Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přestaňte se osočovat, začněte pracovat. Ale vím, že je to těžké, když v parlamentu se nepracuje, ale žvaní a osočuje jeden druhého. To nemůže dobře dopadnout. Vrchol je od "demokratů" zpochybnit demokratickou volbu. A začněte se zabývat známými kauzami, kde stát a my občané jsme rozkrádáním přišli o miliardy. Ondráček mě nezajímá, jednou byl zvolen a tím může být zvolen někdo až v příštích volbách a nebo provést závažný tr. čin, což nenastalo.Tak znovu první větu, protože za to berete ty nehorázné platy.
  • V civilizované zemi by taková zrůda jako je ta komunistická sadistická mlátička byla v kriminále a ne v parlamentě. Ona ta zrůda nelituje, že mlátil nevinné ženy a kdyby mohl tak to bude dělat znovu. A ta komunistická banda místo aby seděla v kriminále tak se za naše peníze rozvaluje v poslanecké sněmovně. Přestože máme zákon o zločinnosti komunismu.
    • V civilizovaných zemích ovšem sadistické policejní mlátičky v kriminálech obvykle nebývají.
      Vy máte zákon o zločinnosti komunismu? K čemu je takový zákon, když komunismus nikde nikdy nebyl nastolen, toť otázka.
      Komunistický režim, jak je v jiném zákoně napsáno a jak se zkráceně označuje diktatura oligarchie členů komunistické strany, komunismem nebyl a z definice býti nemohl.
      • To Ruble:
        Komunismus jistě nikde nebyl a také nikdy nebude nastolen, protože to jednoduše není možné. Ty marx-leninské bláboly jsou středověké chiliastické nesmysly převedené do období počínající průmyslové revoluce a dnes už překonaného materialistického vidění jsoucna.

        Ten zákon skutečně používá termín "komunistický režim" a souhlasím s tím, že je tím vyjádřena "diktatura oligarchie členů komunistické strany". Tuto diktaturu lze ovšem zkráceně nazvat "komunismus" a také se to tak obvykle chápe.
        • Ano, takovou diktaturu lze nazvat zkráceně "komunismus" a také se to tak nikoli ovšem zcela obvykle chápe.
          Je to názorný příklad záměny pojmů a ukázka vzniku novořeči, tedy práce novinářů a politiků, v přímém přenosu.
          Obávám se, že rozdíl mezi komunismem a "komunismem" budu jednou vnukům těžko vysvětlovat a nakonec nevysvětlím. A když vysvětlím, tak je nikdo z jejich vrstevníků nepochopí.
          Co míníte překonaným materialistickým viděním joucna?
  • zdravím,ještě ke komoušovi Odráčkovi. Je mě s podivem, že se bojí o svojí rodinu, předpokládám, že o tátu ne-jak jsem viděl jeho bolševickou vitalitu. No a v r, 89 se rodiče študáku a mladých lidí nebáli. MLATIČKO ????????? pendrekům zdar! siola
  • zdravím tak ta atmosféra v naší zemi mě připomíná rok 1988 před defenestrací, Smál jsem se kecům Jakeše........ dnes kecům MZ, Jenom nezapomínejme, že dnes si za to můžeme sami, tím koho volíme. Jedny považujeme za zloděje a druhým zlodějům a opilcům dáme moc, Tak teď babo raď,,,,,,,,, ????? zdraví siola
  • Já bych dal komančům demokracii... Pendrekem bych je hnal po Národní až k hrobu Milady Horákové a pak svinským krokem zpět až na Albertov. A pak rozchod do připravených cel.
  • S čím kdo zachází, s tím taky končí.
    Že by ten nebojácný "mlátička" měl strach ?
  • Lynč? Jakého lynče se bojí? Že si před ním někdo odplivne? Nebo se děsí toho, že před ním bude stát bezbranná ženská a on nebude mít v ruce pendrek?
  • Sedmilháři jsou sedmiprocentni strany "demokratického" bloku a věřím,ze kdyby se ocitly v dávných časech,vitaly by Hitlera se vztyčenou rukou. Takové vsehoschopne kuvy to jsou.
    • honzas
      Ty budeš nějakej zaprděnej porimitivní komouš.
      • víme sajmon, porimitivní
  • Ondráček nebo Ovčáčak, zmetci jsou to rudí oba, no ne? Jeden onanoval s pendrekem na Národní a jeden v Halo novinách.
  • Jo tak pan mlátička se bojí o svoje děti a rodinu ...?? A co my, kteří jsme zažili represe komoušů, nedostali se na školy, nemohli jsme hlesnout proti systému, zavření za plotem bez možnosti cestovat, ve frontách za rusandama s čemodánom. Pane mlátička a slavní komouši - je mi z Vás na zvracení *16* Přes represe jste machři , ale když Vám je někdo připomene, tak "já nic, já muzikant" Jste banda falešně hrající kapely.
    • Souhlasím. Nejhorší ale je, že stádo prokomunistických p.tomců a zrůd si ty vyznavače rudých bestialit volí. Neumím si přestavit, že by si v Německu členové Hitlerovy NSDAP přidali k názvu "M" (nebo B od Bayern) a rozvalovali by se v Bundestagu. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit