Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *14*
  • Da *3*
  • vlastní zkušenost ?
  • Ten nejaktivnější trotl pláchnul Chocholouškovi z opatrovny. *11*
  • díky, vyvážené a pravdivé *3*
  • to ne, ale umí hezky sakovat choboty, mohu doporučit *3*
  • vivat Meresjev
  • ... už tady zase mám mojí smradlavou Simonku. Jestlipak Simonko dbáš o svojí vagínu, když tu pořád vysedáváš, že ty jí máš samou plíseň a houbu :)))
  • Zato Putilína volí 99,9 % voličů, že. A kdo nevolí, jde na Sibiř a volí za něho náhradník. Kolik ti za ty kecy na ruské ambasádě platí? Nebo to děláš je za stakan vodky?
  • Primitivní protiamerická propaganda podle pokynů z ruské ambasády jede na plné pecky. Ten primitivní stepní šmrnc se na tom nezapře. A takový zlýBTWkulihrach se nezmůže na víc než na gájínkování a teploušování. *1* *2* *15*

    Jo, a ještě dodávám, že furt halucinuje jakosi Simonu, asi je to schizofrenik. *9*
  • Někdo, někdy viděl teplobuznu Semjona Gayínka diskutovat???
    No hlaste se!!!

    PCHE !!!
  • gájínkovací maraton zléhoBTWkulihracha začíná, paráda, konec diskuze, rudý pomatenec vylezl z kanafasu
  • Teplouš Semjon Gayínek má zase dobře našlápnuto k titulu, nejteplejší rudej debílek dne!!!

    CHICHICHI !!!
  • gulag.cz
  • zdar stalinisté, jakpak jsme se vyspinkali ? akorát jdu ze zaměstnání, vzal jsem si volno, práce bankovního ředitele se my opravdu líbí
  • Selským rozumen - volby v EUUSA nemají s myšlenkou demokracie NIC společného. Je to divadlo pro američany. Fakticky o kandidátech a volbách rozhodují partaje a volitelé, ale především ti co mají dost peněz na prosazování svých sobeckých zájmů cestou příspěvků pro kandidáty. Ta paní Clintonka by neuspěla v v posledním kmeni Brazilských indiánů. Lže a podvádí vlastní voliče a nalepila na sebe lumpy, kteří ji platí to volební dovadlo. Stejně jako kdysi v Římě - chléb a hry. Hry jsou volební taškařice, superplacené sporty a chléb kradou všude po světě. A ten protikandidát " má prachy " a to je asi vše. Že by se v něm shlédiĺ Bureš?
  • ... mozek mám taky vybělený a pak mám genitální bradavice a hemeroidy, jsem holt takový kryplík. Též mě někdy moji spolužáci na vysokých školách, studuji jich více najednou, říkají kapslík, kvůli tělesné slabosti ale prát se budu kdykoliv a s kýmkoliv až do roztrhání těla. Děkuji :)))
  • ... rozlučka s absolutním primitivem internetu: ty, ubohý debílku, máš vybělený mozek :)))
  • ... kvůli neškodnému primitivovi jako ty nikdy nemyslím, ty tupý potomku krysy a želvy :)))
  • ... myslíš do mého vyběleného řitního otvoru :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit