Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady je zase "znalců" Bible, kteří ji viděli nanejvýš za výlohou knihkupectví. A ani to ne, ti "znalci" knihy nečtou.
    • Kolikrát si přečetl bibli ty?
      Chlapče já jsem ji četl 2x a s toho 1x starý zákon. Až ji přečteš bude to travat dlouho než to přelouskáš a ze starýho zákona budeš vědět kulové. Nepotřebuješ být znalec bible, každý ji pochopí naprosto jinak, protože každý z nás je na jiné duchovní úrovni.
      Přeji hezké počteníčko.
  • Hlavně se nepouštět Pánaboha a držet se půlitru.
  • Pokud někdo nečetl bibli, tak je jasné, že toto nemohou znát. Pokud muž má styk s mužem nebo žena se ženou, tak na co jsou tací lidé. Bůh říká, že je strestá. Bůh stvořil muže a ženu.
    Takových pasáží je v bibli spousta.
    Stačí dodržovat desatero božích přikázání a nepotřebujeme žádný jiný zákon.
    • 11. přikázaní:nešiř bludy *1*
  • Tady je hezky vidět, jak je Islám nebezpečný. Stejně jako jakékoliv náboženství včetně ateismu.
    Záleží hlavně na lidech. Nebezpeční jsou fanatici a lidská blbost. A ta je, zejména v ČR, takřka neomezená.
  • spálit všechno
  • Principielne jsou vsechna tri "nabozenstvi knihy" z jednoho hnizda. Zidovstvi, krestsnstvi i islam rostou z jednoho korene a nesou podobne ovoce. Proto neni divu, ze dotazovani reagovali takto. Ovocem je vykoreneni predkrestanskeho, predislamskeho tj. Vedickeho nazoru. Proc. IS nici pamatky v Palmyre? Stejne jako krestane palili predkrestanske pisemnosti?(i s lidma)
  • Velký rozdíl - v Bibli Bůh hrozí "svým" lidem, v žádném případě nenabádá k vraždám přívrženců jiných náboženství.
    Zatímco v Koránu Aláh přímo nařizuje likvidovat jino- a bezvěrce. Za to nejen beztrestnost, ale i odměna!
    • Ve Starem zakone "buh JHWH" nabada k vyvrazdovani narodu, k vyvyrazdovani uctivacu slunce, k vyvraceni jejich posvatnych haju a navrsi a soch. A to take nasledovnici tohoto "manualu" provedli nejen v Kanaanu ale take u nas. Lsti a klamem mezi 8. a 10. Stoletim rozvratili slovanskou drzavu. Pak tu vsechno spqlili. Jak to delali je zrejme, z dochovanejsich casu - v 15. Stoleti byli teprve dobyti baltske kmeny, ktere se drzeli o 4 stoleti dele predkrestanskeho nazoru. Nemecti ritiry a krizove vypravy je nmilosrdne decimovali...
  • Každé náboženství je zneužitelné nejhorší jsou pro ty co na něm vydělávají přemýšlející,vzdělaní lidé,tzv. ateisté-ti se špatně ovládají,proto možná i ta řízená invaze nelegálů do Evropy...
    Tihle dva panáčci jsou asi holandští Stohoven:-))))))))
    • Neřekl bych, že každý ateista musí být přemýšlející a vzdělaný.
      A většina tzv. ateistů jsou obyčejní neznabozi - já k nim patřím taky.
      • To je v poho hlavně když se sebou nenecháš zametat:-)))))))))))
        přemýšlející vlastní hlavou a kriticky,vzdělaný ve smyslu všeobecné vzdělanosti tak jsem to myslela:-))
        jinak i borec s deseti tituly může být obyčejný k.okot:-)) někdy mi to připadá jako pravidlo:-))))) už Einstein řekl,že něco ve smyslu,že školy jsou dobré na vymývání mozků..
        já jsem asi pohan-ka:-))))))))))))))))))
  • Tak to byli buď zaplacení "náhodní" kolemjdoucí nebo d.menti. Korán nezná pojem hřích a výrazivo jako "krev bude na ně " se v koránu taky nikde nemůže vyskytovat, už z důvodu toho, jak je napsán. To jsou zas hlody pro blbce od d.bilů. *11* *12* *11* *12*
  • Starý zákon je v podstatě stejný,ne-li horší než Korán.
    V podstatě je to jedno,protože obě vyznání jsou největší zlo na tomto světě.
    • Nepíšete pravdu - vizte můj příspěvek o něco výše.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit