Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • josef.servit.9
    Hillary také nesnáším, také Putina nesnáším, ale mám rád vepřo,knedlo,zelo!
  • Tak nevím, ale slovo SERVILITA se hodí na vystupování "některých moderátorů" v ČT24.
    Ať věřili nebo nevěřili Hitlerovi, realita je jasná - západ nás předhodil v Mnichově fašistickému Německu. To je podivná sebekritika štváče BTW. Lidského je utlačování menšin hlavně na Ukrajině a Pobaltských státech. Kdyby měli Rusové občané těchto "států" svobodu jako třeba muslimáci v EU, pak by ani neměli zájem se nějak "šprajcovat". Ty by si to řešil okupací těchto států Amenričany - protože NATO už je jen na papíře a representuje je jen velké množství oficírů včetně jednoho našeho trouby. Z hlediska hisrorie USA podporují státy s fašistickou tradicí včetně Německa. A v Pobaltí by byl klid kdyby se tam nemontovali USA.
  • To si snad mohou myslet jen kanibalové z Papui.
  • Asi ano, ale stálo to darebáky okolo Clintoky hodně peněz, nákup dalších zkorumpovaných. Normální američan neměl, nemá a nebude mít nějaký vliv na výsledky voleb. Je smutné a zrůdné, že tlačí na presidentku, tu nejprolhanější bábu v americké histori, snad v nenásvisti a khaní ji překonává Albrightová ( s českými kořeny ), mimochodem také bývalá min. zahraničí USA .
  • doufám že mrtvá
  • ve stresu bude celá evropa.proto že na půdě USA se případně válčit nebude
  • Vypadá to, že zvítězí Hillary. A proto jsou ruští kolaboranti ve stresu. Vědí, že když bude v USA presidentovat Hillary, bude mít Putilín po ííči. *1* *2* *15*
  • Baba Killary nejen jako vražedkyně, ale i jako korupčnice (CC zapnout titulky):
    https://vimeo.com/178621035

    YEAH !!!
  • Hillary bude velmi dobrá prezidentka.
  • Kluci dóóle, vy určo jedete na hivpride! Budete si ocucávat luliny a strkat si je do rrrdele na staromáku? Bacha, ať vám je čmoudi neufiknou, je jich tam jak s.aček!! *15* *15*
  • Hitlery je íííča, ať zhebne!!! *11* *12* *16* *16*
  • btw?
  • BTW, solidní tyjátr *15* ty jsi byl vždycky komik
  • No tak raději budu za pravopisného nedouka.Než za lháře a podvodníka s nickama jako jsi ty. *9*
  • sorry, mám v tom binec *14*
  • proč ? co máš na sobě ? *14*
  • Máš nějaký problém s přezdívkami?
  • se nepokakej *7*
  • to je můj frajer, já ho měl rozdělanýho *10*
  • jsem rád, že jsi dojatý, chceš se líbat ? *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit