Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale to není proto že jsem hysterický gay
  • a plus to jsem kryploza
  • To jsi zloději nicků.
  • To se pleteš, pusinka je semelka, ta se chodí akorát vykecat a pro prachy do parlamentu. Jinde by jí dali pár facek.
  • všem se tu omlouvám já jsem takovej kryploza
  • A ejhle, stačí bezvýznamný úspěch ruských teroristů a zdejší rudá verbež se probudí. Myslí si, že nastává vřsr. I přes dobytí 2 pater baráku rudými teroristy někde na východě zůstává fakt, že jste s tou vaší rudou hantýrkou už dávno v řiti, putina už brzo oběsí a rusko bude žebrat o chleba. Pozdravujte přiblblýho stbáka filipa a rudou mrchu semelku. Čau *1* *1* *1*
  • Pusinko, můžu ti říct, že je mi Kyjev v podstatě lhostejný. Vadí mi akorát zločinné počínání ruska, které si za to již vysloužilo světovou izolaci a nastávající hlad a bídu. Nechtěl bych být příslušníkem národa, kterého kdekoliv ve světě považují za nebezpečnou, hloupou lůzu. Tobě to zřejmě nevadí, už ses tak narodila.
  • Pusinko, že jsi rudá vlastizrádkyně o tobě dávno víme. Pevně doufáme, že tě sleduje BIS a že za svoji vlastizradu budeš po zásluze potrestána. Do té doby jsi trestána pouze vlastní blbostí.
  • Pusinko, na rozdíl od pár pomatenců - členů a voličů ksčm nás, normální lidi, rusko vůbec nezajímá. Po dlouhá desetiletí je pro nás rusko předmětem naší nepřízně např. při sportovním klání, zejména hokeji. *1* *1* *1* Já osobně bych tam nikdy nejel, když slyším ruštinu v metru, odsednu si, lidi, kteří si s rusy zavdávají, ignoruju. Čést puso.
  • To jsou jen tvoje chiméry v nemocné hlavě. Virus jsi nejspíš chytil na stranickém školení. Je mi tě upřímně líto, bez urážek. Přeju ti brzké uzdravení *1*
  • Blbouni mne nevytáčejí, mrzelo by mne, kdyby se mě dotklo jednání chytrého člověka. U blbounů je takové jednání normální.
  • Kam šlápne hnáta Rusáka, tam je bída, žal a zmar.
  • Dobrá reakce,díky!
  • To :jiřik. Jak se někdo nechá vytočit nad pár řádky několika slov. Podle odezvy na tom asi nejste dobře. Spočítejte si tep a změř si tlak, případně zavolej "rychlou".
  • I když to tak z mého příspěvku možná nevyznělo..Ano souhlasím...
  • Žasnu nad vašim komentářem a nemohu souhlasit.Já tu bratrskou pomoc zažil na Václavském nám.rok po ZVS,kdy jsem sebou plácnul na zem a byla to nešťastná náhoda,když bratrské kulky mi lítaly nad hlavou a ničily dodnes neopravené Národní muzeum.Nebo,když si studentka na Klárově vysloužila kulku,která jí nešťastně zasáhla.Bylo by dobré se spíše věnovat tomu co se děje u nás a ne někde jinde a kor v zemi,která nás okupovala.Aby póvl národa v Senátu a Parlamentu si nepřidával nehorázné peníze ,na které nemá ani svou nekvalitní prácí a ani docházkou nárok.Je vidět,že jsme malý zakomplexovaný stát,který se potácí od mantinelu k mantinelu a mnohdy neví čí je.
  • Ztratili jsme doněcké letiště, přiznala ukrajinská armáda

    Ukrajinská armáda přiznala ztrátu doněckého letiště, o které navzdory příměří vedla se vzbouřenci vytrvalé a tvrdé boje. Vládní síly tak přišly o symbolicky důležité postavení, které si udržovaly od vypuknutí konfliktu loni na jaře.
  • tak jsme si přečetli souhrn tvých pověr a zbožných přáání - a dál?

    Jo, Rusko, to nás nedá *2* *2* *2* - doufejme
  • Honzíku, vypadl ti kapitalizmus.
  • jiřiku, oproti tobě budu reagovat bez nadávek. Odkud je dnes řízena EU? Odkud je řízeno NATO? Kdo rozhodl, že po druhé světové válce budeme pod vlivem SSSR? Nebyly to náhodou USA a Velká Británie, které se na jedné straně Stalina bály a na druhé straně se s ním paktovaly vždy jeden proti tomu druhému?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit