Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Průměrnej odborář = stěžující si na neustálé snižování životní úrovně, byť denně vypije 5-10 piv, pár panáků a vykouří si svoji krabičku cigaret, s pařáty místo směrem k práci nataženými ke státu.
    • Vidím, že už kliklo 6 průměrnejch odborářů (23:44 hod.)
  • Nejsem ekonom a proto se přikloním k názoru odborníků.takže,Kalousek je ekohodnoceními stavěn poměrně vysoko,prostě uznávaný,takže mu co se ekonomiky týká věřím. Jinak je to asi pěknej parchant. A jouda z horní dolní mě nikdy nepřesvědčí,že neumí svoji práci *3*
    • Chlapečku, jeho prací je krást a tu doopravdy umí.
      • Chlapečku? Co o mě víš? Nic. Vzhledem k tvému uhráky pokrytému nicku se divím,že kritizuješ zrovna Kaldu,mega elitáře *1*
        • Jsem jen zloděj, pustili mě na amnéziii nebo jak se to píše
  • Čím větší pitomec, tím víc mu vadí, když se dobře hospodaří, že rudoprdélníci?
    • V jakém smyslu ty čurá*u
  • Je potřeba udělat to co se zanedbalo: komunisty poslat díle do kriminálu a dílem do blázince. A to i ty "bývalé". Zákony na to máme.
    • Já uý v blázinci jsem a je mi dobře, mám internet 2x denně
  • A co vodbory provedly lidem v této zemi! *6* *16* *1*
    • Souhlasím!
      • Já ne, já jsem bez názoru, jen blb
  • Odbory? Banda tupých bolševiků! Jsem zvědavej, jak budou přesvědčovat inteligentní lidi!?
    • Ty si ale chytrej ty hovádko Asi člen konsomolu, nebo ne co?
  • Jen blázen by ho volil.Když se na něho podíváte............ten člověk není zdravý.
  • odbory se nechaly rozdelit a ted jen oblbuji pracujici lid. jen oslabuji odborarske hnuti-ktere by melo zastavat prava pracujiciho lidu. to se pak dari KALOUSKUM a KLAUSUM...
  • Ale houby, to chce ho ultouct lopatou šmejda, a tu fotku jste tam dávat nemuseli, 89% národa se udělalo zle
    • Správně, bez soudu, ten si nezaslouží.
    • Mě ne rudá kožko ,zle se mi dělá z dutohlavů tvého typu *11*
      • Jsi kre*én, nikdo tě neuznává ty voe
  • To vížžejóóó, a po demonstraci s polu půjdete na pivko, co? Akorát oblbujete lidi !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit