Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mate urcitou svoji pravdu Alenko, ale kazda pravda ma x uhlu pohledu, uzemi, ktere bylo zakoupeno, dle prava patri lidem Izraelskym, uzemi, ktera byla srovnana se zemi, dle info vesnice nekdy strovnany se zemi a zabrany, lide nekdy udajne i vyvrazdeni, to je proti bohu a proti vsem zakonum prinesenym Mojzisem, kde je mj. nepokrades , nezabijes, zide meli zapovezeno a maji vrazdit, nebo krast, ovsem ateisticky svet je jineho nazoru., vec neni jednoznacna, jak by se vam libilo milostiva, kdyby prisil treba rusove, amici, a srovnali vam se zemi vas dum a rekli drz hubu, nebo te zastrelime, my jsme tu byli pred dvema tisici lety tak vypadni nebo jsi mrtva...a tak to je, jedno lidske stesti vznika na nestesti druhych, nechci se urcite zastavat tech co delaji nejake rakety a jine a hazi, to jsou jak cesti cikanoromove, kteri kdyby mohli by hazeli taky, ale nemaji co, krom lahvi s alkoholem a nozu co maji ze, a rukou co v 90 procentech nikdy nesahnou na praci - ale pohledte na to i tak, ze ne vsichni civiliste vubec chteji jakkoli nekomu skodit a padaji jim bomby na hlavu, a co deti? ony si vybrali narodi li se prave na toto uzemi?
  • vypada to ze hloupost roste v zemich ceskych na stromech a ty jsi jejich velky sberac. Co te vede k presvedceni, ze jsi nadclovek, je mi zahadou.
  • Ezop s Edenem.Hoši hoši že se neseberete a nejedete těm šmudlům páchnoucím v hadrách pomoct.To se to sřílejí petardy když jste schovaní v poušti.Ale najednou chamraď dostává na frak.Kluci izraelští vyhubte to tam všechno ať je klid na zájezdy do Svaté země.
  • To jsi zjistila pozdě já to vím dávno, je to stará bukvice s malinkým pinďou, takže nic s toho.
  • Myslela jsem že mě bude milovat tečka, ale pak jsem zjistila že je teplý a má ho tak malého že by to ani nešlo, navíc je to starý roztřesený dědek, kolk má osumdesát nebo víc? Tak jsem se ptala na nějakého Nota a to prý je taky on, takže jsem rozčarovaná!
  • Je to docela smutný, ale Hamás je banda zbabělců, kteří střílí rakety na Izrael z obydlených částí. Pak protiofenzíva je takhle tragická. Jak byste jednali vy, kteří kritizujete jednání Izraelského státu. Představte si, kdyby se něco podobného dělo u nás vám. Nezapomeňte na Chalifát... o to tam asi také teď jde. Židé mají své historické zklušenosti... pogromy, nacismus, komunismus... z těchto zkušeností i snámi pak vychází jejich jednání, protože se musí v tom území uchránit.
  • Presne hruzna cisla, za deset dnu zabili vice lidi nez palestinci ze svymi rachejtlemi za poslednich 13 let. Kde je nejake soudne ospravedlneni takoveho cinu. To se da popsat jen jako "obycejny fasismus".
  • A na to jsi přišel (přišla) jak?
  • Amíky je třeba vypráskat pořádnou holí a poslat do Bronxu a Detroitu, v Evropě nemají co dělat.,,
  • Izraelcům konečně došla trpělivost. Teď by nemělí polevit a vyprášit těm hadrákům kožich tak, že na to tisíc let nezapomenou.
  • Usrael tp zase pohnojil , a pořádně!!
  • V roce 1922 Britové rozdělili Palestinu na Předjordánsko a Transjordánsko, přičemž Transjordánsko zahrnovalo 78 % geografického území Palestina. Britové předali toto území svému spojenci, hašemitskému vládci. Ještě v roce 1981 prohlašoval král Hussajn, že: „Jordánsko je Palestina a Palestina je Jordánsko“.
  • Tři sta - shodou okolností zhruba stejně jako bylo pasažérů v tom nešťastném letadle. Ale tam nejspíš neseděl žádný ozbrojenec. I když - kdo ví.
  • Pepinlopato.A co jako?Zas tady prasíš stránky?Vidí blbečku prskáš tady skučíš ale nic s tím neuděláš.Sprostá chatra má akorát hubu plnou blbých řečí.
  • Komunismus = nacismus (Pakt Motolov-Ribbentrop)
  • Židonacismus = nacismus ! Dvě zrůdny ideologie vyvolené rasy , každá s miliony obětí !
  • Nacistická židozvěř v okupované Palestině , má na svědomí utrpení a životy milionů Palestinců ! To je málo ?
  • Milý Pepine, nepřijde ti zvláštní, že právě mohamedáni byli za 2. světové války spojenci nacistického Německa?
    Tuším, že moslemínské oddíly bojovaly na Balkáně, někdo znalejší jistě rád upřesní.
  • 5 měsíců montáží. Ale to je pro tebe stejně neznámý pojem, protože to souvisí s prací.
  • Jako bych otevřel Rudé právo před r. 1989 s nějakou komunistickou agitkou ! "Děkuji" za Vaše retro, omádl jsem rázem téměř o čtvrtstoletí ... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit