Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pan prezident ing. Miloš Zeman byl zvolen drtivou většinou občanů ČR takže není důvod aby se omlouval kolaborantce a vnučce fašisty Peroutky *11*
    • Milosh Bublinková Rrdel byl zvolen stádem ovcí, které se nechaly oblbnout sprostou lží StBáka Zavadila. A sám Milosh Bubble Bum se pokusil o puč v ČSD, kde figurovali mimo jiné i Chovanec (nápravného ústavu) a Hašek-šašek. V každé civilizované zemi by něco takového, co straší na hradě už dávno mazalo i s tím jeho ovčincem do IV. cenové na Vysočině. *12* *16*
    • tak tak
  • vivat prosperující Doněcko a svobodný Krym
  • To se fašistům v Kremlu nelíbí!
  • ANO je parta estébáků.
    • napsal estébák.
  • Tomáš Chalupa, autor článku, opět ukázal, jak je fundovaný a objektivní redaktor. Popisovanou situaci hodnotí hodně subjektivně přesto, že objektu jeho kritiky vytýká, že "...zveřejňuje svůj osobní názor a ovlivňuje tím veřejné mínění. " Probůh, a co dělá on svým článkem?? Bylo by zajímavé vědět, za kterou stranu "kope" on. Je tak průhledný, že to nemusí ani sdělit. Z jeho postoje a názorů to lze poznat. Domnívám se, že "kodex", na který se odvolává, by si měl přečíst a dodržovat sám. Zatím je, jako objektivní redaktor, velmi průhledný a nedůvěryhodný ve sdělování pravdy.
    • Vážený, jste v rubrice "Komentáře", takže zde novináři zveřejňují své subjektivní názory, jako v každém jiném médiu, to už je celkem jasné z povahy věci. Pokud se někdo vymezuje proti Berlusconizaci českého mediálního prostoru, tak na tom nevidím nic hrozného.
  • Trefné, ale...
    Press.titutka proti press.titutům...
    A teď babo raď... *6*
  • Už dlouho jsem se po ránu nezasmál při čtení článku. Také se mi potvrdila slova, že se nedá médiím věřit a že většinou je opak pravda. Hezký den.
  • A co Bakalovo análně.cz (Economia). To je v pořádku, že. *3*

    Jo jak jde o Babiše, hůl se vždycky najde...
  • Jak jsem už napsal: BUDU VOLIT TOP 09 !!!

    Burešovi poskoci a řiťolezci mne svými hláškami víc a víc přesvědčují, že je to správné rozhodnutí.
    • si na to dost, sajmon
  • Opět T. Chalupa a jeho žaludeční vřed jménem Babiš. Nehodlám mu vyvracet jeho názory. Asi by to bylo vzhledem k jeho předchozím útokům na Babiše marné a zbytečné. Průšvih pana Chalupy je ale v tom že p. Petrová má s Kalouskem a jeho poskoky s máslem na hlavě absolutní pravdu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit