne
  • Krym podle mezinárodního práva patří Ukrajině. Rusko ho ukradlo. To jsou fakta.

    Jsem holka
    Simona
  • přesně,také by mě to zajímalo *3*
  • Klídek, to jen nějaký provokatér se za mě vydává. Na Krymu Amerikáni nebyli, to je pravda. Co by tam dělali, když tam Rusko mělo svoji základnu a stále tam bylo umístěno cca 20 000 ruských vojáků? Do tak otevřeného konfliktu by Amerikáni nešli. proto se snažili tam nastrčit svého trojského koně, Ukrajince. To se ale nepodařilo a Krym opět patří tam , kam patřit měl. A je to hlavně velké plus pro jeho obyvatele.
  • Simone, vrácení Krymu je již pasé. Sami obyvatelé by totiž pod ukrajinskou juntu nechtěli, ti jsou rádi, že jim náckové nerozbombardovali domovy. Ukrajina se stala dalším státem ve hře USA a skončí stejně rozvrácená jako Libye, Sýrie, Egypt a další "příjemci" americké demokracie.
  • Simčo a kdy nám Ukrajina vrátí naši Podkarpatskou Rus? *1* *1* *1*
  • Proč tam máš ten překlep v datu narození? Má být "1890".

    A USA musí vrátit Indiánům jejich území...která jim ukradla a dobývala je násilím, ne po dobrým. Nebo nee? A Polsko nám musí vrátit Těšínsko. A tak se dá pokračovat dlouho, že?! A co myslíš, klapne to? *1*
  • Jen tak mimochodem, Simčo, ten boršč byl opravdu vynikající.
  • Potvrzuji, my ji neplatíme.
  • Potvrzuji, tohle není ve smlouvě o provedení práce.
  • Není o čem jednat. Rusko musí Ukrajině vrátit Krym a přestat podporovat
    tamní teroristy. Dokud s tím nepřestane je pro něj cesta do civilizovanéhp
    světa uzavřena.

    Jsem holka. Pokud vám to vadí váš problém.
    Narodila jsem se v roce 1990 tak si ty řeči o důchodkyně nechte.
    Včera jsem odešla po 18 hodině. nikdy jsem tu nonstop nebyla ulhánci.
    Měla jsem jiný názor než vy. Jen proto ještě nejsem placená agentka.
    Simona
  • Pane jste lhář!

    Nikdy jsem tu od rána do večera nebyla. Včera jsem odešla po 18 hodině.
    Vy jste tu pečení vaření.

    Simona
  • Asi musí, když jej za to platí. Doba je zlá, důchody malé a uklouznout je tak snadné. Přeci tyhle nesmysly nikdo z vlastního přesvědčení nemůže prezentovat, to dá rozum.
  • Souhlasím s touto iniciativou.
  • Zdejší placení provokatéři se činí. Qui bene?
    Pro zdejšího trolla s neurčitým pohlavím"

    http://aeronet.cz/news/americke-velvyslanectvi-a-rockefellerova-nadace-ocenila-ceskou-televizi-za-zpravodajstvi-o-ukrajine-george-soros-muze-byt-spokojeny-zpravodajstvi-ct-v-rukach-skupinky-renegadu-jedinym-resenim-j/
  • Mladá holka? To těžko. Už vidím jak mladá holka místo užívání si života a zábavy jak 3,14ča sedí od rána do večera na diskusi Tiscali. To ty křivácký provokatérský chuju můžeš nabulíkovat tak akorát chovancům v Dobřanech nebo v Bohnicích.
  • Včera jsi se předvedl.

    Simča volala. Simča chce jet do Moskvy. Simča má ráda Putina. Simča vaří
    podle Ruských receptů. *16* *16* *16*

    to není pravda! *8* *8* *8* *8*
  • Obnovená linka je velmi správný počin. Dokud je zájem o vzájemnou komunikaci, je to dobré.
    Izolace je nesmysl a totalitní prostředek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit