Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to, že zvítězí Hillary. A proto jsou ruští kolaboranti ve stresu. Vědí, že když bude v USA presidentovat Hillary, bude mít Putilín po ííči. *1* *2* *15*
    • josef.servit.9
      Hillary také nesnáším, také Putina nesnáším, ale mám rád vepřo,knedlo,zelo!
    • Asi ano, ale stálo to darebáky okolo Clintoky hodně peněz, nákup dalších zkorumpovaných. Normální američan neměl, nemá a nebude mít nějaký vliv na výsledky voleb. Je smutné a zrůdné, že tlačí na presidentku, tu nejprolhanější bábu v americké histori, snad v nenásvisti a khaní ji překonává Albrightová ( s českými kořeny ), mimochodem také bývalá min. zahraničí USA .
    • ve stresu bude celá evropa.proto že na půdě USA se případně válčit nebude
  • Baba Killary nejen jako vražedkyně, ale i jako korupčnice (CC zapnout titulky):
    https://vimeo.com/178621035

    YEAH !!!
  • Hillary bude velmi dobrá prezidentka.
    • To si snad mohou myslet jen kanibalové z Papui.
    • doufám že mrtvá
  • Kluci dóóle, vy určo jedete na hivpride! Budete si ocucávat luliny a strkat si je do rrrdele na staromáku? Bacha, ať vám je čmoudi neufiknou, je jich tam jak s.aček!! *15* *15*
  • Hitlery je íííča, ať zhebne!!! *11* *12* *16* *16*
  • Pokud bude prezidentkou Killary, máme se na co těšit…

    http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/15820-putin-s-erdoganem-vraceji-uder-usa-hra-s-ohnem.aspx
    • Myslím, že takového tupce par excellence těžko nějaká volba prezidenta ovlivní, tedy jestli nezlevněj lopaty a vidle, potom bych tvou starost chápal *15*
      • pan Krabs no mě zase dojímá tvá starost o mě *7*
        • jsem rád, že jsi dojatý, chceš se líbat ? *14*
          • Máš nějaký problém s přezdívkami?
            • proč ? co máš na sobě ? *14*
          • to je můj frajer, já ho měl rozdělanýho *10*
            • se nepokakej *7*
  • je to pussy
    • zdar Robure Dobivateli s měkkým *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* co máš dneska za vystoupení ? sovětský komediante
      • ááá pan avasta nezapomeň psát pod správným nickem *1* *1* *1*
        • sorry, mám v tom binec *14*
          • No tak raději budu za pravopisného nedouka.Než za lháře a podvodníka s nickama jako jsi ty. *9*
            • btw?
            • BTW, solidní tyjátr *15* ty jsi byl vždycky komik
  • Na rozkaz KGB jsem veškerou pravdu nenápadně zmínusoval.
    mínus 13 za vteřinu. Nenápadné. To jsem ale Putinův homosexuální čtverák co.
  • Už se zahřívám. Tapetovat svý howna a prasit tu budu celý víkend prosím. *14*
  • Z mládí si pamatuji, jak pomalu na každém rohu bilo do očí heslo: „Sovětský svaz, náš vzor.“ To ovšem dokazovalo jenom lež, hloupost a servilitu našich komunistů. Slovo vzor pro mne znamená někdo nebo něco z čeho si mohu vzít příklad, čemu se přiblížit, co stojí za to následovat. Zaostalý SSSR v mnoha oblastech na úrovni rozvojových zemí to však nebyl ani náhodou. Je proto nepochopitelné, že někdo lituje rozpadu této zločinecké země, to může být buď hlupák, nebo gauner.

    Mám obavy, že Vladimír Putin se coby zdatný následovník Adolfa Hitlera chystá tuto říši zla obnovit. Ujišťuje, že po Krymu nemá žádné další územní nároky. Ale vůdce také tvrdil, že připojením Sudet k Německu jeho požadavky končí. A jistý Neville Chamberlain mu věřil. Ovšem ti, co mu jako Winston Churchill nevěřili, byli považováni za válečné štváče. Stejně jako novodobí Chamberlainové Streit, Matějka, Fojtík a další věří Putinovi. To já rád budu válečným štváčem.

    Troufám si říct, že Putin se pod záminkou ochrany tamních ruských menšin zaměří nyní na Estonsko a Lotyšsko, které jsou ovšem členy NATO. Pobaltí by proto mělo vypracovat nový plán obrany svých zemí před ruskou agresí a pozvat do země natrvalo silné americké jednotky. Ty by ruské násilníky zchladily.
    • Tak nevím, ale slovo SERVILITA se hodí na vystupování "některých moderátorů" v ČT24.
      Ať věřili nebo nevěřili Hitlerovi, realita je jasná - západ nás předhodil v Mnichově fašistickému Německu. To je podivná sebekritika štváče BTW. Lidského je utlačování menšin hlavně na Ukrajině a Pobaltských státech. Kdyby měli Rusové občané těchto "států" svobodu jako třeba muslimáci v EU, pak by ani neměli zájem se nějak "šprajcovat". Ty by si to řešil okupací těchto států Amenričany - protože NATO už je jen na papíře a representuje je jen velké množství oficírů včetně jednoho našeho trouby. Z hlediska hisrorie USA podporují státy s fašistickou tradicí včetně Německa. A v Pobaltí by byl klid kdyby se tam nemontovali USA.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit