Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Kupředu levá, zpátky ni krok! " Co? Rozburácený redaktor provincionálního plátku, který milerád zaměstná "redaktory" kteří ještě včera prodávali hamburgery v hladovém okně. Dnes- investikativní novináři. Plátku který z nedostatku vlastního čtení tiskne i texty takového úpadkového media jako "hlidacičokl.org"! A to už je nějaký odpad mezi periodiky.Prostě v ID si mohou dovolit dělat co je napadne. A není rozhodující zda smečka vyčuraných politických křiváků se ostendativně nezapojí do diskuze. Ti by to tam p a n e č k u schytali!
    • Jo? A "ostendativně" - to je jako co? To neznám. To vymyslel někdo na iDnes?
  • Chalupovi musí notně ležet Babiš v žaludku: "... má etická kodex..."

    Vzteky dělá překlepy, inu je to nezávislý publicista, novinář a bloger — originální a čtivé články, zprávy, aktuality a komentáře, !!!vtipné glosy!!!, fejetony, rozhovory, reportáže aj. !!! Široké spektrum zájmů !!! a témat: společnost, politika, zahraniční události, historie (zejména 2. sv. válka), zajímavosti, záhady, umění…

    Odborné vzdělání v oboru žurnalistika a sociologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Bohatá předchozí publicistická praxe v tištěných médiích jako redaktor týdeníků 5+2 dny, Sedmička, šéfredaktor Olomouc Magazine.

    Tedy bulvární pisálek!!!
    • Toto je potvrzení toho, že "když je něčeho hodně, tak je toho opravdu moc". A u Tomáše Chalupy to platí. Nejde o to, že umí napsat různé žánry, ale o to, co v nich píše. A pokud se chce zabývat politikou, tak si musí vybrat - buď sdělí barvu, za kterou kope, nebo bude objektivní až za hrob. A to zatím neukázal.
  • Stejně je to ale pokrok oproti totalitě. Tehdy člověk nemohl estébákovi říci, že s ním nechce diskutovat. Byl jednoduše odvezen na služebnu a místo koblihy dostal pár facek.
  • Dobře má Bureš své mediální ratliky vycvičené. Měli by dostat cukříček. Nebo jsou možná také na koblihy ...
    • plácáš plácáš a nevíš která bije. To zdejší novinářští šmudlové jsou z toho na větvi.A jen závistivě skučí a spílají nepříteli.
  • Babiš to dělá dobře, Sobotka mne přesvědčil, že ČSSD je stejná banda kmotrů jako mafie ODS a TOP 09, tak už vím koho volit i když si koblihy kupuji sama! *2*
    • STbák je to samé, neli horší jen čeká na svou příležitost a pak uvidíš.
    • Hlavně nevolte komunisty. Já jsem si 40 let vyšívala vložky. Hnusné, bez křidélek a lepícího proužku. Dnes si je koupím v obchodě jako každá jiná žena na západě.
      Narodila jsem se v roce 1933.
      • No ale že máš tak ráda ovárka z hradu kterej má ke komunistům přímo svatou inkluzi.
      • Jak to tak počítám, tak to jste si těch vložek s křidélky nějak neužila. A čtyřicet let jste vyšívat nemusela, nedlouho po válce už byly. Sice bez křidélek a lepicího pásku.
  • politici zkrátka mají strach, chtějí debatovat jen tam, kde jim otázku na tělo nikdo nepoloží....
    • No jasněěěě, svatá pravda!!!!I I tady toho vyšumělýho Chalupu čte asi tak milontina lidí co Babišovu MFDnes, tak se zmůže jen na jízlivý článek a kopne si do pana Babiše s proudem zkorumpovaných politiků. On nezaměstná určitě ani 10 lidí, takže panu Babišovi jen hnusně závidí....
    • dearputin.com dneska ne ? *8*
      • Dneska ne. Snědla jsem koblihy a bílé pampersky mám nyní hnědé. *8*
        My staré babky to nemáme jednoduché. *11*
  • Tak to je jasné. BUDU VOLIT TOP 09 !!!
    Nebudu čekat na koblihu, mohu si je koupit.
    Konfident Bureš je nebezpečné individuum se sklony k hitlerismu a putinismu.
    Základem svobody a demokracie je dělba moci. Proto to tak funguje v USA a nefunguje v CCCP. Psychopat Bureš se snaží koncentrovat ve svých rukách moc táhne naši zem do zkázy. Sakra, to ten Bureš má stále málo ???!!!
    • A já to musím vědět, jako milenka Stalina Simona a její CCCP.....
  • novinářských šmudlů dostala průchod? Kde jinde než tady v okrajovém plátku by si mohli tak zeširoka pobědovat.Jinde by s nimi vyběhli! Jasně že "politici" jsou předposrraní.Protože Pa Babiš je hladce může vymést z jejich korýtek.Takž kluci v ID - dobře to vedete.
    • SOUHLÁÁÁS!!!!!!
  • A že vás takováto banalita donutila vyplodit takovýto dlouhý článek ! *3*
  • Tento článek mi otevřel oči a proto budu volit politické hnutí ANO
    • já sice ne, ale i tak si myslím, že v tomto případě má pravdu.
      • Narodila jsem se v roce 1933.
    • já volím KSČM

      vivat Zeman

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit