Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně by mě zajímalo, jak to fakt bylo, protože ta nejnovější oficiální verze, že rozháněl bitku cigánů s hokejisty mně připadá jako nejdebilnější! Nejdřív tvrdili, že se na kameře nedá nic poznat, protože se tam kočkovalo hafo lidí, pak se jednalo o rodinnou nakládačku atd.
  • KIMCID
    příště už to neudělá
  • KIMCID
    hrůza? kdo to je
  • Tak, to máme 4 pytle po 50 Kg x 4 Kčs/Kg. Dlužíte předsedovi JZD 800 Kčs. *3*

    PS: Můžete sdělit místo, kde rostou? Děkuji.
  • Janičáre vševědoucí, nebyl to mladej Říman? Ten už těch rvaček měl povícero ale díky imunitě jeho fotra se to vždy zahrálo do autu.
  • http://domaci.eurozpravy.cz/spolecnost/98080-hruza-zavolal-na-rvace-policii-ti-ho-chteli-kopanci-a-pestmi-zlikvidovat/forum/#conversation-195368
  • Asi jsem slepy,ale ani jeden z nich nevypada jako cikan. Belosi jako poleno.
  • Dva cikáni šli sedřeni ze šichty a Hrůza jim upadl přímo na špičky bot.
    Tak ho jenom odstrčili !
  • To jsou zase prispevky! Obhjavovat zmlaceni do bezvedomi muzou jen skutecni dusevni mrzaci. Je mi sice jasne ze polovina z techto "obhajcu" jsou jen tzv internetovi hrdinove,kteri by se slozili uz jen pri pohledu na rvacku,ale i tak je mi z nich nazvraceni.
    Co kdyby to byl nekdo vas blizky? Taky by to bylo v poradku?
  • Docela by mě zajímalo, zda by policie byla tak aktivní, kdyby se nejednalo o umělce z Pražic, ale jen o obyčejného smrtelníčka, bez televizní masírky. Jak by to asi probíhalo. *3*
  • kdyby to ten magor s knírkem stihl, možná bychom dnes raději neřešili nic. našli by se jiní agresoři, a možně, měli - li by tu správnou příslušnost, byl by Michal obviněn, že si na sebe skutečně sám přivolal spravedlivý hněv dobrovolné pouliční hlídky. samotného mne takto v nj pokopaly plešky tak, že jsem se vracel domu ranním rychlíkem zbitej jen v kratasech
  • většina nas z Ostravy robi bojove sporty tak bych doporučil pražským troskam ať tady raději nejezdi bo by taky mohli dopadnout jak hruza!!! *10*
  • Na schvalování trestného činu je taky paragraf magore!!!
  • i když je namachrovaný a vypitý, nemusí ho kvůli tomu místní chachaři skoro zabít a kopat do ležícího chlapa na zemi v bezvědomí, to je prostě hnusný
  • přijel tady k nam do Ostravy a začal hrat machra!!! Všichni víme jak jsou ti pražaci namachrovany! Tak dostal po čuni, nejsme tu v Ostravě na take chuje zvědavi!
  • Takze chtel byt umelec poslednim zpravedlivym.Na Stodolni nicmene koluje verze o naprosto zezhranem muzikantovi ktery si utahoval a vyhryzoval na mistnaky.A tak chytnul.A pravem.Ze by zas spinavci od novin tvorili historii?
  • Slyšel jsem v radiu mluvit jednoho z těch mladíků, byla to taková hodně "opálená" řeč. Hrůza udělal chybu že se do nich montoval když se rvali.
  • Blbe
  • aby se Hruza neposral
  • Chtěl jsem napsat něco o tom, že kdyby to ten magor s knírkem stihnul, tak bychom tu teď nemuseli řešit podobné problémy, ale protože bych mohl být trestně stíhán, tak jsem si to rozmyslel...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit