Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kluci prestante krast nicky, oni snad taky prestanou i kdyz jsou to komunisticky prasata *12* *16*
    • Jsi zloděj a blb. *11*
    • Aspon,ze ses priznal ty smetaku,co jsi zac.Schvalne sem nepisu-jsi podradnej kriminalnik,ktery nic jineho nedela,nez krade.To,zes ukrad zde vice nicku,a urazis kazdyho je porucha tve osobnosti.Jednou krades nick komunistovi EROVI,pak me.Treba jsi stasten-kdo vi.
      Nez prisla amnestie,tak se toto nedelo!Tedy delo,ale v daleko mensi mire,nezli ted.
      Je treba,aby Tiscali zmenilo pravidla,jinak tyto diskuze jsou o nicem!
      Tak sem pis dale pod mym nickem,a doufam,ze kriminalnik a zlodej,jakym jsi brzo skonci zpet v lochu.
      Pro dalsi pisatele,toto je ode me posledni zprava,jestli zde nekdo bude psat pod mym nickem,tak na nej nereagujte!
  • Klídek odbory, ta povolební euforie za chvíli vyprchá a TOPka bude zase na svých 8%.Nebo Zavadil už má chuť si pokecat s Kalouskem na pivu???
    • Taky si myslím, ale jako propanda vládnoucích nul pro vymyté mozky paráda. Vidíš, jak tu bezmozkové kvičí nesmysly *7*
  • Jsem degén a tak to i zůstane, a vy jste lůza lůz králové
  • ve světě a Evropě máme sice hospodářskou krizi, toho jste si samozřejmě nevšimli, ale u nás by odbory, socani a komunisti vytvořili blahobyt a ráj na zemi..hmm..tahle strašná vláda to i s Pík a dalšíma figurkama kormidluje docela obstojně, ale 54% chytrých voličům je to málo...uvidíte, Milošek Zemanů ví, jak na to, to se ještě budeme divit*12*
    • S SSSR žádná krize nebyla.A to bylo proto,kdo má suroviny ten má Evropu,ale Západ to není.Kapišto.
    • Až přijdete k rozumu, tak se ozvěte, dřív však rozhodně ne. Bohudík 54,8% lidí v této zemi nepodlehlo zhnusení z pravicového hulváctví a grázlovství, kterým nás oblažuje pravice již 20let, a šlo volit. Ing.Zemana musel volit každý kdo má všech pět pohromadě. Zeman o několik tříd převyšuje Schwarzenberga inteligenčně, znalostmi, přímostí, českostí. Říkám to jako člověk, který po skandálním vyřazení Okamury nechtěl volit žádného z těch, které nám nechali na volbu. Nedovedl jsem si ale představit, že bych se měl stydět za to , že jsem Čech a máme za prezidenta Schwarzenberga- člověka, který evidentně má problém porozumět otázce, natož na ni věcně a inteligentně odpovědět. Z toho pohledu - bohudík.
      45,2% pro Schwarzenberga je na druhou stranu alarmující. Máme tady 45,2% procenta lidí, kteří by se za Schwarzenberga nestyděli ( přeci má styky ve světě), kterým nevadí jeho vlastnosti a zřejmě se ztotožňují s hulváckostí při prosazování svých představ. Neb minimálně výrazy " rudá lůza" a podobně svědčí o úrovni těch, kteří je používají, včetně těch, kterým zřejmě nevadí. Nevadí jim, že urážejí 54,8% lidí, kterým většinou nesahají ani po kotníky.
      • Souhlas
      • HulváTSkosti jsem si tedy všiml jen u Zemana. Už dobrých 20 let je vyhlášeným hulvátem. A jsem zvědav, jestli se například spolu se svržením vlády také zasadí o snížení DPH, když s tím tolik v kampani argumentoval proti Schw.
        • Nauč se psát nulo
      • Já jsem si zvolila od začátku Karla Švarcenberka a zaa tím si stojím. Je mnohem inteligentnější než tvůj jČech Zeman.Nesmíš to měřít přes papír. Karl má rozhled je světový a šlechtic. Umí se chovart v každé dspolečnosti. Zeman je bonmotník křoupek z Moravy. To se mi na hrad nezdá. *12*
        • Podle vás jsem také křoupek z Moravy ,když tam jezdím relaxovat to samé Zeman.Ten váš Šlafenberk je opravdu representant.Doufám,že již brzy nebude ministrem v zahraničí.
        • On je šlechtic a ani neumí šermovat.To by nemohl být můj mušketýr.
        • Ty ho ani neumíš správně napsat. To svědčí otom kam patříš. Mezi šišlavce a senilní pitomce ! *12*
        • Nauč se nejdřív psát krávo a koho si volila, nikoho nezajímá
        • Výborně. Nenech se ovlivňovat se svým zdravým rozumem tlupou zdejších tláchalů. Hlupáci, kteří nikdy ničeho nedosáhli, by rádi viděli slušné lidi na kolenou. Jsi super.
          • Jako já a mé ego roste, i když jsem nepotřebný trotl
        • Já o něm vím, že umí dobře rozhazovat finance daň. poplatníků v podobě dotací do svého panství.
          • Víš ho*no.
            • Ty já oni my, všichni rázem oněmí trapko
    • ty wogo
      • Ho*no Wogo, výplachu bez mozku
    • Máš naprostou pravdu, tupce nepřesvědčíš. Těm stačí naslibovat, že se budou mít dobře bez námahy, protože "oni" se o ně postarají, popřípadě jim zamávají buřtem před čenichem a stádo za nimi půjde. Jako vždy.
      • Když to šlo před rokem 89, půjde to i později. Bude však muset dojít k velkým změnám. Především vedle soukromých, vybudovat i státní podniky a banky, aby zisky nešly pouze do kapes zlodějů, ale do státního rozpočtu. Poslancům a senátorům omezit platy minimálně na 1/4, žádné soukromé zakázky na každou blbost na kterou má stát na mi nistersvech mít dostatek kvalitních úředníků. Vyházet kamarády a strasníky z odborných míst a dosadit ty, kteří oboru rozumí. Zrušit školy, které chrlí tisíce nezaměstnatelných nedouků a nechat jenom ty kvalitní. Peníze se rozhazuji hrstmi na pitomosti a na důležité věci pak nejsou.
        • Teda Andulo.......... ty si toho nakládáš. Myslíš, že tolik práce do smrti sama zvládneš? *8*
      • Za tupce považuješ sebe, díky že jsi se přiznal
  • M.Kalousek ":Máme nejlepší rozpočet a vládu rozpočtové odpovědnosti." Může m někdo vysvětlit proč v době,kdy začal jako ministr financí, nám rozeslal složenku na splacení dluhu ve výši 120 tis.Kč.
    Ke konci loňského roku je zadlužení dosáhlo zadlužení každého občana už 160tis.Kč.Kdyby jeho kecy nebyly k pláči,tak se smíchy neudržím.
    • Ke konci loňského roku je zadlužení dosáhlo zadlužení každého občana už 160tis.Kč.Kdyby jeho kecy nebyly k pláči,tak se smíchy neudržím.
      Nemáš pravdu, dluh je o 100 000 vyšší, neboť kriminálníci, hnědočeši a cizinci jej splácet nebudou a s potomky (děti) starousedlíků pár let nepočítej, již dnes je dluh nesplatitelný. Komunisti to vedli do p r d e l e, trojsebranka našla zkratku - turistickou - po modré.
    • protože jinak by to bylo 180tis :) ... je to dlouhý proces a i kdyby jsme si přestali pujčovat, tak dluh pořád hodně poroste jelikož naskakují úroky! navíc přestat si pujčovat jen tak nemůžeme, když jsme si na ten luxus už zvykli.

      než začně s tím jak to bývavalo, tak už v r. 93 byl dluh asi 158 miliard což dá sice 15 800kč na člověka, ale vpomeňte si jaký byl tehdá plat.
      • Nezapomeň však na to, že v roce 89 byl dluh nula. Navíc tady by majetek za 4 biliony, který už v roce 93 byl částečně prodán a peníze za něj se nějakým způsobem vypařily. Všechny vlády od roku 89 jsou stejné. Dluh neustále roste, majetek za cca 2 biliony je fuč i s penězi za něj, dluh státu je 1,8 bilionu a ještě jsou tady zatajené pohledávky, jak se sem tam něco ukáže, tak to bude též další bilion, spíše více. Ať žije kapitalizmus!
        • Dluh nula??????????????????????????? Tys asi spadla z měsíce, ne? Škoda komentáře. *7*
  • Jestli si někdo myslíte, že odbory pro vás něco udělají proti této vládě, tak si vzpomeňte, že po největší manifestaci v Praze ( ještě se lidé rozcházeli) seděl odborový boss Zavadil s Kalouskem v zahradní restauraci na pivu !!! Přijdete o iluze jako většina dalších, kteří už na jejich "odpor" nejsou zvědaví!
  • ....no a církevní restituce je poslední zločin těchto tzv.elit.....
    150 miliard v době kdy je stát zadlužen více jak bilionem...
    to je Kalousek panečku hospodář.......!?!?!??!
    • Církve nedostane 150 miliard, ale majetek a o ten se bude muset starat a opravovat a udržovat ho. Nebo chceš na opravu církevních památek raději platit ze svých daní jako dosud?
      Není to projev závisti a hlouposti?
      • Jsem de*il ale, ono to půjde z našich kapes, stydím se za sebe, jsem komunistická nula, co nikdy nic nedokázala a ještě mi kradou nick, ale já vím kdo a posílám email
        • Taky můžeš dostat po hubě
      • Prosím tě nekecej. ODkdy se takhle rozdává,že tobě nebo mě nedá někdo vilku.Klideně se o ní budu starat. Kdyby to bylo tak ploctivý jak píšeš,proč jsou takové tajnosti se seznamem,který majetek se má vydat? Hsanáková ne a ne ho přiníst.To chcew říct,že Marie Terezie a její sycn císař byli blbí? To si myslím že nebyli, že byli naopak z církve znechucený a proto jí majetky sebrtali pod státní spárvu. A Masaryk taky. Nesvádějte to všechno na komunisty. *16*
        • Nebav se s ním. Je špičkový. Neptej se, co.
  • ..komu se líbí...
    poplatky u lékaře,zvyšování cen léků,zvyšování nájmů a ceny bydlení
    nemožnost získání bydlení pro nízko a středo přijmové vrstvy bez doživotního zadlužení,zvyšování daní pro chudé a střední vrstvy,snižování daní a sociál.odvodů bohatým,ožebračování postižených a invalidních občanů,likvidace socialních jistot pro zaměstnace,nemožnost prokazování legálnosti nabytého majetku,pouštění tunelářů na svobodu,nestíhání zločineckých mafií typu soudce Berky a mafií typu elitářů jako Tykač,Bakala,Babiš,Dienstel,Klaus,Nečas,Kalousek,Kožený, armáda 10% nezaměstnaných,příliv cizinců pracujících načerno....adt.
    ...ten komu se to líbí ať volí KALOUSKA ...a jeho KNÍŽETE...a jeho TOP 09...no a další zločinecké organizace dneška v čele s ODS......
    ...všichni jsou to jen služebníci elit BILDERBERGU dneška....nikoho z nich nezajímají sebevraždy a osudy zničených rodin systémem dnešního zločineckého systému, který vydávají za demokracii.....KOMUNISTI z 50 tých let byli ubozí žabaři...podejte si ruce soudruzi....je mi z vás velmi špatně od žaludku....-((((
    • -Mně jo, ale já jsem nesvéprávný
    • Já bych tě na půl hodiny zavřel do jedný místnosti s komunistickým bachařem z 50. let. Myslím, že bys teprve potom zjistil, co to znamená blbě od žaludku.
      • ja bych te zavrel do jedny mistnosti s . to je homosexual a ten by ti to vysvetlil ty bolsevicka LUZO *12*
    • Nezapomínej, že komunisti po vále uloupili bohatou zemi, že jim to vystačilo na půlstoletí tureckého, pardon ruského stepního hospodářství. A Za to půlstoletí zdevastovali zemi tak, že náprava bude trvat generace. Kam šlápne noha Rusáka tam sto let tráva neroste. Tak ještě musíš počkat padesát let.
      • Tak podle tebe tady byla po válce bohatá země. Komunisté postavili celá města i s občanským vybavením. Školy, školky, stadiony. Elektrifikovaly se tratě, prováděla se elektrifikace, plynofikace, zaváděly se vodovody a kanalizace... Stavěly se dálnice, které na rozdíl od těch dnešních stále jsou v provozu. A ta země byla bohatá z pohledu tehdejší doby. Domy většinou bez příslušenství v bytě, cesty kamenité. Tak to bylo všude. Po válce šla vybavenost rychle dopředu, díky novým technologiím. Ten, kdo srovnává úroveň bez ohledu na vývoj, ten nemyslí. 40 let v technice je hodně.
      • To jsem nechtěl napsat, ale veterinář říkal, že mě dřív pustí, když to napíšu
    • a to máš z rádia Jerevan? ty seš ale tááááááááák chytrej...a hlavně do toho tak pěkně vidíš..ha, ha..
  • Pryč s tou zlodějskou trojkoalicí, nejsem komunista, ale je to nejhorší vláda a parlament v historii republiky. *12* *12* *12* *16*
  • Papaláši minulého režimu byli lejno velikosti bagety, ti dnešní papaláši trojsebranky jsou kýbl plný průjmu. Zápachem a barvou si nemají opravdu co vyčítat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit