Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ze takhle jasne se nedistancuje od vsech neprizpusobivejch???
  • Budeme se starat o běžence a na naše vlastní nemocné děti budeme sbírat víčka od petek...Já nechci v naší zemi žádné běžence, kdyby se spojili a bránili tak nemusejí utíkat. A krom toho si veškeré problémy si přinesou sebou...a bůh ví kolik jich je nasazených radikálů.. kdo nevěří ať se zajede podívat do Itálie do pobřežních vesnic co se tam děje...
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Kazdemu DUCHODCI do bytu jednoho cernouska!!! *15*
    • A tobě dvě islámské rodiny pane domácí. A už dlouho nebudeš mít hlavu tam kde je nyní.
    • A tobě rovnou deset.Větší osobnost jsem nepoznal a nebo skota?
  • Dřív jsem nebyl rasista protože cigani měli dá se říct stejná práva a hlavně POVINOSTI pracovat ! Dnes jen natahují ruku a protože tady mají samé výhody tak sem migrují stále další!!!
    Tak co paní Samková postavte se do čela a nebrat další !!! Ale vás si pamatuji z kauzy "mačety"
    kde jste nebyla vůbec objektivní !!!! Radši končím nebo bych opravdu byl ??!?!?
    • Uprchlíci mají asi echo, že se u nás mají někteří nepracující jako v bavlnce a pokud se nastěhují do tzv "odloučených lokalit" což je asi 1000 m od centra. Budou mít za to dalších deset "pěkných papírků s Palackým". (To víte, do centra móóc daleko).
  • je to příšerná husa, jinak by něco takového napsat nemohla
  • ...ano máme svých vlastních "čmouduprchlíků" dost ! :-( - a ti maj furt málo *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit