Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na co si to Němcová hraje, vždyť je stejná jako ostatní pakáž. Udělala by nejlépe, kdyby zmizela z politiky a dělala něco užitečného. Nahrabáno už stejně má.
  • no co to plácá ta Milka Němcová, ta si tedy fandí
  • Už se konečně rozpadají Volím Okamuru
  • Němcová kradla.Ano, v samoobsluze.Bývalý prezident pero.Přeci si nemohu sám o sobě vzít něco, co mi nepatří a nezaplatit za to.Jeden zloděj vedle druhého, to jsou současní představitelé a mocní tohoto státu.Bordel všude, rozkrádání.Důchodcům nepřidají.Volte dle toho, nevolte dinosaury se stále opakujícími se sliby.Volte Okamuru.Jeho skutky nejsou v rozporu se sliby.
  • Proč nepíšete o Okamurovi?
    • To jako nám to nařizuješ ??? Jakým právem ??? Piš si o něm sám, já např. nemám ani jediný důvod jej volit, tak nemám ani důvod o něm cokoli psát !!!
  • "Vláda, která padla, byla extrémně neoblíbená, a to převážně vlastním přičiněním." - Do puntíku souhlasím, pane zvěřina. A proto vás nebudu volit.
  • Paní Němcová neudělala pro obyčejného člověka nic, leda tak pro sebe !!!!! *11* *11* *11*
  • Paní Německá na hrad!!! (Teď ale nevím, na který to bude! Vyhovoval by Mírov? Odpykala by trest za pustošení země. Já vím, ona nic, ale ti její soukmenovci...)
    • Já bych jí dal bílý hábit a ubytoval na Okoři, aby tam dělala "Bílou paní" . v noci chodit strašit na cimbuří. Na nic jiného se nehodí, i v base bychom ji museli živit z našich daní...Jako strašidlo by přilákala zahraniční turisty a byla by určitě užitečnější...
  • Jo jo neměla uzmout v sámošce ty rohlíky a kdoví co ještě to ji přitížilo a taky že její syn jezdil zadara státním autem a ještě si fasoval benzín to už bylo trochu moc.
  • Paní Němcová, je to smutné, ale vy jste pro blaho lidu neudělala vůbec nic. Předpokládám, že se do parlamentu nedostanete (budete vykroužkovaná jako íčko). V opačném případě bude jasné, že vaši přínivci jsou tak napakovaní, že chtějí v tomto pokračovat a také to, že jich je hodně. Máte výhodu v tom, že pokud nechci volit komouše, tak nemám koho volit. Dotáhla jste to s tou vaší sebranou do smradlavé žumpy. Fuj, fuj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit