Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • volím SPD

  • To mě vůbec nepřekvapuje, soudruhu.


  • vanhorne

   "volím SPD"

   Pomatenec Balda je take volil, budes si s nim rozumet.

  • Já taky, jsou jediný kteří mají správnej názor na bordel zvaný EU-USSA

   • Soudruh není Evropan?  Nehlásí se k euroatlantické civilisaci založené na demokratických zásadách vytvořených už v antickém Řecku? Pak tedy nezbývá než sbalit si čemodan a odstěhovat se na východ do CCCP nebo do Číny či dokonce do Severní Koree.

  • Blahopřeji Abu Baldo.
 • Kluci v partaji - dobře to vedete. Není tady nikdo jiný, který by trvale a systematicky dával navenek signál vtěrkám z gumových člunů, že toto není země pro každého.Protože musí být protiváha takovým Hlupaním jako je Šojdrová.Musí tady být trvale někdo, kdo nepřipustí vtírání afrických příživníků do naší vlasti.Frantíci mudrují - ale pak je počítají mrtvé po teroristických útocích. Hlupáci v DDR budou ještě moc plakat. Moc. Hoši - děkujem!

 • SPD je realistická strana!

  Stejně jako ANO!

  Není bez zajímavosti, že obě jsou vedeny úspěšnými podnikateli...

  • Ovšem největší realista a terorista člen hnutí SPD Abu Balda moc úspěšný nebyl, ty osoby včetně dětí které chtěl zbaběle zavraždit jen aby podpořil fašistu Okamuru se i v tomto případě ukázal jako diletant, díky bohu.
   • Používání silných slov je oblíbenou kratochvílí. Dezorientovaný stařec je proklamován jako terorista hodlající vraždit děti (trochu podprahový argument).

    Myslíte, že pan Okamura je fašista? Jak se definuje člen fašistického hnutí? Je to každý, jehož názory se Vám nelíbí? Pokuste se o tom něco říct prosím. 

   • Jen když hloupě žv...te!

 • Existují na naší politické scéně partaje, které jsou extremistické, ale Okamurova strana rozhodně není politický subjekt extremistického rázu. Atypickým extremistickým subjektem je např. TOP 09. Primárně okamurovci hájí a prosazují zájmy občanů ČR.
 • Sdílím velmi podobné názory, které prezentuje SPD. Sdílím je jako takové, paralelně, ne na základě prezentací SPD. Umím i s motorovkou, ale stromy na koleje nekácím. Nejsem  a nebyl jsem v žádné partaji. Tak hluboce nikdy neklesnu. Nálepky všeho druhu už nepůsobí, a svědčí o tom fakt, že volby  se tím nevyhrávají. Tím myslím ty rasisty, xenofoby, extremisty, populisty, hlupáky bez vzdělání z JZD... a další.  

  Neoliberální demokracie je podvod. Všechna ta šílenství s menšínami, (bílou)rasou,  pohlavími apod., jsou vyvolávána bílými šmejdy s obřezanými pindíky kdesi za velkou louží. Vždy se to tam objeví a poté je to exportováno prostřednictvím neziskovek, pochybných Institutů a státních organizací USA. To jsou fakta, ne domněnky. 

  Často je slyšet, že prý demokracie je to nejlepší, co kdy bylo vymyšleno. Ale v rámci logiky, jak chcete aby demokracie fungovala, když ji někteří pošuci "ředí" multikulturalismem a diversifikací? Jak chcete dosáhnout toho, aby fungovala demokracie například v islámské komunitě? Nebo mezi klanově navyklými černochy z Afriky? Vždyť je to pitomost! Integrace? Jste normální?! 

  Když tedy nějaká SPD obhajuje demokracii, více , než tzv. demokraté, tak nepište tyto články a nedělejte ze sebe neo liberální multikulti gender LGBT pitomce. Jako bílý heterosexuál, otec rodiny, muž, dbajíce odkazů svých předků po tisíciletí jejich existence, si to zásadně nepřeji.  Děkuji. 😈    

  • Krásně napsané, maximální souhlas s Vaším komentářem.

 • dzixy
  Nejsou extrémisty náhodou ti, co netoleruji názor jiného, jiných?? Zajisté, a přitom se tváří jako ochránci demokracie. Zřejmě o ní nemají ani potuchy. Jak SPD, tak komunisté jsou Češi, volí je Češi podle českých zákonů. Je možné jim vytýkat kde co, představuji však dost velkou skupinu lidí, které všechny nelze hodnotit jako extrémisty. Od nepaměti platilo, že mír, prosperita a shoda může být pouze tehdy, když všichni potáhnou za jeden provaz. "A vo tom to je", z debat nelze vynechat nikoho.
 • "í, jako je SPD Tomia Okamury, které má samo k extremismu slušně našlápnuto"

  .

  A jakým způsobem k němu má našlápnuto? Konkrétně prosím?

  Proč třeba neoprávněné obsazení Klinika není pojmenováváno jako extremismus (kurňa to fakt není extrémistické, když neoprávněně obsadíte cizí nemobitost a neuposlechnete ani rozhodnutí spoudu o vyklizení,) Asi ne, když to novináři nazývají "aktivismem". 


  Takže v čem je SPD "extrémističtější", než ti levicoví "aktivisté"?

  Dovede si někdo představit, jak by to dopadlo s Klinikou, kdyby ji obsadili ěnjací pravičáci, Fakt si někdo myslí, že by tam mohli zůstat 4 roky? Takový naiva tady jistě není 😀😀😀

 • Komunisté už dávno nejsou komunisté, už dávno nejsou avantgarda. Z komunistů se nám pomalu, ale jistě stali vepři na krmníku, kteří jsou spokojení s tím, že dostávají velké poslanecké a europoslanecké platy, doufají, že to v klidu doklepají do důchodu a v podstatě nechtějí nic zásadního měnit. Prezident Zeman se nám v poslední době začíná taky pěkně měnit k horšímu, začíná také plout s eurohujerskoamerickým páchnoucím proudem, to samé se dá říct i o Babišovi. O Kalouscích, Fialech, Bartošcích, Hřibech, Polčácích, atd. ani nemluvím. Tedy jediným slušným čestným českým politikem je Tomio Okamura. Prostě je to charakter a nedá se zapřít, že má v sobě trochu té samurajské krve, tedy velkou fůru cti, odvahy a smyslu pro spravedlnost. Ať žije Tomio Okamura! Půjdu ke všem volbám a ve všech budu volit našeho Tomia Okamuru!

  • Kdo nelení a přečte si něco z historie, tak ví jak začínali Lenin, Stalin, Mussolini, Hitler... a rádoby Führer Okamura jde v jejich šlépějích. Ten je také malé postavy trpí zjevně napoleonským komplexem.

 • Všichni volíme SPD. Tato strana je budoucnost naší republiky a komu se to nelíbí ať nám prdell políbí....

 • skuteční EXTREMISTI jsou havlofašistické mafie...

  extremisti jsou havlofašistické strany ::ods, topstan,kdu,zel ,čssd,  které agresivně útočí proti prezidentovi čr, zemanovi ,nerespektují výsledek voleb, pochodují ulicemi jako hitlerjugend ,házejí přeměty vejce, lahve na českého prezidenta ,premiéra, beztrestně rušili všechna setkání prezidenta čr s občany, přejí českému prezidentovi smrt a to nejen v diskusích ,ale i v masmediích , sázejí se kdy umře , neustále vyvolávají nenávist vůči prezidentovi čr, i vůči skupinám obyvatel které ho zvolily, 


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit