Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dle záběrů čt jsou to snědí parazité...jen nechápu,že zvláštní škola pro kopáče se v Ostravě nazývá studium..to je možné jen tam...žádný terst není pro tuto primitivní sběř dostatečný...
    • Od počátku jsem si myslel, že to byl ten hnědý poddruh člověka. Protože člověk by tohle neudělal.
  • Slyšel jsem v radiu mluvit jednoho z těch mladíků, byla to taková hodně "opálená" řeč. Hrůza udělal chybu že se do nich montoval když se rvali.
  • stalo se mě něco bodobného cikáni skopali do bezvědomí chlápka totální likvidace když jsem vylitl s auta a začal jsem se nimi rvát nikdo s přihlížejicích nepomohl rozdal jsem pár ran a chlápka bez vědomi odtáhl do bezpečí .když přijížděla policie cikání vzali nohy na ramane a uprk -ukazuji policajtum utíkajíci cikany co ho zmlátily do bezvědomí -no jak to dopadlo -žádný pronásledování cikánu ,začali dávat klepeta mě a cpát mě do auta -díky přihlížejícim co dosvědčily že jsem bránil chlápak co byl tuhej tak mě nachali být . . uděla bych to znovu i když uiž mám nějakej rok serval bych se sněma a to hned .
  • studenti ? co studují ? vysokou kapsářskou a pasáckou ?
  • Jak můžou být obvinění z vydírání ??? Jde o jasný pokus o vraždu, to se zas policajti vytáhli, ještě můžou obvinit Hrůzu z rasizmu a obvinit jeho z výtržnictví, v tomhle absurdistánu bych se už nedivil ničemu. Apropo v té hospodě byli jen oni tři, nebo zas připosraný Češi si to ještě fotili na telefon místo toho aby mu někdo pomohl ??? Z tohohle národa je mi na blití.
  • zranila zbloudilá rána separatistů
  • A bude hůř. Ti paraziti se množí jak potkani. Až zase přijde nějaký magor s knírkem...
    • Chtěl jsem napsat něco o tom, že kdyby to ten magor s knírkem stihnul, tak bychom tu teď nemuseli řešit podobné problémy, ale protože bych mohl být trestně stíhán, tak jsem si to rozmyslel...
  • proč novináři nenapíšou pravdu...že dva cikáni chtěli po zpěvákovi cigarety(nebo peníze),ten odmítl,tak jej napadli...to je celé,nic víc za tím není...děje se to v našich ulicích denně,snědé hordy obtěžují slušné lidi ve všech městech této země..a docela často někoho napadnou a zmlátí...
    • Zrovna včera jsem postřehl jednoho c....a, který si vesele močil na stěnu domu. Asi ledvinová choroba z nadměrných dávek! Kousek dál byly stromy (když už)!!
      Přitom se to stalo asi v 18 hod! Udělaní byli dost, asi měli dobré vybaveni v posilovně...
      Jinak zde máme MP a Policii. (Jak se pouze jezdí auty, tak se toho mnoho přehlédne).
  • Já jsem taky dosti opálený, ale ani za mlada bych se ničeho takového nedopustil, to jsem si jist!
    • Vidím, a proto kradeš nick.
    • černá (_!_) srdce Arizony
  • To jsou zase prispevky! Obhjavovat zmlaceni do bezvedomi muzou jen skutecni dusevni mrzaci. Je mi sice jasne ze polovina z techto "obhajcu" jsou jen tzv internetovi hrdinove,kteri by se slozili uz jen pri pohledu na rvacku,ale i tak je mi z nich nazvraceni.
    Co kdyby to byl nekdo vas blizky? Taky by to bylo v poradku?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit